Şimdi Ara

8 ÇEKİRDEK İŞLEMCİLİ REPLİKA NOTE 4 GÖRMEDİYSENİZ BUYRUN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
10.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rascoal

Sonra niye kalkmıyor

Aynn.Almayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreePowerFS

quote:

Orijinalden alıntı: Rascoal

Sonra niye kalkmıyor

Aynn.Almayin.

MADEM mağdursun kardeş havale yaptıgın dekontu yükle siteye kimin adına yaptıysan kargo bilgilerini paylaş herşey ortaya çıksın Mantıklı olanda bu değilmi ?
  • Hocam zaten kaçak mal olduğu için yasadışı suç.Yarın paylaşayım burada.Arkadaştan dekontu almam lazım
  • hep arkadaştır zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note4'ün 3 den fazla kalitesi var benim gördüğüm 7 ayrı cihaz var tabi bunların hepsi işlemci ram olarak farklılıklar değil içlerinde kasa kaliteleri gibi faktörlerinde olduğu kalite farklılıkları. Sar değeri konusunda da 7 farklı cihaza bağlı olarak kalitesine göre değişir ama HDC nin cihazları ise bahsi geçen cihazlar avrupa standartı olan 2.0 uygunluğunda üretiliyor HDC cihazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost recon advanced

dostum ben savunmaya geçmiyorum antutu programında elimde olan cihaz 6592 yazıyor ama bazı programlarda 6582 çıkıyor bazılarında 6589 çıkıyor zaten benim dediğim olay note 4 için benim videolarımı izle ondan sonra demek istediğimi anlarsın menüsü beyaz tuşlu olanlar son gelenler ve çok başarılı cihazlar kullanmadığın için yorum yapma bence dediğim olay note 4 replika için note 3 için zaten pek tavsiyede bulunmam

arkadaş sen neyin peşindesin.elindeki malın ne olduğunu bilmiyosun ama ben çok anlarım bu işten diye ortalığı birbirine katmışsın

yazdığım mesajıda görmezden geliyosun.bağla pc ye gör telefonun içindeki donanımı lafı dolaştırma

benim burdan anladığım senin tam bir dalavereci olduğun

eğer değilim diyorsan bağla pc ye göster bizde ilk telefonu ben alıcam senden

hodri meydan

• hala bekleniyor pc fotoları .d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepsezeraydogan -- 7 Haziran 2016; 4:57:21 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.