Şimdi Ara

8'İNCİ KOR. 108'İNCİ TOP. A.K.LIĞI VAN/ERCİŞ e gidenler buraya.. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
1
Favori
61.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: masum_serseri41

8'İNCİ KOR. 108'İNCİ TOP. A. K.LIĞI ERCİŞ VAN seninde burasımı yani birde jandarma falanda var

yok yok burası.
  • hakkımızda hayırlısı birader annem şimdi kalktı öğrendi şoka girdi kadıncağızz
  • quote:

hakkımızda hayırlısı birader annem şimdi kalktı öğrendi şoka girdi kadıncağızz

bizimkiler de şok geçirerek yattılar.uçak bileti bakıyorum ben direk vana.
  • ben sunexpresten ayın 13 üne iblet aldım direk vana.bilginize olsun.
  • Ben 325 kd olarak aynı yerde yaptım , öncelikle direk gidebilirsiniz problem olmaz , neden direk geldin diye kimse sizi gerçi çevirmez ama ktm ye katılacam derseniz de direk van ktm ye gidin benim gibi elazığ ktm ye giderseniz zor bir gece veya geceler sizi bekliyor olacak , 3,5 ay kardan başka bir şey görmeyeceksiniz kış dönemin de fazla eğitim falan olmaz 3 gibi hava kararır . Geçen sene seçim mezuu yüzünden 12 hafta çarşı yüzü görmedim zaten olup olacağı 4 çarşı gördüm 2 si teskere çarşısıydı , baştan zorlanırsınız oraya alışmaya zaten alışmaya başladığınızda askerliğiiniz biter , hayırlı teskereler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addall -- 10 Aralık 2009; 5:18:33 >
  • s.a. devreler bende ercişe düştüm. direk gitmeyi düşünüyorum. ama arakdaşlarda tehlikeli olabilir diyolar kafam karıştı. bi de bu stres olmaya başladı.ktm ler iğrençmiş.heleki elazığdan gidecek ktm kaç günde götürür Allah kerim
  • recep kardeş ayın 13 üne almışsın ama sorun olmasın 12 si mevzusu
  • quote:

recep kardeş ayın 13 üne almışsın ama sorun olmasın 12 si mevzusu

kardeşim iblet bulamadım.bir günü sorun etmezler diye düşündüm.ederlerse de napalım.ama bence en fazla geç terhis olurum.

sende al istersen sabiha gökçenden kalkacak sunekspress.
  • quote:

Orijinalden alıntı: addall

Ben 325 kd olarak aynı yerde yaptım , öncelikle direk gidebilirsiniz problem olmaz , neden direk geldin diye kimse sizi gerçi çevirmez ama ktm ye katılacam derseniz de direk van ktm ye gidin benim gibi elazığ ktm ye giderseniz zor bir gece veya geceler sizi bekliyor olacak , 3,5 ay kardan başka bir şey görmeyeceksiniz kış dönemin de fazla eğitim falan olmaz 3 gibi hava kararır . Geçen sene seçim mezuu yüzünden 12 hafta çarşı yüzü görmedim zaten olup olacağı 4 çarşı gördüm 2 si teskere çarşısıydı , baştan zorlanırsınız oraya alışmaya zaten alışmaya başladığınızda askerliğiiniz biter , hayırlı teskereler .

dede müsaitsen gelde bizi biraz daha bilgilendir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep41

quote:

recep kardeş ayın 13 üne almışsın ama sorun olmasın 12 si mevzusu

kardeşim iblet bulamadım.bir günü sorun etmezler diye düşündüm.ederlerse de napalım.ama bence en fazla geç terhis olurum.

sende al istersen sabiha gökçenden kalkacak sunekspress.

Geçen sene bizim askere gidiş tarihimiz tam kurban bayramı dönüşüyle uzun dönemlerin gidişine denk geldiği için ben 2 gün geç gitmiştim , ulaşım araçlarında yer bulamadığım için , askerlik şubem beni mahkemeye verdi ve halen de sonuçlanmadı ufak bir para cezası alacam o kesin bilgin olsun , birliğinde ses çıkarmazlar bir gün geç terhis olursun ama askerlik şubenin insafına kalırsın ama çok ta kafaya takma , yemek seçiyorsanız malesef yandınız , ben 5 ay da 18 kilo vermiştim . Terör konusunda endişeleriniz olmasın askerliğiniz alayın içinde başlar içinde biter , öyle bir şey takmayın kafanıza , alayın içinde her taburda internet cafe var saati 1 lira gece 12 ye kadar açık , kısa dönem in bol olduğu bir yere gidiyorsunuz , benim dönemim de her 3 askerden 1 i kısa dönemdi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addall -- 10 Aralık 2009; 10:30:01 >
  • biz şimdi mesafe çok uzun diye 13 ünde değilmi teslim tarihimiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep41

biz şimdi mesafe çok uzun diye 13 ünde değilmi teslim tarihimiz.

Sınav a gittiğiniz yerden size verilen kağıtta teslim tarihi ne yazıyorsa odur .
  • Merhaba arkadaşlar,
    burada ercişe gidecekleri görünce biraz olsun içim rahatladı. Topçu olarak gidiyorum. İzmirden Van'a uçakla gidip direk birliğe ya da Van KTMden teslim olayım istiyorum ama taze bilgileri olanlar varsa daha da bilgilelenebiliriz. Elazığa gitmeyi istemiyorum bi hayli uzak Ercişe. Neler yapılacak neler olacak topluca hareket edilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: designmHD

Merhaba arkadaşlar,
    burada ercişe gidecekleri görünce biraz olsun içim rahatladı. Topçu olarak gidiyorum. İzmirden Van'a uçakla gidip direk birliğe ya da Van KTMden teslim olayım istiyorum ama taze bilgileri olanlar varsa daha da bilgilelenebiliriz. Elazığa gitmeyi istemiyorum bi hayli uzak Ercişe. Neler yapılacak neler olacak topluca hareket edilebilir.

ktmeye katılma kardeş bence.direk ercişe git gidebiliyorsan.ben öle yapıcam
  • tertip bende ankaradan direk vana uçakla gdicem..ktmye katılmayı düşünmüyorum..senn bilet hangi gün? saat kaçta orda olcaksın..ben c.tesi 11.45 te ordayım bi aksilik olmazsa. erhankfb@gmail.com burdan haberleşelim istersen
  • Uçak biletini aldım artık 14:20 de Van'da olacağım bi aksilik çıkmazsa. Birliğe direk teslim olmak tabiiki tercihim. Bakalım nasip :) Umarım işimiz rastgider.
  • sanırım çoğunluk ktmye katılmıyorr
  • bende ktm ye kalmıcam ya. elazığdan acayip zor olacak.cocuklar perişan olurdu bakardım bunlar tutuklumu diye sorardım.muamele cok kötü ktm de. van sakin okadar fazla olay olmuyor rahat olun korkmayın diyolar. en kötü uçakla vana gidilir.vandaki ktm ye katılınır..
  • ben pazar günü teslim olacam umarım bir sorun yaşamam.
  • erhank. ya özelden attığım mesaj ı bir de buraya atayım

Ben hata yaptım elazığ ktm ye gittim ama çoğu kişi van ktm ye katılmıştı bizim arkadaşların , aslında van ktm ye katılırsanız daha birliğine gitmeden arkadaş edinmeye başlarsın , havaalanın da inzibat çevirmezse van dan erciş e giden dolmuşlar var ama ben ktm ile geldiğim için nerden nasıl gidilir bilmiyorum , erciş le van merkez de terör tehlikesi pek yok , benim tavsiyem van ktm ye katılmanız olur ama emin olun uçak ta bir sürü asker le karşılaşacaksınız içlerin den erciş e giden de çıkar birlikte haraket edersiniz , bu arada birliğe ilk giren yemin törenin de konuşma yapacak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.