Şimdi Ara

8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorr (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
755
Cevap
30
Favori
69.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SuperBlack

Güncel fiyat nedir abone olsak

Alıntıları Göster
    8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorrnetgalaksi.com.tr
    Ayda 36₺'ye Evinize ve İşinize Gelen İnternet (v2) | Yalın Adsl, Vdsl, Fiber ve En uygun İnternet Paketleri - NETGALAKSİ
    https://netgalaksi.com.tr

sitesine girip baksan güncel fiyatları görürsünüz

8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorr

• Uzatılmazsa bugün son, abone olmak isteyenlere son çağrı.
    Hemen kayıt açtırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binada şuan sadece telekomun fiber dolabı var bu firmadan internet alamıyoruz değil mi? Anladığım adsl altyapı üzerinden satıyorlar.

• 6 aydan sonra ne oluyor fiyat?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam94 kullanıcısına yanıt
    Alırsın alır adsl vdsl fiber hepsi aynı kutu bizdede aynı uzun süredir netgalaksi kullanıyorum yalnız 1 kaç gündür ist.da t.telekomcular anasını aglatiyorlar bağlantının gelen kutuya parmak atıp gidiyor ya yok ya da düşük hız böyle giderse başka ISS gececem

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    1 yılı geçti çoktan 35/200 GB kotalı 70 di hala 70 TL ama bir dahaki ayı bilemem tıbkı 1 ay sonra yağ tüp un şekerin fiyatını bilemedigimiz gibi burası Türkiye

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3 hafta kadar önce alt yapıyı sorguladığımda sorun yoktu... dün abonelik için arandığımda sorguladık ve sonuç olumsuz çıktı.

• Bizim ankastrede dün işlem yapmışlar ama sağolsunlar, benim kabloyu getirmemişler.

Ve Türk Telekom her zaman ki gibi çok özenli bir ankastre kurulumu yapmış.

• Bugün Netgalaksi müşteri hizmetleri ile görüştüm, dedim ankastreyi ana baba gününe çevirmisler, şikayet edebiliyor muyuz, hayır ankastre site veya apartman yönetiminin sorumluluğunda dedi. Dedim ben duzelttirdim diyelim seneye kurulumda yine bu hale soktuklarında bı daha mi duzenletecegim, ankastreyi zarar vermedikleri durumda yapabilecek bişey yok dedi.

• adam94 kullanıcısına yanıt

Alırsın

• SuperBlack S kullanıcısına yanıt

Evrak yetişirse bugünde bu fiyat sanırım

• Müşteri hizmetlerini bıktırdım sanırım onlar da Türk Telekomu bıktırdı. Geldiler 5 saniyede bağladılar gittiler. Modemi ayarlamıştım eve gelene kadar açıldı internet 8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorr 

• Evrakları mail yoluyla atması yeterli. Ben öyle başvurumu yaptım. Bir kaç saat içinde başvurunuz alındı ve işleme kondu diye mesaj geldi. Şimdi merak ettiğim yarından itibaren nasıl bi kampanya olacak, fiyatlar ne olacak. 8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorr 

• OzgurUa kullanıcısına yanıt

Normal fiyatı 8 mps 60 lira bende eski aboneliği kapatıp bunu alacaktım ama 1 ay abonelik olmama şartı var

• quote:

Orijinalden alıntı: Diridiri06

Normal fiyatı 8 mps 60 lira bende eski aboneliği kapatıp bunu alacaktım ama 1 ay abonelik olmama şartı var

6 ay şimdilik zam derdim yok, hoş 60 TL aktivasyon ücreti ile 49 TL olmuş oluyor benim de. Arkadaşını getir kampanyası olsaydı senin kodla başvuracaktım. En azından oradan 1 ay kurtarırdın. 2x kampanyası da mı yeni üyeler içindi?

• OzgurUa kullanıcısına yanıt

Cok teşekkür kardeşim cok iyi olurdu valla sanırım 2xde yeni üyeler için inşallah problem olmadan kullanırsın

• Davetiyeden haberim olmadan başvurdum. TT çalışanları geldi kurdu.

Online işlem paneli baya detaylı. SNR değerlerine kadar gösteriyor.

Nette problem yok. İletişim sorunum da olmadı.

Ancak yukarıda yazan arkadaşları görünce gereksiz panik ve kötülemeleri gördüm.

Sonuç sorunsuz bağlantı yeterli internet.

• Kampanya son katılım tarihi (31.12.2021)

sitede bu şekilde yazıyor yani kampanya yıl sonuna kadar devam ediyor gibi

• bedevi1903 kullanıcısına yanıt

Kaçırdım diyenler için firsat devam ediyor o zaman 8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl yanıyorr 

• Şuan bizde net yok bağlamalı bir hafta olmadı..

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.