Şimdi Ara

8'İNCİ KOR. 108'İNCİ TOP. A.K.LIĞI VAN/ERCİŞ e gidenler buraya..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
1
Favori
61.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

önceden burda askerlik yapmış olanlar nasıl biryer oldugu hakkında bilgi verirlerse sevinirim.

Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 8'İNCİ KOR. 108'İNCİ TOP. A.K.LIĞI ERCİŞ/VAN

• Bende aynı yerdeyim kardeşim... alpereskici@hotmail.com
  • ok ekledim. varmı başka van erciş'e düşen.
  • tertipler bende ekleyiniz aynısı
  • Beyler herkese iyi teskereler.Ben askerligimi 8'İNCİ KOR. 108'İNCİ TOP. A.K.LIĞI VAN/ERCİŞ te yaptim.2 ay oluyor geleli.Ilk basta havasi cok soguk.sehir biraz karisik durumdaydı eylul ayinda.Geceleri nobet bayagi bir zor oluyor.Van-Erbis yolu arasi dikkat edilmeli.Tek birliginize gitmeyiniz en iyisi.Kisin - 25e dusebiliyor hava sicakligi belli periyotlarda. msn adresim:pretty_justt@hotmail.com arkadaslar size faydalı bilgiler verebilirim.Ve unutmayın ki ulasim buyuk sorun ucak-tren biletlerinizi ayirtin derim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertac_79

Beyler herkese iyi teskereler.Ben askerligimi 8'İNCİ KOR. 108'İNCİ TOP. A.K.LIĞI VAN/ERCİŞ te yaptim.2 ay oluyor geleli.Ilk basta havasi cok soguk.sehir biraz karisik durumdaydı eylul ayinda.Geceleri nobet bayagi bir zor oluyor.Van-Erbis yolu arasi dikkat edilmeli.Tek birliginize gitmeyiniz en iyisi.Kisin - 25e dusebiliyor hava sicakligi belli periyotlarda. msn adresim:pretty_justt@hotmail.com arkadaslar size faydalı bilgiler verebilirim.Ve unutmayın ki ulasim buyuk sorun ucak-tren biletlerinizi ayirtin derim.

Merhaba.Bende 325.dönem olarak aynı yere düştüm.İlk başta adını duyunca açıkçası insan çekiniyor.Ancak zamanla güzel bir yer olduğu konusunda herkesten bilgi aldım.Sanırım zamanla alışırız değil mi?Bende tek başıma birliğe gitmeyeceğim.Cumartesi Elazığa biletim var,pazar KTM'ye gidip onlarla beraber gitmeyi düşünüyorum.Durumlar nasıl orada?Bir de ben türkçe öğrt'yim.Bunun bir etkisi olur mu acaba?Veya eğitimler ağır mı örneğin?Aslında merak ettiğim o kadar çok şey var ki..

• quote:

Orjinalden alıntı: spectatorfb

quote:

Beyler herkese iyi teskereler.Ben askerligimi 8'İNCİ KOR. 108'İNCİ TOP. A.K.LIĞI VAN/ERCİŞ te yaptim.2 ay oluyor geleli.Ilk basta havasi cok soguk.sehir biraz karisik durumdaydı eylul ayinda.Geceleri nobet bayagi bir zor oluyor.Van-Erbis yolu arasi dikkat edilmeli.Tek birliginize gitmeyiniz en iyisi.Kisin - 25e dusebiliyor hava sicakligi belli periyotlarda. msn adresim:pretty_justt@hotmail.com arkadaslar size faydalı bilgiler verebilirim.Ve unutmayın ki ulasim buyuk sorun ucak-tren biletlerinizi ayirtin derim.

Merhaba.Bende 325.dönem olarak aynı yere düştüm.İlk başta adını duyunca açıkçası insan çekiniyor.Ancak zamanla güzel bir yer olduğu konusunda herkesten bilgi aldım.Sanırım zamanla alışırız değil mi?Bende tek başıma birliğe gitmeyeceğim.Cumartesi Elazığa biletim var,pazar KTM'ye gidip onlarla beraber gitmeyi düşünüyorum.Durumlar nasıl orada?Bir de ben türkçe öğrt'yim.Bunun bir etkisi olur mu acaba?Veya eğitimler ağır mı örneğin?Aslında merak ettiğim o kadar çok şey var ki..

tertip verdiğin bilgilerden dolayı ALLAH razı olsun ama ben tek gidiyorum yani derkt vana gidiyorum teslim olmaya birliğime yanlış mı yapıyorum acaba??? Çünkü elazığ ktm çok berbat dediler bende direkt vama aldım bileti yarında gidiyorum :(

• bende direk van a gidiyorum. ordan artık inzibatlar a teslim oluruz:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: altayk

bende direk van a gidiyorum. ordan artık inzibatlar a teslim oluruz:)

Keşke tertip direkt birliğe götürseler onlarda van K.T.M. ye götürüyorlarmış yani öyle konuştum birisiyle sen ne zaman gidiyorsun?
  • Evet van ktm ye alıyolarmış. orda 2 veya 3 gün beklickmişiz.askerligin en çileli günlerini geçiriceksiniz orda diyo bana da bi arkadas. bizim gidicegimiz yerde yaptı askerliğini.eylülde geldi o da..
  • quote:

Orjinalden alıntı: altayk

Evet van ktm ye alıyolarmış. orda 2 veya 3 gün beklickmişiz.askerligin en çileli günlerini geçiriceksiniz orda diyo bana da bi arkadas. bizim gidicegimiz yerde yaptı askerliğini.eylülde geldi o da..

tertip ben direkt ercişe geçecem ktm de bekleyemem o kdr rezillik olur mu ya
  • quote:

quote:

Bende aynı yerdeyim ve TÜrkçe Öğretmen'iyim :)
    Erciş'te Mehmetçik Dersanesi var. İşe yarayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esener50 -- 12 Aralık 2008; 11:57:20 >

• bende ercişteyim devreler.
    kısa dönem yapacağım. var mı başka kısa dönem?
  • Bu sayfa hep kısa dönem. İnsaşallah 15i gibi KTM ile geliyorum.Sıkıntı yaşamadan Erciş'e ulaşırım inşallah. KTM de kafile kafile gönderiyorlarmıi. Kafileye yetişebilirsek sıkıntı çekmeden aynı gün yola çıkıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esener50 -- 12 Aralık 2008; 10:17:17 >
  • Forumda en az sanırım bizim gittiğimiz yer :)
  • Umarım öyle birşey olur.Bende duydum ercişte mehmetçik dersanesi olduğunu.Bakalım artık tertip nasıl olacak :)
    quote:

Orjinalden alıntı: esener50

quote:

quote:

Bende aynı yerdeyim ve TÜrkçe Öğretmen'iyim :)
    Erciş'te Mehmetçik Dersanesi var. İşe yarayabilir.

• Sanırım hepimizi nokta atışıyla seçmişler. Diğer arkadaşların bölümlerini merak ettim.
  • Valla bende yarın yolcuyum nasipse.14.25'te Ankara'dan Elazığa uçuyorum.O gün orada bir yerde kalacağım,bir arkadaşla buluşup pazar günü KMT'ye geçeceğiz.Sonrasını bende bilmiyorum :)
  • Yarın gece 12'de Kayseri üzerinden otobüsle Elazıg'a hareket edeceğim bende. Terminalden Ktm ye giderken biraz sıkıntılı olacak gibi. Bilmediğin görmediğin yer olması zor olsa gerek. Arkadaşınız varsa ne mutlu tek hareket etmeyin mümkünse.
  • 13 aralık gece 12 elazıg ordan van ercis herkese hayırlı teskereler...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.