Şimdi Ara

8.000 tl ile hi-fi ev sinema sistemi tavsiye lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar salonum net 27m2 dir. 5.1 e uyumlu dur bunun yanında Dolby Atmos lu bir sistem düşünüyorum. Resimde görüldüğü gibi ünitem kule hop. Uygun değil onun yerine raf tipi hop. olacaktır. Arka hop. duvar resminin alt köşelerine merkeze bakacak şekilde duvara yerleştirebilirim (küçük kızım var ayaklı bir sistem onun baya ilgisini çeker ve zarar verebilir) ayrıca merak ettiğim diğer bir husus sub. Hop. Ön cephede değilde koltuğumuzun yanına kablosuz tiplerden tercih etsek nasıl bir randuman alırız efektlerde kaybımız olmayacaksa bu şekil düşünüyorum. Sistemin asıl amacı sinemadır 7 kanallı bir sistemi kuramıyorum bunu atmos ile telefi etmeyi düşünüyorum salonumun tavanı buna uygun tv nin üzerinden başlayıp tavanın ortasına kadar gelen alçıpandan ışık dekor var hoparlörleri bu dekorun sağ ve soluna konumlandırabilirim. Hoparlör olarak Q Acoustics 3020 mödeli şuan için baya ilgimi çekti daha önceleride klipsch marka bir sistem düşünüyordum yani anlıyacağınız okudukça araştırdıkça fikirler sürekli değişiyor bu yüzden tek taraflı olmuyor sizlerin yardımına ihtiyacım var şimdiden tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.