Şimdi Ara

8 gb ram alımı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam bidaha indirime girer mi bi bilginiz var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknobiyotik müşteri hizmetine böyle devam ederse 1.ci olur türkiyede. müşteri neyi sipariş ediyor onlar ne gönderiyor yani bunu çok güzel bir şekilde gösterdiler bakın şimdi. ürün geldi sipariş verdiğim ürün CMK8GX4M1A2400C14R iken kargoyu açtığımda gelen ise CMK8GX4M1A2400C16R kodlu ürün gelmiş, dual ram yapacağım cl süresi yüksek ram vermişler sipariş ettiğim ürün ya ellerinde yok diye bunu gönderdiler yada karışıklık oldu. hemen iade talebi oluşturdum bende akabinde, yani bu teknobiyotik bu karışıklıkla iyi iş yapıyor ne diyim başarılar... zaten kargolamada sıkıntı yaşadım ürün aynı gün kargoya verileceği halde, canlı destek ise benim ismimden birisi daha sipariş verdi diye kargo öbür güne sarktığını söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 30 Mart 2017; 21:11:48 >
  • Frobisher kullanıcısına yanıt
    Bayağı uğraşmışsınız hocam, peki kaç liraya aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Canalan31

Bayağı uğraşmışsınız hocam, peki kaç liraya aldınız

217 TL'den almıştım.
  • Fiyat gayet uygun bence hocam. Bende alacaktım yalnız kartta limit olmadığını farkettim :D hayırlı olsun size

• late 2013 imac için 4 adet 8gb ddr3 1600mhz ram almayı düşünüyorum. Sizce aldığıma değermi ?
    http://www.teknobiyotik.com/donanim/ram-bellek/corsair-vengeance-8gb-ddr3-1600mhz-cl10-pc-bellegi-cmz8gx3m1a1600c10.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krm_group -- 5 Nisan 2017; 22:54:53 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.