Şimdi Ara

8 gün sonra süperonline sözleşme bitiyor ay ortasında netspeed geçişi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar süperonline'nın fahiş fiyatından kurtulmak istiyorum 3 senedir 8 mbit bile alamadığım hizmete 60 65 tl ücret ödüyorum,netspeed firmasını gördüm araştırdım modem alıp onu denemek istiyorum bu modem nasıldır ? TP-Link TD-W8961N 300Mbps ADSL2 + Modem/Router, 2x5DBi Anten WPS

10.02.2018 tarihinde sözleşme biteceği için ay ortasında netspeed geçersem ekstra bir fatura ile karşılaşırmıyım ? Hesap kesim tarihi her ayın 1'iymiş.

netspeed 8 mbit sınırsız 40 tl ye sunuyor birde modem masrafı olacak ama sanırım değer gelişmeleri buradan güncelleyeceğim

• Çıkmaz muhtemelen kısmi fatura çıkar sorun değil. Adsl modem yerine vdsl alın ileriye dönük olur. n16, ac51 veya n17u gibi Asus tarafında bakabilirsiniz Tp-Link'te de W9970, VR600 VR900 gibi modeller var.
  • teşekkürler vdsl modemlere bakıcam 10 senedir aynı semtte oturuyorum ne bir fiber nede vdsl hizmeti veriliyor malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield

Çıkmaz muhtemelen kısmi fatura çıkar sorun değil. Adsl modem yerine vdsl alın ileriye dönük olur. n16, ac51 veya n17u gibi Asus tarafında bakabilirsiniz Tp-Link'te de W9970, VR600 VR900 gibi modeller var.

https://urun.n11.com/adsl/huawei-hg658-vdsl2-adsl2-modem-300-mbps-4-port-usb-P221338585 şuan superonline'da kullandığım modem bu iade edeceğim bunu ama memnunum vdsl destekliyormuş diğerleriyle arasında fark varmı performans konusunda

• O da olur, cekim farkligi, daha esnek yapilari var router bazinda digerlerinin. O acidsn farklilik kesin olir diyemem ancak denemek lazim. Tevda v300 vdsl modemi var memnun olanlar var mesela ve fiyati uygun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme arkadaşlar 12.02.2018 de netspeed aktif oldu kullanıcı adı ve şifre ile kurulum yapıp 8 mbit sınırsız paket aboneliğim başlatıldı,malesef altyapı bu hızı destekliyor,hiçbir sorun çıkmadı superonline dan geçiş oldu,superonline 2 3 gün içinde kapanacakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destny

Güncelleme arkadaşlar 12.02.2018 de netspeed aktif oldu kullanıcı adı ve şifre ile kurulum yapıp 8 mbit sınırsız paket aboneliğim başlatıldı,malesef altyapı bu hızı destekliyor,hiçbir sorun çıkmadı superonline dan geçiş oldu,superonline 2 3 gün içinde kapanacakmış

Modemi iade ettiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gkhan.

quote:

Güncelleme arkadaşlar 12.02.2018 de netspeed aktif oldu kullanıcı adı ve şifre ile kurulum yapıp 8 mbit sınırsız paket aboneliğim başlatıldı,malesef altyapı bu hızı destekliyor,hiçbir sorun çıkmadı superonline dan geçiş oldu,superonline 2 3 gün içinde kapanacakmış

Modemi iade ettiniz mi?

edicem hocam iptal mesajı gelecekmiş kargo kodu verdiler onunla teslim edicem malesef. Uygun fiyata letgodan modem aldım onu kullanıcam
  • Bende superonline nın fahiş fiyatlarından dolayı aboneliğimi iptal ettirdim. Vodofone net baktın mı ? Süperonline alt yapısını kullanıyor adamlar. Gelip fiber kablonun ucuna modemi takıp gidiyorlar . Bir müşteri hizmetleri ile görüş. 50 mbit akk li paketleride var.
  • Burdan bi sorgulama yapın isterseniz vdsl vardır bölgenizdehttps://www.milleni.com.tr/fiber-nerede onun dışında TendaV300 modeme bakabılırsınız güzel modem
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirJET

Burdan bi sorgulama yapın isterseniz vdsl vardır bölgenizdehttps://www.milleni.com.tr/fiber-nerede onun dışında TendaV300 modeme bakabılırsınız güzel modem

malesef vdsl yok hiçbir firmanın altyapısında bulundugum bolgede. Modem 2.el airties 5440 modem aldım uygun fiyata sorunsuz şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

Bende superonline nın fahiş fiyatlarından dolayı aboneliğimi iptal ettirdim. Vodofone net baktın mı ? Süperonline alt yapısını kullanıyor adamlar. Gelip fiber kablonun ucuna modemi takıp gidiyorlar . Bir müşteri hizmetleri ile görüş. 50 mbit akk li paketleride var.

Vodafone da pahalı geldi bana adsl fiyatı, malesef en fazla 8 mbit alabılıyorum şuan netspeed memnunum fiyat ve performanstan
  • quote:

quote:

Bende superonline nın fahiş fiyatlarından dolayı aboneliğimi iptal ettirdim. Vodofone net baktın mı ? Süperonline alt yapısını kullanıyor adamlar. Gelip fiber kablonun ucuna modemi takıp gidiyorlar . Bir müşteri hizmetleri ile görüş. 50 mbit akk li paketleride var.

Vodafone da pahalı geldi bana adsl fiyatı, malesef en fazla 8 mbit alabılıyorum şuan netspeed memnunum fiyat ve performanstan

Turknet bana vdsl2 bağlayabiliriz dedi NetSpeed ADSL bağlatırız dedi. Netspeed e sordum neden Turknet vdsl2 baglatabiliyor siz neden adsl diyorsunuz diye ? cevap olarak farklı iss ler farklı bilmem ne destek sağlayabilir dedi

yani özetle vdsl2 destekleyebiliyorsa hattın bile adsl diyebiliyorlar o yüzden iyi araştırmak lazım

• quote:

quote:

quote:

Turknet bana vdsl2 bağlayabiliriz dedi NetSpeed ADSL bağlatırız dedi. Netspeed e sordum neden Turknet vdsl2 baglatabiliyor siz neden adsl diyorsunuz diye ? cevap olarak farklı iss ler farklı bilmem ne destek sağlayabilir dedi

yani özetle vdsl2 destekleyebiliyorsa hattın bile adsl diyebiliyorlar o yüzden iyi araştırmak lazım

Netspeed,turknet,superonline,vodafone,dsmart tüm firmalara tek tek sordum en fazla kaç mbit alacağımı malesef hepsi aynı hızı söyledi. Yakında türk telekom müdürlüğüne dilekçe yazıcam altyapı iyileştirilmesi için ama kaale alacaklarını zannetmiyorum bireysel başvurularda

• hayırlı olsun öncelikle benimde 2 gün sonra taahütüm bitiyor ama babamı ikna edemiyorm netspeed için sorun çıkarsa karşımda muhattap istiyorum diye tutturdu yine türktelekom kalıcaz heralde bide 2 sene taahütlü paketleri ya ayvayı yedik ama anlatamıyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: alihanyanmaz

hayırlı olsun öncelikle benimde 2 gün sonra taahütüm bitiyor ama babamı ikna edemiyorm netspeed için sorun çıkarsa karşımda muhattap istiyorum diye tutturdu yine türktelekom kalıcaz heralde bide 2 sene taahütlü paketleri ya ayvayı yedik ama anlatamıyom

Valla çok şükür bağlandığından beri sorun olmadı hatta daha fazla hız alıyorum kopma vs yok memnunum bilgi almak için müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorum ve bilgiler dene derim. Bugün modemi de gönderdim Superonline a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destny kullanıcısına yanıt
    superonline dan netspeed e geçişinizden sonra hat değerlerinde bi oynama oldu mu hocam
  • Yok hocam aynı altyapı olduğundan fark etmedi ancak ben hat kablosunu değiştirdim maximum 12 mbit hıza çıktı hat zayıflaması düştü biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.