Şimdi Ara

8. SINIF SBS SONUÇLARI | KİMLER KAÇ PUAN ALDI ? | ANA KONU (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
1
Favori
44.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açılıyor.
    İnternet Explorar kullanmayı dene.
  • Beklediğimden fazla kontenjan var. Daha özel okula gidecekler falan olacak. Bence gayet iyi kontenjanlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KLayToN

ya yeri değil ama bişe sorucam benim mesaj sayısı 27'de kaldı öle :D neden?

edit: yine artmadı

Konu dışında mesaj sayısı artmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mz~

Evrakları falan alacak mıyız kayıt olduğumuz okuldan ? Yoksa kendileri halledecek mi? Fotoğraf, diploma vs. ?

Eğer 2. tercihleri yaparsam kesin gelecek okul. 1. olarak gireceğim %95.
  • Merhaba arkadaşlar. Size 2. tercih konusunda birşey danışayım.

Gitmek istediğim okul Akhisar Fen Lisesi. 9 boşluk kalmış. Birde bu okula 40km uzaklıkta Manisa Fen Lisesi(481) var. Bu okulda da 4 kontejyan kalmış. Benim OYP 467. Akhisar Fen Lisesine yerleşebilir miyim?(473) Birde Turgutlu Fen Lisesi var.(485) 4 kişi boşluk kalmış burada da. Ve gazetede gördüğüm kadarıyla bu sene LYSde fen liseleri arasında ilk 3e girmiş. Neyse ben Akhisar Fene yükselir miyim? Ayrıca Turgutlu da gayet yakın buraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natrium -- 4 Ağustos 2010; 20:14:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamikaze57

YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ'ne yarın kaydımı yaptırıyorum.
    istediklerine bakın hele ;

-2 paket A4 kağıdı
    -tercih sonucu
    -sınav sonucu
    -5 adet vesikalık fotoğraf
    -20 TL'lik posta pulu

Arkadaşlar burayı araştırdım , oradan mezun olan bir tanıdığımızla görüştük , konuştuk. Okul çok ciddi,disiplinli,kaliteli , süper bir anadolu lisesiymiş.Mezun olan tanıdık da tıp kazanmış.

Bu arada elimde 2 seçenek var.

-CİHANGİR KOLEJİ (burada beni ve benim gibi çalışkanları ayrı sınıfa alacaklarmış 10-15 kişilik.)
    -Yeşilköy Anadolu Lisesi

Ailem bana bıraktı kararı sizce ne yapmalıyım çok kararsızım ?

2.Tercihlerde en başa adnan menderes, ondan sonra ise pertevniyal,vefa ve atatürk anadolu yazacağım.

@SoUnderstaand ;

konu dışında bana koleje gidersen hayatının en büyük hatasını yaparsın dedin nedenini sordum cevap vermedin bekliyorum nedenini ?

@zaga20 , pek acele etme evet ben de tatilimi tam yaşayamadım ama elindem geldiğince yaşıyorum sen de sakın acele etme okulların başlaması için. Keyfine bak çünkü "lise " bu dersler kıçımıza girince göreceksin.

Atatürk anadoluya gel abilik ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: natrium

Merhaba arkadaşlar. Size 2. tercih konusunda birşey danışayım.

Gitmek istediğim okul Akhisar Fen Lisesi. 9 boşluk kalmış. Birde bu okula 40km uzaklıkta Manisa Fen Lisesi(481) var. Bu okulda da 4 kontejyan kalmış. Benim OYP 467. Akhisar Fen Lisesine yerleşebilir miyim?(473) Birde Turgutlu Fen Lisesi var.(485) 4 kişi boşluk kalmış burada da. Ve gazetede gördüğüm kadarıyla bu sene LYSde fen liseleri arasında ilk 3e girmiş. Neyse ben Akhisar Fene yükselir miyim? Ayrıca Turgutlu da gayet yakın buraya.

msnden söyledim bakarsan tabii.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KLayToN -- 27 Ağustos 2012; 2:05:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mz~

Evrakları falan alacak mıyız kayıt olduğumuz okuldan ? Yoksa kendileri halledecek mi? Fotoğraf, diploma vs. ?

• benim oyp 469 ama yapmayacağım 2. tercih. Yeşilköy Anadolu'da kalacağım. Vefa,Pertevniyal kazanma şansım var ama bana uzak orası çok.
  • yaptım tercihleri az önce tek bir okul yazdım. şu soruma birisi cevap yazsa keşke...
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KLayToN -- 27 Ağustos 2012; 2:06:10 >
  • otomatik kaydınız diğer okula geçiriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamikaze57

benim oyp 469 ama yapmayacağım 2. tercih. Yeşilköy Anadolu'da kalacağım. Vefa,Pertevniyal kazanma şansım var ama bana uzak orası çok.

Hocam bence hiç uzaklığı dert etme sonuçta bu eğitim yani. Ayrıca Vefa'yı kesinlikle yazmanı öneririm çünkü hazırlığı var İngilizce'n gelişir
  • Ümraniye Anadolu Lisesi bu yıl itibari ile 4+1 eğitim sistemine geçecekmiş.
    Ümraniye Mille Eğitim Müdürü söyledi.
    Ayrıca az önce BilFen okullarından bir mektup aldım.
    Burs kazandığımı söylüyordu.
    Puankarı da iyi gözüküyor.
    Ancak niyetim yok kolej konusunda.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KLayToN -- 27 Ağustos 2012; 2:06:15 >
  • uu 4+1 mi? helal olsun üal da isim yapar öyleyse birkaç yıla hasal gibi.
  • ÜAL' nin Tavan puanı HASAL dan yüksek.
    Daha önümüzdeki eğitim öğretim sezonunda 20. senesine girmesine rağmen iyi gidiyor.
    HASAL Kuruluş : 1984
    ÜAL Kuruluş : 1991

http://www.dailymotion.com/video/xe7ef1_okulumuzun-tanytym-filmi-3_school - Okulumuzun tanıtım videolarının 3. Bölümü İlyas Tekin kendi söylüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

Ümraniye Anadolu Lisesi bu yıl itibari ile 4+1 eğitim sistemine geçecekmiş.
    Ümraniye Mille Eğitim Müdürü söyledi.
    Ayrıca az önce BilFen okullarından bir mektup aldım.
    Burs kazandığımı söylüyordu.
    Puankarı da iyi gözüküyor.
    Ancak niyetim yok kolej konusunda.

Gel gel bende Bilfene geliyorum
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.