Şimdi Ara

8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorr (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
755
Cevap
30
Favori
69.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buralar karışacak vaziyet alın .. 😅
  • aksinaletinsan kullanıcısına yanıt

Eski modem varsa ondan devam edersin yara firmadan modem talep edersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YETAB

Aha konu siyasete döndü.. 🤔
    Buralar karışacak vaziyet alın .. 😅
    uyaran'ın şutlanması lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modem arayanlar sıfır modem almaya gerek yok. Letgodan 20-30 liraya herhangi bir kablosuz adsl modem alırsanız işinizi görür. Bu firmanın 6 aydır 8mb 200 gb kotalı paketini kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım ama şikayetçi olanlarda özellikle yoğun saatlerde internetin yavaşladığını söylüyorlar. Yani bölgeden bölgeye değişiyor. Biraz şans işi. İsteyen forumda sayfalarca konusu var firmanın oraya bakabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m4hmud -- 5 Aralık 2020; 22:13:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m4hmud

Modem arayanlar sıfır modem almaya gerek yok. Letgodan 20-30 liraya herhangi bir kablosuz adsl modem alırsanız işinizi görür. Bu firmanın 6 aydır 8mb 200 gb kotalı paketini kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım ama şikayetçi olanlarda özellikle yoğun saatlerde internetin yavaşladığını söylüyorlar. Yani bölgeden bölgeye değişiyor. Biraz şans işi. İsteyen forumda sayfalarca konusu var firmanın oraya bakabilir.
    harbiden varmış o paraya modem

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-15tl-sok-fiyat-876460266/detay

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Birebir aynı modemi kullanıyorum adsl için yeterli bir modem adaş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m4hmud -- 5 Aralık 2020; 22:34:51 >
  • Eger ayrica bir yalin internet parasi adi altinda ucret odenmiyorsa gayet iyi fiyat

Bu rakama 4 mbit de olsa laf edilmez

• bedava

• Başvuru yapmak istedim hata veriyor. Daha baştan cort oldu

• Ben de ttnet kullanıyorum sınırsız 36 tl fiber altyapı olduğu için satan adam istediğin kadar hızı düşük al ben de bunu kullanıyorum altyapı fiber olduğu için hızı düşüremiyolar sana yeter dedi valla yetiyo

• Piyasa öyle bir hal aldı ki bu fiyat/hız aşırı avantajlı olabiliyor. Beklentilerle doğru orantılı olarak. Şuan internet bağlatayım derseniz 70+ den başlıyor. Ufak çaplı ihtiyaçlarda taban fiyatın çok düşük olması sebebiyle avantajlı. Yoksa gönül ister ki 100mbit alalım bu fiyatlara.

• Frk_Plt kullanıcısına yanıt

8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorr 8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorr 8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorr 8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorr 

• jujuuu kullanıcısına yanıt

8 mps olan paketi kullanıyorum 45 lira dışında ücret ödemedim

8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06hakki -- 6 Aralık 2020; 0:15:13 >
  • m4hmud kullanıcısına yanıt
    Adsl mi almaliyiz vdsl mi? Bolgede fiber varsa vdsl mi almaliyiz bana calismaz demisti biri. Adsl alsak olur mu kesin
  • ruzgarlibahce06 R kullanıcısına yanıt

O da iyiymiş, biz de katılabiliyor muyuz acaba o tarifeye?

• hacksfather H kullanıcısına yanıt

8 mps paketi 2 ev kullanıyoruz ben tv den netfiliks izliyorum hiç Bi sorun yok ayrıyetten birde ip kamera var cocuklar için kesilmeden tüm dizi filmleri izliyorum

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Para birimi terör örgütü gelmiş yine.

Fransada ihtilal olurken senin topraklarında Müslüman olmayanlar köpekten aşağı görülüyordu.

İnsan hep üstün olanı ister anlarım da Fransa ile kıyaslamak nedir. Almanya bizi kidkaniyuuuur

• 4 mbps mi? şükür deyin

o da bir şey mi? Millencom da 16 Mbpsye kadar 250 tl değil sadece 89.90 tl 8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorr 

üstelik 27 ay taahhütle (telefonla aramadan

kafadan bindirme emrivaki teklif(!)

ses kaydımı da almışlarmış!

4 ay geçti hala BTK bakamadı icablarına)

milleniye bulaşmayın da ne yaparsanız yapın 398 tl kefaretini ödedik. sadakam olsun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.