Şimdi Ara

8 km Ne Kadar Zamanda Yürünür? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
113.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enja

yürüme rekorum 44 Km 8-saat beyler Esenyurta oturuyorum edrine kapıya yürüdüm yıl 1999 da askere gitmeden önceydi forumda vector x-31 isimli üye var sorabilirsiniz kendisine inamayan varsa

Baba o günü unuturmuyumlan hiç ulen seni bir gördük aga 50 bin volt elektrik yemiş gibiydin üstelik 40 derece sıcak vardı

Birde sormuştuk sana hani yanmışın ya tatilden mi geliyosun aga yok esenyurttan yürüyerek geliyorum demiştin

• 1 saate gidersin uyusuklanarak daha fazla tabii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 saat...

• quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

yürüme rekorum 44 Km 8-saat beyler Esenyurta oturuyorum edrine kapıya yürüdüm yıl 1999 da askere gitmeden önceydi forumda vector x-31 isimli üye var sorabilirsiniz kendisine inamayan varsa

Baba o günü unuturmuyumlan hiç ulen seni bir gördük aga 50 bin volt elektrik yemiş gibiydin üstelik 40 derece sıcak vardı

Birde sormuştuk sana hani yanmışın ya tatilden mi geliyosun aga yok esenyurttan yürüyerek geliyorum demiştin

aynen öyle olmuştu şu an yürüyelim desen yine yüyürüm ben tempomdan bişi kaybetmedim yani

• en fazla 2 saatte gidersin
  • quote:

quote:

niye yürüdünüz peki o kadar paranız mı yoktu
    kaç günde kendinize geldiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Latissimus Dorsi

quote:

quote:

niye yürüdünüz peki o kadar paranız mı yoktu
    kaç günde kendinize geldiniz

para ile alakası yok vector x-31 yürüyemesin yüyürsün demişti dedim deneriz denedik ve 8 saat dolmuşçulara sormuştuk kaç km ediyor diye dediler tam 44 km yapar hergün gitiğimiz yol

•  8 km Ne Kadar Zamanda Yürünür?

• quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

8 km Ne Kadar Zamanda Yürünür?

Bi arkadas da test etmek icin yuruyuse cikmisti.. Ses seda gelmiyor kendisinden.. Hava da ruzgarli filan demisti.. Ustune yildirim dusmus olabilir ya da agac dali kirilip basina dusmus olabilir.. Takip edin onu dostum.. Ben bir daha bu sayfaya girmeyecem.. Sen o adami takip et sana zahmet.. Su kadar suruyor test ettim dedigi sonuca da itibar etme..

• forumda sanırsam atletizim şampiyonları var biri demişk 40 dakkada giderim demiş ama iyi sallamş.Yürüme hızını 6km olarak hesapalrsak 1saat 20 dakika hızlı tempoda gidersin.
  • Arkadaslar, su anda eve gırdım. Kırsehır'de ıkamet edıyorum. Hemsehrılerım varsa bılırler, saat tam 11:11'de Cacabey Camı'den yola cıktım. Evım Guneykent cıvarında, camıye 8 km mesafede. Saat 12:39'da eve gırdım. Yanı 8 kılometre mesafeyı orta tempoda tamı tamına 1 saat 28 dakıkada geldım. Daha ıyı bır derece elde edebılırdım ama hava serın olsada bellı bır zaman sonra ınsan terlıyor ve geldıgım yolda genıs caplı bır calısma var, her yer toz topraktı. Saygılarımı sunarım.. Hayırlı sahurlar..

• Yürüyüp napcan yav. Al bisiklete bin 30dk
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Orijinalden alıntı: DursunBey

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Ortalama bir adım 0,3mt ise
    8.000 mt' de 0,3 mt den kaç adet vardır?
    1 metrede 30cm 3 adet olduğuna göre:
    8.000 X = 24000 yani 24000 adım atmamız lazım.

Her saniye 1 adım atarsak 8Km' yi 24000 sn. de yani yaklaşık 6 saatte gideriz

hesapta bı yanlıslık mı var acaba?

Sağa-sola bakma olarak hesaplamış heralde de burası Rusya/Ukrayna değil ki o kadar bakacak takılacak nesne olsun etrafta.

• hızlı bi şekilde 45 dk da normal bi şekilde 90 dk sürer
  • birinde alköllü 2 saatte 8 km, diğerinde gece otostop için 15 kilo sırtta valizle yine yaklaşık 2 saatte yürüdüm
  • quote:

hesap kitap terk 6 saate herhalde istanbul sınırını aşarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Er.Ralp

10 km 30 dk da yürüyorum

sen saate 20 kilometre hızlamı yürüyosun

edit:saate 20 kilometre hızla koş helal olsun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DursunBey

quote:

hesapta bı yanlıslık mı var acaba?

Dakikada 60 mt gidiyorsun işte
    Sen 10 sn. de 100 mt giderim dersen ona yürüme değil dünya rekoru derler

rekor 9.54 değilmiydi burdan usaın bolt abimize selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: m4y

Ben 1 saat 20 dk'da giderim. Hafif hızlı yürümeyle. Koşsam maksimum 15 dk'mı alır.

15 dakka havadanmı yerdenmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: headshotçı

biraz önce yürüyüşe çıktım 10 km yi 2,5 saatte geçtim. uzun aradan sonra yürüyüşe çıktım. evde otura otura kilo yaptık

süründünmü aga 2.5 saat nedir ya
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.