Şimdi Ara

8.4 Yama Notları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ahri lb geliyor yine vurup kaçan çarlar
  • Teşekkürler
  • kemik zırh "1-18. seviyelerde 20 ila 50 daha az hasar verir." aman ne dayanıklılık ne dayanıklılık...
    tank alıyorsan alacaksın kondisyonu dk 10'dan sonra 8 büyü ve zırh alır + %5 zırh ve büyü direnci veriyor daha op !
    baya buff ve nerf gelmiş bazı heroları daha çok göreceğiz, şahsen evelynn buff almasına gerek yoktu.. fiddle güzel dengelenmiş, volibear buff'u yine yetersiz kalmış
    rün'lerin sağladığı nitelikleri bölmeleri hem iyi hem kötü olmuş isteğe bağlı olsa oyuncu daha özgür seçim yapabilirdi
  • Güzel bi yama.
    En sevmediğim herolardan olan lee sin dolaylı nerf yemiş çok hoşuma gitti.

2 ağaçtan seçilen isabetin saldırı hızı vermesi de isabet olmuş herkes asist kill alınca hp veren rünü alıyodu.

Morelloya da sevindim her ap heroya default olarak ağır yara gelmeyecek artık.

Yeni gelen ap eşyaları da güzel dps magelerin liandrye ihtiyacı vardı.
  • Zoe resmen oyundan silinmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun_

kemik zırh "1-18. seviyelerde 20 ila 50 daha az hasar verir." aman ne dayanıklılık ne dayanıklılık...
    tank alıyorsan alacaksın kondisyonu dk 10'dan sonra 8 büyü ve zırh alır + %5 zırh ve büyü direnci veriyor daha op !
    baya buff ve nerf gelmiş bazı heroları daha çok göreceğiz, şahsen evelynn buff almasına gerek yoktu.. fiddle güzel dengelenmiş, volibear buff'u yine yetersiz kalmış
    rün'lerin sağladığı nitelikleri bölmeleri hem iyi hem kötü olmuş isteğe bağlı olsa oyuncu daha özgür seçim yapabilirdi

Ben onu çok op buldum, adclere kesinlikle alınır earlyde bedava trade kazandırır o rün. Cdsi de çok değil gelecek patche kadar botlanede abuselamayı keşfederlerse nerflenecek, elolarınızı kasın. Tek eksisi, minyonlara 5 fazladan hasar kaldırıldı, onun yerine 2. Yol büyücülük seçince 6 ad getirmişler, oyun başında last hitte bir tık zorlanabilirsiniz alışana kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ahri oynarken Büyübüken'i denedim.Çok uyumlu bulduğumu söyleyebilirim karşımda Riven,Fiora gibi mobil karakterlere karşı arayı kapatmak daha kolaydı.Ayrıca mobil olmayanlar için zaten kabus oluyor.Ummadık yerden 600-650 ile koşan Ahri ve LB'ler yakında.

Deneyin test edin.
  • Güncelleme boyutu ne kadar bilen var mı?

• Baron buffları aşırı derecede saçma. Umarım 1 yama sonra tamamen geri alınır.

• pukiman kullanıcısına yanıt
    Pasif ve w hazar buff'ı aldı diye hatırlıyorum. Ama e'sine olan şeyi anlamadım. Küreyi yedikten sonra uykuya geçene kadar olan sürede hasar yersek uykuya geçmeyeceğiz sanırım artık. Güzel olmuş bu. Sevindim.

• Zoe yokoluş mp4

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.