Şimdi Ara

8. GÜN - ATV (2018) Pazartesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
2.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beğenmeyen izlemesin gelip vij vij etmeye gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlıktan İçerde'nin senaristinden yazısını kaldırsanız olmaz mı? Yanlış anlamayın sadece başlığı bozduğunu düşünüyorum. Konuda belirtseniz bunu yeterlidir bence.
    Bunun dışında Burcu Biricik'in ismi başlıkta yer alıyorsa, Musa Uzunlar'ın ismi de başlıkta yer almalı. Buğra Gülsoy'un da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 11 Şubat 2018; 16:23:36 >

• Sanırım maskeli kişi Buğra Gülsoy. Eski Hikaye aklıma geldi görünce :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragman çok iyi, sanırım bu dizi çöplüğü içerisinde izlenecek tek dizi bu olacak gibi.
  • Benim de şu aralar izlemeyi düşündüğüm tek yerli dizi. Sezona geç gireceğinden ilk sezonun hızlı ilerleyeceğini düşünüyorum. Merakla bekliyorum.

• Hangi gün olacak acaba?Pazartesi günü boşalacakmış ancak o gün Ay Yapım'ın diğer dizisi Çukur var.Aynı güne koyarlar mı bilmem.

• Musa uzunlar şu çöp oğlu çöp dizede nasil yer almış hayret isimlere bak Burcu biricik Buğra Gülsoy oyunculukla alakaları yok. En fazla 15 bölüm devam eder sonra final yapar.

• 30 yasindaki burcu biricik'in annesini 40 yasinda olan ceyda düvenci oynuyor. Burasıda ayrı güzelmiş...

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Harbiden saçmalık annesini oynayacaksa ki sanırım öyle ayrıca kadro çok kötü Musa hariç bencede tutması çok zor bu dizinin.

• serserim06 kullanıcısına yanıt
    Annesini oynayacak evet ayrıca Ceyda Düvenci rezalet Bir oyuncudur.

•  8. GÜN - ATV (2018) Pazartesi

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Musa uzunlar şu çöp oğlu çöp dizede nasil yer almış hayret isimlere bak Burcu biricik Buğra Gülsoy oyunculukla alakaları yok. En fazla 15 bölüm devam eder sonra final yapar.

Buğra Gülsoy gibi harika bir oyuncuya oyunculukla alakası yok demen güzel kafaymış.
  • E hadi ne zaman başlıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu dizi tutmazsa senaryo yüzündendir. Oyuncu kadrosu iyi . Sadece Ceyda Düvenci yerine başka bir isim seçilebilirdi.

Burcu Biricik kendisini her projede geliştiren bir isim.
  • Fragman üstüne fragman.Hayır arkadaş niye bu kadar bekletiyorlar anlamadım gitti.Neyse bu fragmanda fena değil(diğelerine nazaran daha güzel olmuş).İnşallah bu dizi yeni çıkacak bunca dizi arasında güme gitmez.(Benim izlediklerim nedense hep kısa ömürlü oluyor korkumda biraz ondan)

• ask dizisine cevirmezlerse saglam olacak gibi duruyor.

• kırgın çiçeklerin yerine pazartesi başlayacak herhalde. ama pazartesi olursa söz ve çukur karşısında işi çok zor. bir de ufak ufak yükselen siyah beyaz aşk var.
  • Kaliteli bir yapım olacak gibi duruyor, yerimizi alalım.
  • Pazartesi yayınlanacakmış. Tutmaz gibi geliyor bana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ATV'de kaliteli dizi yayınlanacağına inanan var mı? İnsanları daha ne kadar "aptal" yapabiliriz diye düşünen insanlar kaliteli yapımlar koyarak insanları düşündürmeye mi ittirecekler. Aşk dizisi olacağını hepimiz biliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.