Şimdi Ara

HUAWEI MateBook 14'' 2K FullView ekran | AMD Ryzen ™ 4600H 16GB RAM + 512GB SSD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
20
Favori
65.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllar sonra tekrar ihtiyaç doğunca; uzun yıllar götürecek, 4K video düzenlemesi yaparken kasmayacak bir bilgisayar arayışına girdim. Özelliklerine göre fiyat uygun gibi.

HUAWEI MateBook 14'' 2K FullView ekran | AMD Ryzen ™ 4600H 16GB RAM + 512GB SSD

Ödemeyi yaparken A5NOLIMIT kupon kodunu kullandığınızda %5 indirim oluyor.

https://mshop.huawei.com/tr/kampanya-yeni-dizustu-bilgisayarlar.html

19.11.2020 : Kod tekrar işler hale gelmiş. Kodlu fiyat 8.264,05 ₺. Hopi de eğer vaat ettiği %10'u verirse 7.586 liraya mâl oluyor. Ama maalesef çanta+mause hediyeleri yok.

10.12.2020 : Kodlu fiyat 8.264,05 ₺. Hopi artık %5 veriyor. Hopili fiyat 7.925 ₺ civarı oluyor.

Avantajix %5,6 veriyor. Avantajixli fiyat da 7.884 ₺ civarı oluyor. https://www.avantajix.com/tr/huawei

HOPİ NASIL KULLANILIR?

Öncelikle Hopi'nin uygulamasını indirip üye olunmalı.

• Uygulama üzerinden HUAWEI mağazası bulunur.

• Buradan "İnternet mağazasına git" seçeneğine tıklanılır.

• Yönlendirildiğimiz Huawei sitesinden sipariş verilir.

° 4-5 ay sonra siparişin(vergisi düştükten sonra) %10'u hopi hesabına yatar.

° Bu parayı Hopi'nin geçerli olduğu yerlerde kullanabiliyorsunuz. BP'de geçerli mesela.

(Ben hopi'yi hiç kullanmadım. Ama kullananların aktardığı böyle.)

----------------------------------------------------------------------------------

NOT: Tavsiyeler üzerine işimi oyuncu laptopu görür diye MSİ aldım. Ama memnun kalmadım ve iade ettim. Mart ayında Macbook Air M1 aldım ve halen daha kullanmaktayım (Ağustos 2021). Şimdilik memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 53*MURAT -- 16 Ağustos 2021; 9:57:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu 16 gb olayını abartmayın allah aşkına. 2K ekranı olan laptopta ben film izleyeceğim, dizi izleyeceğim, internette gezeceğim, az-çok excel word kullanıp notlarımı alacağım. 8 gb yetmeyecek mi? 8 gb yetmez diyen herkes youtuber, yazılımcı ya da mimar falan sanırım. Çok rahat yeter. Asıl konu 256gb ssd.. Yetmeyecekse o yetmez. Üstüne 4600 gibi iyi bir işlemci var. Günlük işleriniz için çok rahat yeterlidir. Oyun oynanır, her oyun oynanmaz. Fm,lol,dota tarzında oyunlar için de gayet yeterli.
    Arkadaşlar ben Hopi üzerinden huawei nin depozito kampanyasında sipariş verdim kalan ödememi yapmamı müteakiben ertesi gün matebook 14 (16 RAM 512 ) çanta ve mouse hediyesiyle şaşırtıcı bir hızla geldi laptop, Bluetooth mouse ve çanta kaliteli görünüyor Hopi %10 paracık da yatırırsa güzel bir indirimli almış oluyorum inş alan diğer arkadaşlar da memnun olur
  • 11.11'de n11 üzerinden 7500'e aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel ürün ancak sıcak fırsat değil hocam. N11 de kuponla 7,7 - 7,5 geliyordu o zaman iyidi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8/256 olanı 6800TL. Sonradan 8GB ram eklenebilir mi acaba? Daha karlı gibi duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

Güzel ürün ancak sıcak fırsat değil hocam. N11 de kuponla 7,7 - 7,5 geliyordu o zaman iyidi :)

Kaçırdık desene. Şimdi bu fiyatı gördükten sonra almam. Black friday indirimlerinde o fiyatları bir daha görmez galiba.

• Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: Satoshi Nakamoto

11.11'de n11 üzerinden 7500'e aldım

Hayırlı olsun. Kullanıcı yorumlarınızı merak ediyorum. Teslim aldıktan sonra buraya yazarsanız sevinirim.

• Scutigeromorpha kullanıcısına yanıt

Ram ve ssd yükseltmesi yapılamıyor hocam.

• apple izinden gidiyolar aferin

• 8.500 ₺ altı, uzun yıllar götürecek, 4K video düzenlemede sıkıntı çıkarmayacak başka hangi marka/modelleri önerirsiniz. (Ek bilgi: Laptop olacak. Oyun oynamam.)

• Yeni M1 Macbook Air varken bunlara bakmazdım bile. Bir inceleyin derim. Fiyat biraz fazladır belki ama sonuna kadar hakediyor o farkı. Test sonuçlarını bir inceleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinematic -- 16 Kasım 2020; 20:48:17 >
  • Bende 6699 tl ye 11.11 kuponlarıda kullanarak 6000 tl civarina 4600h 8/256gb olanından aldım bakalım gelince test eder atarım..

• Lenovo l340 aldım temmuzda. Satabilsem bundan alırdım hemen. 15.6 oyun pcsi almakla hata yaptım.

• Mac korkutuyor açıkçası. Yıllarca windowsa alışmışız. Macbook'a birşeyler yüklemek, almak zor diye duyuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

Yeni M1 Macbook Air varken bunlara bakmazdım bile. Bir inceleyin derim. Fiyat biraz fazladır belki ama sonuna kadar hakediyor o farkı. Test sonuçlarını bir inceleyin.

apple ürünlerinden bir türlü hoşlanamadım  

• Bende Xiaomi Redmibook 14 4500u 16 512ssd aldım ama param olsa bunu alırdım.

• cinematic kullanıcısına yanıt

Bunun muadili macbook 13-14binden aşağı değildir diye tahmin ediyorum. O paralar verilmez spesifik ihtiyaç yoksa.

• Satoshi Nakamoto kullanıcısına yanıt
    Aynen bende 11.11 den 7.499 a aldım. Fiyatına göre güzel cihaz gibi duruyor. 26 Kasım da kargo yapılmaya başlanacakmış.

• 53*MURAT kullanıcısına yanıt
    11.11’de 00:01 civarı tükendi zaten hem 16/512 hem 8/256 dolayısıyla pek kaçırmış sayılmazsınız. 10+10 laptoptan şimdilik üçünü konudaki forum üyeleri almış. Kuponsuz 8299’a düşmüştü ki o bile iyi fiyattı, örneğin 8000/800 kuponla 7499’a mal edilebiliyordu. Biraz çekiliş gibi oldu aslında sıcak fırsattan öte. Black friday’de tekrar o seviyeye geleceğini sanmıyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.