Şimdi Ara

8.1.1 tırt cıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne sarj yuzdesindeki tuhaflik duzeltilmis,ne sarjin hizli bitmesinin onune gecilmis ,ne de telefonu acinca bir sure daha telefonun calmasi engellenmis
    Yuklemeden once birkac kisi yok arama cevaplama sorunu cozulmus yok sarj yuzdesindeki tuhaflik gitmis
    Bariz sekilde sallamis
    İos 8.0.2 deydim keske yukseltmeseydim
    Su gibi sarji bitiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Allahim cok sukur bugun de 7.1.2 den 8.1.1 e gecirmedigin icin

Edit: 8.1 de olanlarin kuyruk acilari eksiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazan -- 18 Kasım 2014; 12:47:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

Allahim cok sukur bugun de 7.1.2 den 8.1.1 e gecirmedigin icin

En iyisini yapiyorsun arkadasim
    Bosver kal oyle

• Hazan kullanıcısına yanıt
    Gecen bin pisman kardes seni eksileyenler onlar

• ipad 2 sahibiyim.
    apple'ı eleştirince eksi yağmuruna tutuluyorum.
    apple'ı anlamıyorum.
    iphone 3gs de olmayan sorunlar nasıl oluyorda iphone 6'da oluyor.
    kaç yıl önce çıkmış olan ios 6 nasıl oluyorda ios 8. küsür den daha iyi çalışıyor.
    durduk yere bağlantı kopuyor yahu böyle temel bir sorun nasıl olurda bu devirde devam eder.
    apple ileri gideceğine geri gidiyor.
    eskiden de apple ürünleri pahalıydı ama bir iphone 3gs ile nokia 5800 karşılaştırırdın arada dağlar kadar fark olurdu.
    telefonda android kullanıyorum. htc one e 8 kullanıyorum.
    android çok daha gelişmiş bir sistem olduğunu görüyorum.
    Tamam ipad 2 eski htc one e 8 daha yeni arada zaman farkı var.
    ancak ios 6 veya o kadar stabil bir sistem kullansam böyle yorum yapmazdım.
    artık tableti değiştirsem de ipad almam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Varya iOS 7.1.2 hem yeni tasarimdi hem de stabiletisi oturmuştu iOS 8 ne var ki güncelledik Valla cok pişmanım su an kendimi iOS 7.0.0 da gibi hissediyorum

• Cihaz nedir bilmiyorum ancak iPhone 5 cihazımda, sorunsuz kullanıyorum. Restore edip yeni cihaz olarak ayarlarsan sıkıntılar büyük ölçüde azalacaktır

• İp5 cihazımda son sürümünü yükledim ancak dediğiniz gibi bir kasma söz konusu değil şarz konusunda evet büyük problem var 4 saat kullanımın ötesine geçemiyor ancak Türkçe dikte özelliği bile yeterli ios sekiz için mesela mesajımı şuan bu şekilde yazıyorum.

• başlarım böyle güncellemeye ya bi daha güncelleme yaparsam ne oluyum control centeri home tuşuyla kapatmak nedir yukarı kaydırır açarsın aşağı kaydırır kapatırsın ne yani bunu neden kaldırıyorsun ayrıca kasılmalar mevcut yükleyecek arkadaşar sakın yüklemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: omfapa

başlarım böyle güncellemeye ya bi daha güncelleme yaparsam ne oluyum control centeri home tuşuyla kapatmak nedir yukarı kaydırır açarsın aşağı kaydırır kapatırsın ne yani bunu neden kaldırıyorsun ayrıca kasılmalar mevcut yükleyecek arkadaşar sakın yüklemeyin

Sizde sıkıntı olabilir, ben 8.1.1'deyim ve control cen.'ı eskisi gibi kapatabiliyorum.Cihazınızı restore edin.

• Cihaz 8.1 ile geldi. Yoksa 8.0.2 de kalcaktım. Gayet iyiymiş şarj 8.0.2 de.

• quote:

başlarım böyle güncellemeye ya bi daha güncelleme yaparsam ne oluyum control centeri home tuşuyla kapatmak nedir yukarı kaydırır açarsın aşağı kaydırır kapatırsın ne yani bunu neden kaldırıyorsun ayrıca kasılmalar mevcut yükleyecek arkadaşar sakın yüklemeyin

Kardesim cihazın nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: bydeathhhone

quote:

Kardesim cihazın nedir

i5'im ve 4S'im var ikisindede bahsettiğiniz sıkıntılar yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: bydeathhhone

quote:

Kardesim cihazın nedir

ip5

• Şimdi baktım ipad mini retina cihazımda böyle bi sorun yok iphone 5 kullananlar da var mı böyle bi sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: psag

Cihaz 8.1 ile geldi. Yoksa 8.0.2 de kalcaktım. Gayet iyiymiş şarj 8.0.2 de.

bende iphone 6 plus 8.0.2 deyim imzalar kapanmadan 8.1 e geçsem mi diyorum şarj iyide 8.1 de çok fark eder mi acaba :)
  • karus99 K kullanıcısına yanıt
    Forumda Plusta 8.1 e geçen birkaç kişi şarj azaldı diyordu. 6 nın şarjınada iyi diyorlardı açıkcası ya abartmışlar yada 8.1 den dolayı fazla gitmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: psag

Forumda Plusta 8.1 e geçen birkaç kişi şarj azaldı diyordu. 6 nın şarjınada iyi diyorlardı açıkcası ya abartmışlar yada 8.1 den dolayı fazla gitmiyor.

siz 8.1 de misiniz ? 8.1 de iseniz memnun musunuz ?
  • Arkadaslar sarj sorunu var onunda iyilesecegine inaniyorum

• karus99 K kullanıcısına yanıt
    iPhone 6 dediğim gibi 1 tık daha fazla gitse şarjı iyiydide cihaz 8.1 ile geldi 8.0.2 ile gelseydi kesin bir şey konuşabilirdim şarj konusunda. 8.0.2 ye dair pek fazla bilgide bulamadım şarj konusunda. Mesela şuan iPhone 6 da Kullanım: 5 saat 50 dk
    Bekleme:22 saat 54 dk şarj %26 parlaklık kısık
    Müzik dinledim fakat internette dolaşırken
    Durum böyle cihaz 4 günlük ilk günler beterdi şarj. 15 dk oyun oynandı. Hep Wi-Fi 3-4 dklığına 3G açıldı. Resim gönderemiyorum foruma hata alıyorum. Bu Yüzden yazdım. Safari kullanmıyorum bana çok fazla şarj götürüyor gibi geldi. Mercury kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psag -- 18 Kasım 2014; 17:36:21 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.