Şimdi Ara

8. SINIF SBS SONUÇLARI | KİMLER KAÇ PUAN ALDI ? | ANA KONU (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
1
Favori
44.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senin ve hepimiz için hayırlısı olması dileğiyle kardeşim
  • Ben de bugün KAL'a kaydımı yaptırdım. Baya kalabalıktı yaklaşık 4-5 saat bekledik. Büyük ihtimalle 2. tercihte yükselir dediler ve kayıt parası istemediler. Olur da bizim okulumuzda kalırsanız o zaman görüşürüz para işini demişler babama. 75 tl kağıt vb. şeyler için para aldılar. Onu da başka bir okula gitmem halinde geri vereceklerini söylediler. Hepimizin okulları hayırlı olsun kardeşlerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: r.quaresma7

Ben de bugün KAL'a kaydımı yaptırdım. Baya kalabalıktı yaklaşık 4-5 saat bekledik. Büyük ihtimalle 2. tercihte yükselir dediler ve kayıt parası istemediler. Olur da bizim okulumuzda kalırsanız o zaman görüşürüz para işini demişler babama. 75 tl kağıt vb. şeyler için para aldılar. Onu da başka bir okula gitmem halinde geri vereceklerini söylediler. Hepimizin okulları hayırlı olsun kardeşlerim...

KAL rozeti ve arması da verdiler mi bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: simurg

quote:

Ben de bugün KAL'a kaydımı yaptırdım. Baya kalabalıktı yaklaşık 4-5 saat bekledik. Büyük ihtimalle 2. tercihte yükselir dediler ve kayıt parası istemediler. Olur da bizim okulumuzda kalırsanız o zaman görüşürüz para işini demişler babama. 75 tl kağıt vb. şeyler için para aldılar. Onu da başka bir okula gitmem halinde geri vereceklerini söylediler. Hepimizin okulları hayırlı olsun kardeşlerim...

KAL rozeti ve arması da verdiler mi bari

Yok vermediler :D

• 4-5 saat beklemek uzun olmuş doğrusu.Benim kayıt olduğum sene gittiğimizde orada 10-15 kişi filan vardı ve 1. tercihler yapıldıktan sonra 100 kişi filan sanırım boş kontenjan vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: simurg

4-5 saat beklemek uzun olmuş doğrusu.Benim kayıt olduğum sene gittiğimizde orada 10-15 kişi filan vardı ve 1. tercihler yapıldıktan sonra 100 kişi filan sanırım boş kontenjan vardı

Sen de mi KAL'dasın ?:D
  • Var mı gençler Burak Bora ezdirmeyelim ilk günden sizi
  • dün vefa ya yaptırdım kaydımı. Asil kayıt. numaramı aldım. dilimi seçtim mutluyum
  • Arkadaşlar kayıt yaptırdığımıza göre artık resmi olarak bir liseliyiz. Yavaş yavaş SBS bölümünden LİSELER bölümüne takılmaya başlayacağız. Elveda SBS elveda ... ! Bizden sonraki SBS'cilere başarılar dileyeceğim fakat bizden sonrakiler bizden daha rahat bir sisteme tabii tutulacaklar. Neyse yine aynı konuyu açmayayım.

Bu arada benden başka bu forumda yok mu YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ olan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: call of

dün vefa ya yaptırdım kaydımı. Asil kayıt. numaramı aldım. dilimi seçtim mutluyum

Hayırlı olsun Benim de vefaya gidecek olan arkadaşlarım var. İsterseniz tanıştırabilirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: call of

dün vefa ya yaptırdım kaydımı. Asil kayıt. numaramı aldım. dilimi seçtim mutluyum

Hayırlı olsun Benim de vefaya gidecek olan arkadaşlarım var. İsterseniz tanıştırabilirim.

Aynen benim de var gidici arkadaşım.
  • Kamikaze 57:

Burslu ve çalışkan olan kadar parayı çatır çatır ödeyip gelen kötü huylu, baba parası yiyen, artist insanlar da var.
    Onlarla uğraşmak istemezsin. Uğraşamazsın da gücün yetmez.

Kolejlerde sosyel faaliyetler doruktadır, hepsi de b.. gibi para ister.
    Kolejlerde adam gibi eğitim verilmez, kim ne derse desin arkadaş.

Bakınız ünlü Doğa Kolejine, burslular olmasa batacak. Ders dışında herşeyi görüyor çocuklar. Ata binmek domates yetiştirmek.
    Ders? Yook.
  • Bizim ne o kadar etkinliğe verecek ne de onlarla yarışacak paramız var ?
  • Sivas Sultan murat kolejini kazanan yok mu yaw??452 ortalamyla girdim.Özel sınıfa .Sivas için düşünenler 445 ve üstü ortalama için yazabilirler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkantasdemir

Sivas Sultan murat kolejini kazanan yok mu yaw??452 ortalamyla girdim.Özel sınıfa .Sivas için düşünenler 445 ve üstü ortalama için yazabilirler .

Hayırlı olsun
  • zaga20 kardeşim 2. yerleştirmeye girecek misin?
  • Yok kardeşim 2. yerleştirme niyetinde değilim.
    Zaten bursumu bile Ümraniye Anadolu ya aldırdım.
    Umarım yanıma DH den birileri gelir.
  • Benim 2. yerleştirmelere girmem , tamamen boş kontenjanlara kalmış bi' şey.

Bu arada bir sorum var , ikinci yerleştirmede yedek kazanırsak o liseye kaydolamama gibi bir tehlikemiz var mı ? Yani ben Pertev'i en fazla yedek olarak zorlayabilirim. O yüzden soruyorum. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

Yok kardeşim 2. yerleştirme niyetinde değilim.
    Zaten bursumu bile Ümraniye Anadolu ya aldırdım.
    Umarım yanıma DH den birileri gelir.

Hayırlı olsun o zaman Benim arkadaşlardan gelen olursa tanıştırırım istersen (:
  • Dün kaydımı yaptırdım. Hiç mi yok Keşan Anadolu Lisesine gelen?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.