Şimdi Ara

80.000Tlye kadar araç önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bekarım büyük araca ihtiyacım yok. Aklımdaki arabalar

1- BMW 2006-2010 arası
    2- Audi a3 2009-2012 arası
    3- Honda Civic 2009-2013 arası

BMW ve Audiler modeli biraz eski oluyor. Bu tip arabaları almak mantıklı mı bana çok sıkıntı çıkarırlar mı ? Bunlar dışında önerebileceğiniz arabalar neler
    Not : ilk arabam olacak

• 80 bine alacağınız bu arabalar mutlaka ciddi masraflar çıkaracak size.
    Yerinizde olsam 1, 2 yaşında falan b segment araç alırdım tertemiz kafa rahat binersiniz. Mesela polo, clio, i20, fiesta gibi..
  • Ben de benzer fiyat bandında arıyorum ama malum siteye girip ilanları açınca midem bulanıyor.
    Alayı çöp. Hem ağır hasarlı araçlar var, hem düşük modelli hem de yüksek km.
    Çar çakala yedirecek param yok benim.
  • Fd6 kasa civic öneririm 2009a illa ki 180-200 bin km civarı 5-6 parça boyalı vardır diğerleri üzer parçalar bütçe çook düşük bu arada
  • üçü arasından civic derim. en azından japon arabası sorunsuzluğu ve türkiye'de ikinci eli var.

o paraya alacağınız o yaştaki bmw'ler masraf kapısı olur size. hele hele yanlamaktan bitap düşmüş bir bmw'ye düşerseniz başınıza ciddi iş açar.

audi de bmw kadar masraf çıkartabilir özellikle şanzıman kaynaklı masraflar...
  • Dizel bir egea al. Napacan eski binlerce km yapmış araçları
  • quote:

Orijinalden alıntı: funnerman

80 bine alacağınız bu arabalar mutlaka ciddi masraflar çıkaracak size.
    Yerinizde olsam 1, 2 yaşında falan b segment araç alırdım tertemiz kafa rahat binersiniz. Mesela polo, clio, i20, fiesta gibi..
    arkadaşımız doğru cevap vermiş,bu araçlar size fazlasıyla yetecektir.75-80 bin bandında düşük km fiesta en iyisi olacaktır..
  • Bende ilk aracimi alacagim ama 1 haftadir sahibindeni turlamaktan nevrim döndü memlekette kazasiz araç kalmamis %80i 5bin 10 bin arasi tramer kayıtlı.Fiyatlar desen ona girmiyorum az biraz temiz araclar direk 10 bin daha pahali millet kendi aracini altin kaplama görüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.