Şimdi Ara

8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorr (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
755
Cevap
30
Favori
69.806
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorrHakkı Değirmenciyoutube
    Netgalaksi 4 mps hız
    https://www.youtube.com/watch?v=OlxMGGDyss0&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diridiri06 -- 9 Ağustos 2021; 12:19:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam çok iyisiniz. 39 tllik paketi alacağım. İyi günler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şu anda Superonline var 1 haftaya süresi bitiyor buna gecebiliyormuyum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BiBeR10x kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
    Kampanya; tesis adresinde daha önce hiç abonelik yapılmamış yeni müşterilere veya tesis adresinde abonelik iptali üzerinden en az 1 (bir) ay geçmiş abonelere uygulanacaktır.

1 ay kapatıp geçebilirsin. Ama arkadaşın söylediği FibimNet de güzelmiş. Onu da bi değerlendir istersen.

• Güvenli mi bu nasıl bu fiyata veriyorlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgurUa

35/6 65 Lira.

60 TL'ye 20 mbps almak bence daha mantıklı Netgalaksiden. Ama daha hızlı olsun istersen Tbtnet de iyi 35/6.

Dostum bu tbtnet ile ilgili hic bi bilgiye ulasamiyorum,siteleri felan yok mu acaba? fiyat iyi degil mi bu hizlar icin? Cakal turk netten kurtulduk 50-65 lira arasina Ankara dan en hizli ve sorunsuz ne alabilirim? Tesekkurler

Edit= Tamam arama motorumdan dolayi bulamiyormusum, sitelerini buldum ama bu tarifeyi gormedim,numarami biraktim aradiklarinda sorarim artik, tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatmucu -- 11 Ağustos 2021; 6:35:44 >

• Donanım haber üyelerine özel kampanya diye biliyorum arayan olursa sorarsın ama yinede netgalaksi yi öneririm

• Sorun yaşamassın kaç yıldır olan bir firma

• fatmucu kullanıcısına yanıt
    8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorrtbtnet.net
    Fiber Kampanyaları | TBTNET
    http://tbtnet.net/tbtnet/

Kampanya bu linkte. Siteden ulaşılamıyor ben de anlamadım.

• İstediğin hıza göre kampanya önerelim bence. 35 alacaksan Tbtnet iyi, 1 yıl fiyat garantisi var. 20 mbps işimi çözer diyorsan Netgalaksi olabilir ama yıl sonuna kadar o hızı veriyor artı 60 TL aktivasyon ücreti var. FibimNet var, onun da fiyatları çok iyi, 10/2 mbps var taahütsüz (4 ay kullanma sözüne aktivasyon yok) 40 TL, 15/3 mbps 50 TL. 24 ay taahhütte 5'er TL daha düşük. @fatmucu

• Aktivasyon olmaması güzel

• Fibimnet sadece Alanya ve Kütahya da hizmet veriyormuş. İstanbul yok yani... Müşteri hizmetleri söyledi. Neden sitenizde bu uyarıyı yapmıyorsunuz diye sordum. Bana aradıklarında altyapı sorgulaması sırasında söylüyoruz dedi. Allah akıl fikir versin ne diyeyim. Modemi kendileri veriyor ve aylık 6 TL ek ücret alıyorlar bunun için. Aktivasyon ve kurulum ücreti yok ama baştan sizden 300 TL depozito alıyorlarmış. Modemi teslim ettiğinizde bu 300 TL'yi geri ödüyorlar. İstanbul'da olduğum için Netgalaksi daha uygun geldi. Adsl olduğu için elimde bir sürü eski ADSL modem var bunları kullanabilirmişim. 60 TL aktivasyon ücreti ilk ay peşin faturaya yansıtıyorlarmış. Davet olayı var mı Netgalaksi de avantajı nedir bilen var mı?

• Davet olayı yok ama üniversite ögrencilerinden aktivasyon almıyorlarmış evde okuyan biri varsa

• Talepte bulunmadığım halde tam 8 mbps almam için hızımı 10 mbps'ye sabitlemişler sağolsunlar. İnce düşünceleri için teşekkürler. Adsl olduğundan upload kısmında yapacak pek bir şey yok. Aktivasyon için de arkadaşını getir, 6 ay kalma sözü ver, tek ayağının üstünde zıplarken dirseğini yala gibi kampanyalar yapsalar iyi olacak.

8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzgurUa -- 21 Ağustos 2021; 21:40:56 >
  • OzgurUa kullanıcısına yanıt

Genelde bütün müşterilere bu yapılır müşteri memnuniyeti oluşturmak adına aldıgı paketin üstünde hız verilir

• OzgurUa kullanıcısına yanıt

Üniversite ögrencilerinden aktivasyon almıyorlarmış

• Arkadaşlar Ankara'da adsl kullanıyordum modemim de vardı. Şimdi taşınacağım yerde fiber var. Henüz abonelik yaptırmadım. Makul düzeyde internette video film izliyorum arada o kadar. Download yapmıyorum. Sorularım aşağıda cevap vereceklere minnettarım

1) fiber olan yerde adsl kullanabilir miyim?
    2) Ankara'da fiber için alabileceğim en uygun fiyat ne olur ve hangi firma
    3) adsl modemleri fiber internet için kullanabilir miyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slickman

Arkadaşlar Ankara'da adsl kullanıyordum modemim de vardı. Şimdi taşınacağım yerde fiber var. Henüz abonelik yaptırmadım. Makul düzeyde internette video film izliyorum arada o kadar. Download yapmıyorum. Sorularım aşağıda cevap vereceklere minnettarım

1) fiber olan yerde adsl kullanabilir miyim?
    2) Ankara'da fiber için alabileceğim en uygun fiyat ne olur ve hangi firma
    3) adsl modemleri fiber internet için kullanabilir miyim

1-) Evet

2-) Fiber için altyapı sorgulaması yapın Turknet, Superonline, Vodafone Supernet ve Turk Telekom sitelerinden bu dört operatörün hangilerinin altyapısı var diye. En uygun fiyat genelde Turknet'de olur...

3-) Hayır.

• Bulunduğum yerde şu an sadece3 evde internet var onlara da türk telekom çatıdan kablo ile getirdi kötü hava koşullarında internet gidiyor. Bende eve bağlatmayı düşünüyorum sizce türk telekoma mail vs atsak yerden hat döşerler mi? Birde hangi interneti önerirsiniz? Türk net yok, şok net mantıklı geldi kurulum 30 tl olduğu için.

• slickman S kullanıcısına yanıt
    Fiber ttninse belli bir süre sonra adsl ve vdsl kesiliyor. Yeni abonelik yapılmiyor olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.