Şimdi Ara

10 TL (Kargo Ücretsiz) Kinetix-Polaris Sneaker Ayakkabı (Satıcı:Kinetix ve Polaris) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
6
Favori
14.644
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiyata bulunmaz, küçük numara felan dinlemeden alın, olmazsa ayağını kesersiniz.
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler. kendime eşime ve çocuğuma 57 liraya 3 ayakabı almış oldum kışın değilse de baharın ara yerlerde gündelik giymelik. fırsat yanıyor.
  • çok iyi fırsatta 42 numara bulamadım.

yalnız bu adamlar bu fiyattan bile kar ediyordur sezondan ne kadar kar ediyor siz hesap edin.

edit: sezon fiyatıda 20 liraymış lan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkblack -- 8 Ekim 2017; 2:17:22 >
  • Konu sahibine teşekkür ederim aldım 2 tane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu açan arkadaşa teşekkürler, kaptım 1 tane , çocuk sevindirelim, kaliteden bahsedenler olmuş, bu fiyata 2 gün giyse yeter benim için

• Bende aldim 55tl tuttu.50 ye 10 kupon kullandim 45 e geldi.arkadasa tskler

• Ayakkabıda kalite gerçekten çok önemli. Hem konfor hem sağlık hem de hijyen açısından bu tartışılmaz. Fakat sokakta ayakkabısı olmayan veya çok kötü durumda olan çocuklar için bunlar bulunmaz bir nimet. Çevremizdeki insanlara bu anlamda yardımcı olabiliriz mümkün mertebe. Kış günü yalınayak dilendiriyorlar çocukları vicdansızlar.

• Görkem ! kullanıcısına yanıt
    7 kuruşuda banka hediye olarak veriyo sanırım

• paketleme efsane..
    10 TL (Kargo Ücretsiz) Kinetix-Polaris Sneaker Ayakkabı (Satıcı:Kinetix ve Polaris)
  • Mavi aldım

Bordo geldi

İade yok

Mağazadan değiştirin dediler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnunal

paketleme efsane..
    10 TL (Kargo Ücretsiz) Kinetix-Polaris Sneaker Ayakkabı (Satıcı:Kinetix ve Polaris)

Karton bol herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 12 Ekim 2017; 12:57:55 >
  • Ev ayakkabısı olarak kullanmak üzere bir adet 24 numara aldım oğluma. Konu sahibine teşekkürler.
  • hsnunal kullanıcısına yanıt
    şaka gibi
  • Polaris eklendi
  • polaris 1 adet eşime aldım 10 lira süper de ayakkabı. erkeklere göre 42 numara pek yok ama
  • Teşekkürler paylaşım için
  • Boşuna heyecan yapmayın flonun kendi.sitesinde bu fiyata satılıyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: befo

Ayakkabıda kalite gerçekten çok önemli. Hem konfor hem sağlık hem de hijyen açısından bu tartışılmaz. Fakat sokakta ayakkabısı olmayan veya çok kötü durumda olan çocuklar için bunlar bulunmaz bir nimet. Çevremizdeki insanlara bu anlamda yardımcı olabiliriz mümkün mertebe. Kış günü yalınayak dilendiriyorlar çocukları vicdansızlar.

Bir gün hava karlı ve İstanbul valiliğinin önünden geçiyoz 10 yaşlarında bi cocuk çıplak ayak üstünde incecik giysilerle valilik duvarının dibinde iki büklüm dileniyor.

Para yerine ayakkabı, giysi falan alalım dedik .

Çocuk aynen şöyle dedi; abi annem-babam takip ediyor böyle dilenmemizi istiyorlar yoksa dövüyorlar.

Bu da böyle bir anım.

Yani verseniz de o dilenen çocuklar giyemez çünkü onların kumar içki parası toplaması gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: jestercat

Boşuna heyecan yapmayın flonun kendi.sitesinde bu fiyata satılıyor zaten

Kargo ücreti?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.