Şimdi Ara

8'İNCİ KOR. 108'İNCİ TOP. A.K.LIĞI VAN/ERCİŞ e gidenler buraya.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
1
Favori
61.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende aynı yerdeyim, Kimya Öğretmeniyim umarım mehmetcik dershanesi için seçilmişizdir :)

Adı Soyadı ALTAN CANTÜRK
    Doğum Yeri TARSUS
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Piyade
    Statüsü Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi ELAZIĞ Kab.Top.Mrk.K.lığı
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 8'İNCİ KOR. 108'İNCİ TOP. A.K.LIĞI ERCİŞ VAN
  • bende aynı yere gidiyorum topçu olarak, neden topçu yaptılar beni hala anlamış değilim , msn ekleyin tertipler : lovepug@hotmail.com
    Özellikle izmiredeki tertiplerim ekleyin bu güzel haberi kutlayalım :D:D:D
  • Hayırlı tezkereler giden arkadaslara.
  • ktm siz giden varmi arkadaslar vana

ona gore bilet alicam ya elazig ya van bileti.
  • BENDE VANA DÜŞTÜM.
  • direk gidebiliyormuyuz vana
  • bizim teslim tarihimiz 12 si mi 13 mü.
  • valla bende van erciş ama nası gıdecez bılmıyorum şoku atlatayımda :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: masum_serseri41

valla bende van erciş ama nası gıdecez bılmıyorum şoku atlatayımda :D

KARDEŞ İZMİTLİMİSİN.bende vana çıktım.bende nasıl gideceğimizin peşindeyim.
  • izmitliyimm sanırım sende izmitlisin
    valla bende onu araştırıyorum kafam karıştı
  • quote:

izmitliyimm sanırım sende izmitlisin
    valla bende onu araştırıyorum kafam karıştı

İZMİTLİYİM KARDEŞ.nasıl yapıcaz ktmye mi katılcaz direk vana mı gidicez neyle gidic ez bilemiyorum sudan çıkmış balık gibiyim yaa.
  • ktm şart diye bi mevzu duymuştum ama ilk kez basımıza gelince bilemiyo insan sanırım dırek elazıga gıdıcez ktmye sonra ordan konvoyla cıle dolu bı yolculuk
    ee bıde sey var yıne 12 sındemı gıdıcez yoksa 1 gun verceklermı en temızı yarın askerlık subesını aramak
  • quote:

ktm şart diye bi mevzu duymuştum ama ilk kez basımıza gelince bilemiyo insan sanırım dırek elazıga gıdıcez ktmye sonra ordan konvoyla cıle dolu bı yolculuk
    ee bıde sey var yıne 12 sındemı gıdıcez yoksa 1 gun verceklermı en temızı yarın askerlık subesını aramak

BENDE ONU DÜŞÜNÜYOM TÜRKİYENİN TEE ÖTEKİ UCUNA GİDİCEZ SANIYORUM BİZİM BİR GÜN YOLUMUZ OLUR.elazığa gidiceksek otobüslede gidebiliriz herhalde
  • inşalalh gitmeden bi tane dedemiz çıkar yaaa.bizim aydınlanmaya çok ihtiyacımız var.
  • evet zaten bıraz baktım ucak mevzusunada fason yerler kalmış sıstemde hata verıyor falan yarın bılet alsak daha fason yerler kalır en temızı otobus 12 saat falan ama yapcak bişey yok
  • quote:

evet zaten bıraz baktım ucak mevzusunada fason yerler kalmış sıstemde hata verıyor falan yarın bılet alsak daha fason yerler kalır en temızı otobus 12 saat falan ama yapcak bişey yok

yaa hala şok içindeyim.napacaz bilmiyorum.
  • vaalla kardeşş kendi açımdan uzak yer çıksın falan sorun olmaz dıyordum ama bu kadarınıda beklemıyordum ama vardır bundada bir hayır
    ekranda ılk elazıgı gördüm hafif yuzum burustu sonra vanı görünce gulumsedım şoktan ama yenı yenı kendıme gelıyorum
  • quote:

vaalla kardeşş kendi açımdan uzak yer çıksın falan sorun olmaz dıyordum ama bu kadarınıda beklemıyordum ama vardır bundada bir hayır
    ekranda ılk elazıgı gördüm hafif yuzum burustu sonra vanı görünce gulumsedım şoktan ama yenı yenı kendıme gelıyorum

aynı duyguları yaşıyorum hocam.
  • 8'İNCİ KOR. 108'İNCİ TOP. A. K.LIĞI ERCİŞ VAN seninde burasımı yani birde jandarma falanda var
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.