Şimdi Ara

80.000TL bütçe ile ne almalıyım kararsızım golf7 yeni jetta, seat leon FR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
2.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baba0392

150 hp dizel motor değil yalnız. TSI, su eksiltme DPF gibi sorunlar TDI motora ait. Daha doğrusu kabul ettiğiniz gibi her dizel motorda olan sorunlar.

Siz böyle yaptıkça insanları yorumlarınıza değer vermemeleri için teşvik ediyorsunuz sadece.

Benim Seat Leon'a çöp deme sebebim onlar değil. Sürüş dinamikleri.
  • quote:

Ortalama Hız ne ? Yokuş Aşağı 5.7 heralde. Ciddiye almayınızzz.

Ankara akşam trafiği, bahçelievler-eryaman. Aracı aldığım ilk gün. Ankara'da 24 km'lik yokuş aşağı yol mu varmış.

Ortalama hıza ayrıca bakılması gerektiğini bilmiyordum bu araçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 7 Ocak 2016; 12:09:39 >
  • coupant kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım ben de Ankaralıyım hele ki trafikte 5.7 im-kan-sızzzz. Bunu herkesim bildiği gibi sen de çok iyi biliyorsun. 5.7 sadece son viteste çok sakin kullanımda yakalanabilecek bi değer. Kısaca her yorumunda olduğu gibi yine insanları yanıltmaya çalışıyorsun. Yapma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan söylüyorum yani öyle mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayatında hiç FR kullandın mı ? Dizel Arabadan Nasıl bi sürüş dinamiği bekliyorsun ? Ekonomi yapsın diye alınan arabadan Nası bi dinamik bekliyorsun yani ?

Teyzemin arabası 1.3 cdti Astra J. Yol tutuşu efsanedir her zaman söyledim, Dizel Leon'dan da iyidir. Ama FR'dan iyi değil. Bunu zaten kabul etmiş olmanıza rağmen her gün yeniden açıyorsunuz aynı muhabbeti.

Yalan söylemiyorsunuz. Görüntü ortada zaten. Ama gerçeği çarpıtıp gösteriyorsunuz. Ben buraya 3.9 ortalama da koyarım. Fotoğraf telefonda. Ama benim buraya 3.9 ortalamayı koymam bu arabanın ortalama yakıtını 3.9 yapmaz. Ortalama hız ve sürüş süresi verisini de içeren bir görüntü atarsanız daha iyi olur. Komik duruma da düşmezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba0392 -- 7 Ocak 2016; 12:16:03 >
  • İlk 365 km 7,5 litre yaktı. Sonraki 200 km 6 litre falan yaktı. Resimleri göndereceğim.

• Leonun tek cazibesi led çerçevesiydi. Artık o da kalmadı. Fr da bağımlı arka süspansiyon. Uzak durun bu araçtan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 7 Ocak 2016; 12:26:36 >
    Abicim yakar yakmaz demiyorum. Ben de ilk aldığımda 4.8 ile gitmiştim memlekete. Ama Nasıl gittim ? Gaza ayağımla değil resmen parmak ucuyla basarak gittim. Soruyu soran sizde ortalama tüketim istemiş. Ankara trafiği tipik kombine trafik verisi verecek trafiktir. Ortalama Hızı'da gösteren bi veri koyun görsünler.

Ben merak ettiğimden sormuyorum. Ben zaten ne yakıp yazmayacağını az çok tahmin ediyorum. Lütfen yanıltıcı olmayın.

• Ortalama hızı bu araçta ayrı sıfırlamak gerekiyor.

Ne güzel işte madem siz kurtulmuşsunuz. Kendi adınıza sevinebilir insanlara da tavsiye edebilirsiniz. Ama lütfen yanlış bilgi vererek kendinizden soğutmayın. Araba işi tercih işidir. Siz dizel vag motorunda yaşadığınız sıkıntıları bütün arabalara mal etmeye kalkıyorsunuz. Doğru değil.

Torsiyon konusunu uzun uzun konuştunuz Leon forumunda. Gerekli cevaplar verildi artık uzatmaya gerek yok.

Arka bağımlı süspansiyonu sanki arabada airbag yokmuş gibi anlatıp durdunuz. Torsiyon çubuğuyla bile çoğu araçtan fazla yol tutan bi araba. Bunu kendi gönderdiğiniz video ile ispatlamıştınız zaten geçen sayfada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba0392 -- 7 Ocak 2016; 12:23:46 >
  • Konfordan taviz vererek sağlanan bir yol tutuşu. Bağımlı arka süspansiyonun olumsuz sonuçları.

• 80 bin liraya leon, hayaldi gercek oldu

Konforlu bir araba değil, konfor vadeden bir arabada değil. Başka ?

• 72.000 manuel EcoTSI FR fiyatı. Aynı dolulukta aynı güce sahip başka bir C segmenti araba gösterin ? Yok.

• Astra K dynamic 68.000 TL'ye alanlar oldu. Ben 68.800 TL'ye aldım. Sunrooflusunu 69.500 Tlye alanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 7 Ocak 2016; 12:51:51 >
  • İki aracı süren birisinin leonun yüzüne bakacağını sanmıyorum. Buna sen de dahilsin.

Benim adıma karar verme 3 sene H kasa 2 sene J kasa kullandım ben Opel en sevdiğim markalardan biridir her zaman tercih ederim, yeni K'da bence çok iyi ama şu an FR'dan memnunum ve bu sınıfta beni daha mutlu edecek bir araba yok. Seni olabilir.

• Sonraki 99,3 km

Astra K forumunda sonraki 51,2 km için 5,7 lt /100 km yaktı demişim. Resim paylaşmamışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 7 Ocak 2016; 13:52:31 >

• quote:

Benim adıma karar verme 3 sene H kasa 2 sene J kasa kullandım ben Opel en sevdiğim markalardan biridir her zaman tercih ederim, yeni K'da bence çok iyi ama şu an FR'dan memnunum ve bu sınıfta beni daha mutlu edecek bir araba yok. Seni olabilir.

K Kasa, J Kasanın daha iyi yol tutuşa sahip olanı ve leon gibi az yakanı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.