Şimdi Ara

8.DH Hearthstone Turnuvası (29 Mart 2015/19:00)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
2.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  8.DH Hearthstone Turnuvası (29 Mart 2015/19:00)

Turnuva Tarihi:29 Mart 2015/19:00

• Turnuva birincisine; 1 ay süreyle geçerli olacak "Hearthstone Turnuva Şampiyonu" rütbesi verilecektir.

Kurallar/Duyurular:

* Belirlenmiş tarih ve saatte, ilk 15 dakika içinde turnuvaya katılmayanlar diskalifiye olacaktır.
    * Tüm maçlar Bo3 sistemiyle oynanacaktır.
    * Tüm katılımcılar bu konu içinde katılım mesajıyla beraber turnuvada oynayacakları 3 class'ı belirtmek zorundadır. Aynı class'a ait iki farklı deste olamaz. 3 Class/3 Deck
    * Rakibinizi farklı class kullandığını tespit ederseniz, anında SS ile birlikte burada paylaşın. İlgili kişi diskalifiye edilir.
    * Oyun daveti kabul edildikten sonra, deste seçim ekranından çıkmak ve daveti iptal etmek yasaktır. Deste içeriği değiştirilemez. Davet ekranından çıkış tespit edilirse, SS ile birlikte burada paylaşın. İlgili kişi diskalifiye edilir.
    * Kaybeden taraf class'ı (desteyi) değiştirmek zorundadır. Kazanan taraf class'ını (desteyi) değiştiremez.
    * Tüm katılımcılarhttp://binarybeast.com/ üye olmak zorundadır. Turnuva braketi bu sitede yayınlanacak ve herkes maç sonrasında kendi sonuçlarını braketlere işaretleyecektir (kazanan tarafın işaretlemesi yeterli). Aynı zamanda braketteki rakibinizi anında görüp bir sonraki maça geçebilirsiniz.
    * Maç sonuç ekranının SS'ini mutlaka alın. Herhangi bir tartışmalı durumda sonucunuzu ispatlamanız gerekebilir.
    * Katılım için DH Forumlarında en az Teğmen rütbesinde olmak mecburidir.
    * Tüm katılımcılar, katılım isteği mesajında BattleTag, oynayacağı 3 classı belirtmek zorundadır.

Not: Turnuva kapasitesi katılıma göre 16 veya 32 kişi ile sınırlıdır.

Katılımcılar:

• Fordexos /fordexos#2893 /Warrior-Paladin-Mage
  • 3qzotix /Sneakyturtle#2159 /Paladin-Warlock-Priest
  • Rocket Raccoon /VadeRise#2841 /Paladin-Druid-Priest
  • MahocanTR /LeChuck#2105 /Warrior - Mage - Hunter
  • Nyderrath /Nyderrath#2704 /Druid-Mage-Hunter
  • baLbesh /Anka#2317 / Paladin - Warrior - Mage
  • Deathcallsdeath /KaanDcd#2632 /Paladin-Warlock-Shaman
  • Hare Hare Yukai /Slnadk#2452 /Paladin-Shaman-Rogue
  • krocker09 /krocker#2865 /Hunter-Mage-Priest
  • konix /muhammedagar#2280 /Warlock - Warrior - Paladin
  • LeeOrAfk /Arda #2615 /Mage-Hunter-Shaman
  • Asterix /Soulthief #2790 /Paladin-Mage-Priest
  • HerrKetzer /randymarsh#2788 /Warlock-Mage-Hunter
  • virus18 /comolokko#2304 /Hunter-Warlock-Mage
  • Kingdom Rush /Paladin#2127 /Paladin-Mage-Hunter
  • mali__ /Xeroquark #2277 /Priest-Druid-Rogue

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 27 Mart 2015; 13:21:15 >

• herhangi bir kısıtlama olmadan katılacağım ilk turnuva olucak
    randymarsh#2788
    Quest log u ekledim oynucağım classları sonra belirlemek istiyorum mümkünse

classlarımı belirledim
    warlock-mage-hunter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerrKetzer -- 24 Mart 2015; 1:30:45 >
  • Kart olsa...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamanlar uygun olursa katılmak isterim fakat sadece priest :/
  • @HerrKetzer Classları bildirdiğinizde katılımınızı konuya eklerim hocam.
    @Affection and Hatred 1 classla katılmak mümkün değil turnuvaya 3 class bildirip 2 sini oynamak zorundasınız zaten kurallar gereğince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

@HerrKetzer Classları bildirdiğinizde katılımınızı konuya eklerim hocam.
    @Affection and Hatred 1 classla katılmak mümkün değil turnuvaya 3 class bildirip 2 sini oynamak zorundasınız zaten kurallar gereğince.

Aslında rogue falan da oynayabilirim belki, bulunsun zaman olarak problem yaşamazsak editler katılırım.
  • Turnuvaya bende katılmak istiyorum. Telefondan oynasam sıkıntı olmaz sanırım. Turnuvada paladin, warlock ve priest ile oynayacağım.
    Battletag: Sneakyturtle#2159

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 22 Mart 2015; 16:51:32 >
  • fordexos kullanıcısına yanıt
    hocam bir oneri yapmak istiyorum. Turnuva odulu sadece 1 kisiye degilde 2 kisiye verilebilir mi?

Mesela "Hearthstone Turnuva Şampiyonu" rütbesi birinciye verilsin. ikinciye de "Hearthstone Turnuva Finalisti" rütbesi verilse nasil olur.

Bizim turnuvalarda odul forum duzeyinde oldugu icin, finale cikanin da ayricaligi olur. guzel de olur diye dusunuyorum....
  • @dedehakan Rütbe ve ödül işlerinle ben ilgilenmiyorum hocam andrei ' ye gerekli bildirimi yaparsanız karar onundur ben sadece katılımları alıyorum.
    @3qzotix Katılımınız tamamdır hocam telefonla girmek tabiki sorun olmaz yalnız rakibinizle iletişime geçmenizde bir problem olmasın önemli olan o.http://binarybeast.com/xHS1503222# burdan turnuva braketine katılabilirsiniz.
  • Beni de yazarsaniz sevinirim.
    Paladin-Druid-Priest oynayacağım
    Battletag: VadeRise#2841

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom Snake -- 23 Mart 2015; 17:28:06 >
  • Merhaba,

Katılmak istiyorum

Warrior - Mage - Hunter

BT: LeChuck#2105

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necropotance -- 26 Mart 2015; 12:22:56 >
  • Önceki turnuvada ani çıkan işim dolayısıyla maçımı yapamamıştım. Bu turnuvaya katılabilirim sanırım.

Nyderrath#2704

Druid-Mage-Hunter
  • Anka#2317

Paladin - Warrior - Mage

• Merhaba ben de katılmak istiyorum.

KaanDcd#2632

Paladin & Warlock & Shaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathcallsdeath -- 24 Mart 2015; 9:00:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fordexos#2893 Warrior-Paladin-Mage

Arkadaşlar herkesi ilk mesaja ekledim binary beast adlı siteye kayıt oluphttp://binarybeast.com/xHS1503222 adlı turnuva adresimizden turnuvaya katılım gösterin katılım göstermeyenler turnuvaya katılamıcak.
  • ben de katılmak isterim. pek iddialı değilim ama eklerseniz sevinirim.
    oynayacağım classlar, Paladin, Mage, Rogue.
    Battletag: Slnadk#2452

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wasurenai -- 24 Mart 2015; 14:34:33 >
  • krocker#2865

Hunter-Mage-Priest
  • Arkadaşlar ben de katılmak istiyorum fakat dediğiniz siteden kaydımı oluşturup join dedim, oldu mu bilmiyorum. Kontrol edebilirseniz sevinirim.
    ID: muhammedagar#2280
    Char: Warlock - Warrior - Paladin

Deck belirleme nasıl olacak? Açıklama da göremedim de.. Yani mevcut hesabımızdaki kartlardan mı destemizi düzenliyoruz?
  • konix kullanıcısına yanıt
    Brakette gözükmüyorsunuz bir kez daha katılın.Deste için belirtilcek bir durum yok kendi kartlarınızla kendi oluşturduğunuz desteler ile katılıcaksınız.
  • Arda #2615

Mage , hunter , shaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.