Şimdi Ara

8 Saniye Reklam İlleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 saniye reklamını engellemenin yolunu bilen var mı acaba ?
    Ne denediysem fayda etmedi.
    Para ile satılan yazılım bile olur.

• Care mini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara yoktu.Simdi tekrardan cikmaya basladi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu forumun reklamlara çok mu ihtiyacı var anlamıyorum ki
  • Forumda sıkıntısız işleyen tek şey reklamlar. Reklamı geç dememe rağmen geçmiyor son günlerde de. İyice suyunu çıkardılar mis gibi forumun
  • Yine bir sekiz saniye bekletiyor.. Hadi 3 saniye anlaşılir.. Şu hız çağında 8 saniye beklemek anlamsız

• Mobile sürümü leş hale getiren 1 numaralı detay bu.

Üstelik bu arayüz yenilenmiş, 8 saniye reklamı geç butonu bende çıkmıyor. Boşluğa (sağ üst köşe) tıklıyorum ve öyle atlıyor.

• Bu ucube ne zaman kaldırılacak ?

• 8sn reklam ucubesi son hız devam ediyor

• Sırf bu yüzden mobil uygulamayı kullanıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • iPhone Safari için bu. Reklam görmüyorum ama mesela post atıyorum, reklam zamanına denk gelmişsem bu sayfa bir engelleyici tarafından gösterilemiyor gibisinden bir şeyler yazıyor. Geriye basıp, sayfayı yeniliyorum. Az önce yine bir üyeye cevap yazıp, “ gönder” dedim. Reklama takıldı, yazım da havaya karıştı.
    8 Saniye Reklam İlleti

• Android tarayıcı olarak microsoft edge kullanarak engelleyebilir reklam görüntüsü çıkmıyor ama sayfa yine geliyor

safaride de adguard forum reklamlarından kurtulmanıza yardımcı olacaktır .

• @Jeolog.

Son zamanlarda hem bildirimlere tıkladığımızda hem de reklamı geç sayfasında inanılmaz bir ağırlık var. Tıklıyorsun 10 saniye 15 sabiye filan bekletiyor. Hatta şu an bildirimlere tıklayınca hata veriyor. "Beklenmedik Bir Hata Oluştu! Lütfen Tekrar Deneyiniz."

Bu arada reklamı geç sayfasındaki butonun görünmeme sorunu hslen daha devam ediyor. Reklamı geç deyince ilgili mesaj linkine tarayıcı yönlendirmesi yapılmıyor. Aylardır hatta yıllardır şu saçmalık bir türlü aşılamadı.

• @ugur7seven Sorun devam ediyor. Çözün artık şunu.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Selamlar, Bildirimlere tıklayınca bir yavaşlama var ancak 10-15 saniye sürmüyor ya da bana denk gelmedi, ileteceğim arkadaşlara. Beklenmedik bir hata oluştu şeklinde hatayı nerede alıyorsunuz? Ekran görüntüsü paylaşma şansınız olursa süper olur. Ayrıca reklamı geç sayfasındaki butonun görünmemesiyle ilgili de aynı şeyi rica edeceğim. Ben test ettiğimde çarpı butonunu görebiliyorum ve tıkladığımda reklamı geçiyor.

• ugur7seven kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu bende yaşıyorum, Mini sürümde çok bariz.

• Hatayı bazen sadece bildirimlere tıkladığımda yüklenmek bilmeyen sayfadan alıyorum, nadiren de reklamı geç deyince. Opera Android güncel sürümü kullanıyorum bu arada.

8 Saniye Reklam İlleti

Selam, probleminiz devam ediyor mu?

• ugur7seven kullanıcısına yanıt

Bu soruyu sorduğunuzda banlanmış olduğumdan cevaplayamamıştım. Evet bu problem gitti. Ama başka bir problem var. Belki bir aydır belki aylardır bilmiyorum. Forumdaki bir mesajı "cevapla" butonuyla cevapladığımız zaman, mesajı gönderdikten sonra mesajımızı sanki o kişiye değil de öylesine ortaya yazmışız gibi görünüyor. Karşı tarafın cevaplanan mesajı görünmüyor. Bazen bunu çok geç fark ediyorum bir bakıyorum 3 gün önce cevapla dediğim mesajım öylesine ortaya atılmış duruyor saçmasapan. Mesajı düzenleyip ilgili @ yapıp ilgili nick'i yazma ameleliğinde bulunuyorum bazen düzeliyor, bazen sadece bildirim atmış oluyorum ve alıntı-cevaplanan mesaj görünmüyor. Şimdi az önce Sinema Bölümü'ndeki Matrix Resurrections ana konusunda birine cevap yazayım dedim aynısı oldu. Cevabı silip bir daha cevapla dedim yine aynısı oldu. Ben de yine amele gibi @ kullanıcı adı şeklinde yazdım. Bu sorunları ne zaman çözersiniz?

Konuyu arkadaşlara ilettim. Ayrıca alttaki resimde gördüğünüz kutucuğa tıklayınca cevap görünüyor.

8 Saniye Reklam İlleti
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.