Şimdi Ara

80° 400ML KOLONYA 4.95 TL İSTANBUL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
5.882
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba kadıköyde fenerbahçe stadının ordaki bimde kolonya 4.95 ve her sevkiyatta geliyormus kolonya güzel fırsat oldu diger marketlerde bulamadım tesadüfen burda buldum
    80° 400ML KOLONYA 4.95 TL İSTANBUL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yani bu normal değil mi, aklını yitirmiş gibi her bulduğu kolonyaya dezenfektana saldırırsa millet merdiven altına döneceği belliydi..n11 de yorumlara bakın millet litresine 40-50 lira vermiş ama su gibi diyor gelen kolonyalar..ee ne bekliyodunuz ki..dönerci,doncu bile maske kolonya üretiyor şu anda..birde hala kolonyanın kalitelisi olmaz yazanlar vay arkadaş..evet etil alkol su ve bir kaç aromatik koku eklenir ancak kullanılan oranlardır zaten kalitesini gösteren de,yani bokunu çıkarmadan duramıyoruz milletçe sorunluyuz bunu kabul edelim artık..
  • Şok markette de oluyor.

1 lt aldım ebru marka 10 tl

• Valla hocam şu durumda bim gezmekten yoruldum psikolojimiz bitti evde daha önce aldığım 1 lt kolonya var yine de bimden alayım diyorum nerdeyse her akşam iş çıkışı uğruyorum var mı diye.Henüz denk gelemedim
  • şanslısınız piyasada bimde yok bulamadım..bimin ürünleride pe re ja marka kaliteli üründür..
  • Kolonya ararken korona olmayında bimlerde falan..

• pe re ja nın sitesinden online sipaiş verecegım ama kargo 10tl imiş..35tl 1 lt komple 45e geliyor..
  • Kardeş gitmeyi planlıyorum da tam adresi verir misin
  • Kardeş gitmeyi planlıyorum da tam adresi verir misin
  • https://www.evyapshop.com/urun/duru-limon-kolonya-bidon-1lt

• BİM'e girilmez, onun yerine online satan fırsatları deneyin. BİM'de cahil cühela bir sürü tip var. Kasten öksüren, sosyal pozisyon almayan, sümüklü mendilini kolilerin üstüne atan... Arkadaşın dediği gibi kolonya ararken korona olmayın!!
  • 10 tl pahalı olsun. Kargo parası olsun. Hiç birşey hastalıktan daha pahalı değildir. Online alışverişe yönelin arkadaşlar.

• yanıyor Y kullanıcısına yanıt
    Dediğin şeye katılmıyorum bence bim adına bir genelleme yapmanız yanlış bu durum bölgeye göre değişiyor gidip sultanbeylideki bimde var desem o zaman haklisin uçurum fark eder

• Çok teşekkür ederim hocam sağ olun

• quote:

Orijinalden alıntı: yanıyor

BİM'e girilmez, onun yerine online satan fırsatları deneyin. BİM'de cahil cühela bir sürü tip var. Kasten öksüren, sosyal pozisyon almayan, sümüklü mendilini kolilerin üstüne atan... Arkadaşın dediği gibi kolonya ararken korona olmayın!!
    tabiki bimden litresi 10 liraya kolonya almak yerine online ne idiğü belirsiz markalara 40-50 lira bafilenmek daha mantıklı, bime gidenler cahil 10 liralık kolonyaya 40-50 lira verenler hep ayınştayn alüminyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 2 Nisan 2020; 14:0:58 >
  • Kolonyadan öte ellerinizi yikamak daha sağlıklı ve mantıklı, kolonya piyasasi alt ust olmuş millete dunya para kazandırdiniz.

• yavas yavaş fiyatlar düşüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boğaziçç yada eyüp sabri tuncer 1 litre normalde 20-24 liraydı bimden diyorlar 1 litreyi 10 liraya aldım. Nasıl bukadar fark olabiliyor kalite farkımı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • evdeyken neden kolonya ihtiyacı var?
  • MEMATİ kullanıcısına yanıt
    Öpücük farkı var, fırsatçılık, ahlaksızlık vb durumlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.