Şimdi Ara

8.sınıf Teog ( Ana Konu ) whatsapp grubu kuruldu. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
6.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerika'da iyi bir lise kazanmak istiyorum haydi hayırlısı..
  • Ben de bucadayım buca körfez dershanesine gidicem bu sene pi analatikle aynı yerde
  • up.
  • arkadaşlar bu sene teog sınavına giriceğim nasıl çalışmalıyım şimdi çalışmaya başlasam geçmi kaldım ? kuzenim 370 almış onun durumuna düşmek istemiyorum
  • daha geç kalmazsın okul açılınca çalışmaya başla tatilini yap şimdi
  • Aga siz napiyosunuz ya yazın ders mi çalışılır yap tatilini. Ben okulda dersi dinledim dershanede dersi dinledim bütün sene en fazla 3000 soru cozmusumdur dershanede cozduklerim dahil. Ama 479,5 aldım. Sana tek tavsiyem bilgisayar oyunlarıyla geçirme kışını. Arkadaşlarınla takıl spor yap müzik yap.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz relax olun beyler. Ders çalışın ama sosyal hayatınıza daha fazla önem gösterin anca o zaman başarılı olursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk TEOG'da kaç konu oalcakki zaten? 1 haftalık çalışmayla bile 490 alınabilecek bie sınav olur ilk TEOG.(Tabi benim 6 yanlışım vardı.
  • Ağustosun 15inden okullar açılana kadar ilk sınav konularını yüzeysel çalışın çok faydası oluyor ilk sınava az zaman var birden geliyor
  • dershane konusu benim kafama takıldı hangi dershaneye gideceğimi bilmiyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan2129

dershane konusu benim kafama takıldı hangi dershaneye gideceğimi bilmiyorum :(

anafen'e gitmeni tavsiye ederim fakat çok yoğun maratonları var eğer bunu kaldırırım dersen git sınava 2 veya 3 hafta kala deneme sınavları yapıyorlar her hafta ama oradaki eğitimi başka dershanede alamazsın diye düşünüyorum
  • iyi bir puanı dershaneye gitmeden alamazmıyız ki ?
  • Dershane şart değil bence dershaneler kapanana kadar soruları kolay sorarlar bence. Çünkü insanlar dershaneye gitmedende başarılı olunuyormuş diyecek ve bakanlıkta tepki almadan dershaneleri kapatacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerfb1907

iyi bir puanı dershaneye gitmeden alamazmıyız ki ?

alırsın fakat dershane bunun yanında yardımcıdır okulda vakit bulamazsın yada hocan meşguldür soru soramazsın takıldığın yer olur soramazsın tek başına öğrenirken zorluk çekersin dershane ise burada devreye girer
  • bilgisayardaki konu anlatımlı videolar var onlar bir işe yaramazmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerfb1907

bilgisayardaki konu anlatımlı videolar var onlar bir işe yaramazmı ?

işine yarar fakat hani bi noktayı anlamamışsındır onu canlı olarak sorabilirsin fakat videoda soramazsın
  • teoga bu sene girdim. evdeki çalışmam çok çok az bazı günler hiç soru çözmediğim oldu. ama okuldaki etütlere ve dersaneye, dersane sınavlarına düzenli olarak katıldım. sana da tavsiye ederim hele öğretmenler okul etütü yapıyorsa hiç kaçırmadan git derim. emin ol bu dersaneden daha çok işe yarıyor
  • Ben bu sene girdim. Matematikten soru falan sorabilirsiniz okullar acilinca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilk dönem teog sınavınız için bizim sınavı baz almayın. 3 günde yapılmış kalitesiz ve olması gerekenden kolay sorular vardı. 1.dönem mazaret sınavı daha kaliteli bir sınavdı bence. Sizin sınav büyük ihtimal onun gibi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara_Kartal1903

Arkadaşlar ilk dönem teog sınavınız için bizim sınavı baz almayın. 3 günde yapılmış kalitesiz ve olması gerekenden kolay sorular vardı. 1.dönem mazaret sınavı daha kaliteli bir sınavdı bence. Sizin sınav büyük ihtimal onun gibi olur

daha zor olur diyorsun yani .s
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.