Şimdi Ara

80.000 TL’ye kadar araç önerisi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
3.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

4 kapılısı da bulunur elbet fakat benim aklıma tek kapılısı geldi onlara baktım corsa ya oldum olası tüm serisine ısınamadım

• Cryin kullanıcısına yanıt
    Baktım şimdi genelde 2.0 motorların sedanı bulunuyor bu motorlar çok mu yakıyor ya da tutulmuyor mu acaba hocam? Şöyle bi 40-50 daha verip 120-130 bin civarına çıksak daha iyi olacak sanırım megane 2 falan daha ideal araçlar ama 3-4 ay beklemem gerekecek o zamana kadar da nolacağı belli değil belki 200 bin olacaklar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Etzel45 kullanıcısına yanıt

hocam o paralara çıkarsanız güzel olur ama 3-4 ay içinde yine aynı kapıya denk gelebilir 2008 1.4 tdi trendline polo var o paralara alınır

• Cryin kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle teşekkür ederim.

• bi tane düzgün araba yok ya benimde en fazla 85 bütçem var bulamadım bir türlü 200 bin km ye kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoRe`i -- 25 Mart 2022; 18:7:46 >
  • O fiyatlara temiz Megane 1 öneririm hocam iki üç aylığına kullanma şansım oldu şuanda da megane 2 sahibiyim ama megane 1 daha az arıza veren elektronik aksami daha az olan bir araç hele temizini bulursan sanayiye pek yolun düşmez lpg li alırsan yakıtı da uygun olur bence bi düşün. Hatasız boyasız kazasız 98 model megane alırsın 80 bine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Zor bulunuyor hocam o fiyatlara temizi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • konsar K kullanıcısına yanıt
    Benim bir arabamda var hatasız boyasız kazasız 240 bin km de lpg li 98 model megane 80 civarına satıyordu sattı mı bilmiyorum ama ben iki üç ay emanet kullandım o arabayla uzun yola bile çıktım tatile gittim tık demedi. Şuan piyasası ne oldu bilmiyorum ama

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mitsubishi carisma 1.6. LPG uyumlu d sınıfı araç. Ben de bunlara bakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F43B8C5E5 -- 26 Mart 2022; 16:12:1 >
  • vay be 80 bine 20 yasında araba bile kalmamıs

• CoRe`i kullanıcısına yanıt
    Hocam salı günü bi clio bulmuştum 2000 model 1.6 motor 85e anlaştık ama bankayla krediyi konuşmadığım için anlaşmadım adamla akşamına da satıldı zaten. Şimdi krediyi çeksem talmadığım her gün fiyat artıyor tam kredi çekip alacağım satılıyor bilemedim ne yapacağımı bütçeyi biraz daha düşürüp yumurta kasa accent alayım diyorum bakalım ama clio 2 hb hoşuna gidiyor şuanda

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Hocam bakıyorum ancak bu fiyatlara düzgünü yok. Genelde 2.0 motorlar ve 1.6 8 walfler var. 8 walf Renault 19larda kullanılan motorun aynısı olmuşken 16w olsun diyorum 1.6 16w leri de 100 üstünde bu araçların. Coupe versiyonları var ama onlar da pek kullanışlı değil gibi ve piyasası yok.

• Yok bu fiyata araba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ne yaptınız aldınız mı araç ?

• ostrah O kullanıcısına yanıt
    Temmuz ayında 103.500 TL’ye 2002 model palio aldım hocam. Memnunum genel manada.

Hayırlı olsun şimdi o fiyatlara da kalmadı zaten, kazasız belasız güvenli sürüşler dilerim

• ostrah O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Evet bu fiyatlara uno veriyorlar şuan. Ne alıyorsan hemen alacaksın bu ülkede

siena'da olabilirdi, o da güzel araçtır sedanı sonuçta. performans olarak zayıf ama yakıt ve parça konusunda rahat olursunuz palio adına.

• Sienayla Palio aynı araba değil sebebini tam olarak bilemiyirum ama Palio biraz daha kaliteli hissettiriyor bence .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.