Şimdi Ara

8 OCAK 2002 İSTİKLAL CADDESİ FOTOĞRAFI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
5
Favori
3.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Maraz Alinin sağ kolu

Gezi nalaka

Alıntıları Göster
    Dolar 15 kuruş arttı ya Türkiyenin bu halde olmasının sebebidir gezi olayları.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ulan be!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğup büyüdüğüm yer...geçenlerde gittim bir daha gitmem herhalde, her köşe başına nargile ve baklavacı açmışlar, kitle inanılmaz değişmiş, eskiden avrupalı ve amerikalılar çok gelirdi. şimdi küçük bir arap şehrine dönmüş

• İstiklal caddesi direkt malum zihniyet eliyle "öldürülmüş" bir kültür ekosistemi maalesef. Bilen bilir:

1) Yıllarca tadilat altında kaldı, bir sürü inşaat, yol çalışması kasten bitirilmedi. İnşaat sesleri içinde gezmek ister misin? İstemezsin. İnsanlar da gitmemeye başladı

2) Güzelim cadde eko gelene kadar asfalt dökülmüştü. İstanbul'un en gözde en turistik caddesine yol gibi iğrenç bir yamalı asfalt döküp bıraktılar.

3) Meydan projesi tam bir facia, Gölgesinde oturabileceğin bir tane bile ağaç olmayan, baştan sonra beton rezalet bir yapı çıkardılar ortaya.

Sonuç olarak dünyaca ünlü mağazalar, restoranlar, kültürel yapılar hepsi kaçtı. Şu an gaziosmanpaşa bağlarbaşı caddesi gibi. Geçen eşimle bir tur atalım diye gittik, herkes arapça konuşuyor, el ele tutuşuyoruz ona rağmen kıza dik dik bakıyorlar birilerine girmemek için kendimi zor tuttum. Yani malum bıyıklı zihniyet eliyle önce çöp edilmiş, sonra da araplara teslim edilmiş bir değer istiklal. O yüzden arabesk olmakta bir sıkıntı yok, arabesk olmanın ve ağlamanın tam sırası. Bana kalırsa özellikle bu üç madde kasti olarak bir insan ülkesine bu kadar zarar veremez yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zombie.TR -- 24 Eylül 2021; 13:47:11 >

• Ustam sen ne yaptın ya :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AAH İSTANBULLLLLL İSTANBUKLLL OLALIIIIIIIIIIII

• akp bu ülkenin başına gelmiş en büyük felakettir.

• Hep merak ettiğim küçüklükten beri dillere dolanan Istanbul denilince aklıma gelen yerlerden birisi. 22 yaşındayım bir kaç sene önce ilk defa gittim ve çok şaşırdım bir hayli kalabalık bu normal fakat akşam saatlerine doğruydu çok ürkütücü bir atmosferi var geldi özellikle ara sokakları korkunç. eskiden de böyle miydi onu merak ediyorum yoksa bu kadar çok yabancılar olması yüzünden mi? Taksimde de benzer bir his gelmişti Istanbul'un genel itibariyle bulunduğum başka yerlerinde böyle gelmiyor.

• Rusqar60 kullanıcısına yanıt

nerde cokluk

• Virgin e ronaldo gelmişti, 2011 gibi olması lazım. gerçekten her hafta istiklale giderdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.