Şimdi Ara

8 EKİM EHLİYET SINAVI ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
2.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim 2. haftam bu derslerde hoca şehire göre değişir dedi o sınav tarihleri.
    şuan 5 kasımda yani bu hafta sonu daha 27 eylüldekilerin 2. girişiymiş kalanların anlamadım ilginç.
  • queer Q kullanıcısına yanıt
    Şehir neresi lstanbul falansa normaldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok hocam mersindeyim ben
  • Yarın sınava girecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrazzerstakiKelAdam

Yarın sınava girecek olan var mı?

Ne sinavi hojam elektronik mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt
    Direksiyon sınavı için sormuştum
  • Direksiyon sınavını geçtim şimdi ne yapmam lazım

• Arkadaşlar Ücretsiz bir app ve çok hızlı soru çözüp hazırlanabiliyorsunuz. Bir bakın :

Androidhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.ehliyetcepte.android
    Ioshttps://itunes.apple.com/us/app/ehliyetcepte-ehliyet-s-nav/id1164076057?l=tr&ls=1&mt=8

• Bugün giren var mıydı arkadaşlar? Ben hatasız yaptım sadece duba arası parka gelince yerdeki çizgiyi göremedim fazla geri geldim ama hoca sağolsun girdikten sonra biraz öne gitmeme izin verdi geçiririz dedi bir de aklım oraya takılınca tam bitecek ineceğim vitesi boşa aldım el frenini çektim kontağı kapatmadan tekrar 1'e aldım vitesi istop etti unuttum bir an kapatmayı. Yanımdaki hoca "ben seni geçirmeye çalışıyorum sen napıyorsun" tarzı bir şey söyledi gülerek ama içimde bir tereddüt yok değil umarım sıkıntı çıkarmamıştır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: queer

Bugün giren var mıydı arkadaşlar? Ben hatasız yaptım sadece duba arası parka gelince yerdeki çizgiyi göremedim fazla geri geldim ama hoca sağolsun girdikten sonra biraz öne gitmeme izin verdi geçiririz dedi bir de aklım oraya takılınca tam bitecek ineceğim vitesi boşa aldım el frenini çektim kontağı kapatmadan tekrar 1'e aldım vitesi istop etti unuttum bir an kapatmayı. Yanımdaki hoca "ben seni geçirmeye çalışıyorum sen napıyorsun" tarzı bir şey söyledi gülerek ama içimde bir tereddüt yok değil umarım sıkıntı çıkarmamıştır :)

Noldu hocam geçtiniz mi?

• BrazzerstakiKelAdam kullanıcısına yanıt
    evet geçmişim bana geçmiş olsun :))
  • Sınav yeri ev adresine en yakın okul mu oluyor ? Yada aynı ilçe içinde mi oluyor ? Sınava kaç gün kala açıklanır ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.