Şimdi Ara

7x Abyss clan TRaProck özel topiği (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.337
Cevap
5
Favori
48.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cok guzel hayrlı olsun.güzel günler göreceğiz güneşli günler demiş üstad.bende bizim icin güzel günlerin yakında oldguna inanıyorum.ekip olark iyi yoldayız yeni arkdslrın katılımı ile daha da iyi olcaz.bu arada cok iyi bir bishop yolda gogogog guizmode
  • bistur hybrit sup_tr sizlerinde hakkını yemiyorum söylenmeyin
  • bu arada gratz lvl almısım teğmen olduk alemde
  • Hayırlı olsun yasoo

Bu akşam nasıl sis var inş lag olmaz
  • yettim gari... geldim ibocum yaptık gene destro .. bakalım kasıyom.. 20 gorevi bitti... AgaMammoN ... görüşürüz bea
  • PVP serverlarinin kralı 7x de. Agamammon. Hoş geldin :D.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TomaDeadOne

yettim gari... geldim ibocum yaptık gene destro .. bakalım kasıyom.. 20 gorevi bitti... AgaMammoN ... görüşürüz bea

vııiiiyyy Tomacumcum

Ben Toma yı tanıyosam bu akşamda mesaj atar "40 gorevide bitti" diye
    Toma akşam tukkana gel yeni bilgisayar topladım ıslatırız
  • Agamammonn hos geldin aramıza abi süpersin yahu biran önce kasıp ekşin meaaceralarına katılmanı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twincept -- 8 Ocak 2008; 9:39:22 >
  • saol kızz:))srwer pvp srwerını gecti mubarek normal hareket edemiyoruz.girebilirsen 4s e ya da riftte girecen oralrda dsmnla karsılasma ihtimalin yok:))yeni trend rift bi dalalim oralara 64 lvl okcu ile pvp zor,wurmaya wuryrda drbeyide aliyoruz rift icin ekip araniıyor :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: AsoK

saol kızz:))srwer pvp srwerını gecti mubarek normal hareket edemiyoruz.girebilirsen 4s e ya da riftte girecen oralrda dsmnla karsılasma ihtimalin yok:))yeni trend rift bi dalalim oralara 64 lvl okcu ile pvp zor,wurmaya wuryrda drbeyide aliyoruz rift icin ekip araniıyor :)

Korkma ardında angellarin var
  • kanka sen beni al yanına asla olmezsin oldurmem kimseyi birileri ölünce acayip moralim bozuluyor

benimle yasarsınız beyler
  • HEHE korkan onlrdan beter olsun kokrkan adam 64 lvl adamla dalmaz 79luk dsman onunemelklerim war kankam war ekip iyi ama melkler riftte geziniyor kankamız srwrda deil tam adam geldi ttnet ariza yapti baglntı gitti.kanka bu aksam gel baslayalım kasmaya.rifte girersek dsmnla karsılsmayız.seri lvl almamız lasım.bizi 77 paklar hehe 4/5 saat cikmadan kasmak lasimalsama salam bi takım yakalamk lasım ama millet erkn dawranıyor
  • kanka oyundayım ama skype ye hoparlörsüz baglanalım

akşam olmadı mesela
  • kanka benim bglntı gitti gelmedi.ben kulklık kullnıyorum walaa biz denedik wala baya ii oluyorr
  • her zamanki gibi 19:00 online

şimdiden kuralım takımı

kapanın elinde kalıyorum

DEEEERRRRRMMMİİİİİİİİİİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
  • beyler irca etsem birisi skype kullanan arkadaşların kullanıcı adlarını listeleyip özelden atabilirmi..!

tek tek uğraşmak zor olucak

benim kullanıcı adı şuan yok, RECO içeren bişiler olucaktır kabul edersiniz.
  • SELAM YAF :)= BURASİ 7X SERVER PLAYERLERİNİN OLDUU YERMİ YALNİSMİ GELDİM:)=
    7XTE OYUNA BASLADİM 55LEVEL OLDUM YARDİM EDİCEK SELAMLASCAK ADAM ARİOM:)
    EH KİSACA DERDİM BU HEP YABANCİLARA DENK GELDİM :)= Bİ İKİ TURK TE TANİSAM FENA OLMAYCAK:)

BİDE BALİK TUTMAK NASİL YAPİLİO UYUZ OLDUM ELİN OGLU YANİMDA UCLU BESL CEKİOR BEN Bİ SARİ BALİKİ 1SATE ZOR TUTUOM:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: YAGAMİİİ

SELAM YAF :)= BURASİ 7X SERVER PLAYERLERİNİN OLDUU YERMİ YALNİSMİ GELDİM:)=
    7XTE OYUNA BASLADİM 55LEVEL OLDUM YARDİM EDİCEK SELAMLASCAK ADAM ARİOM:)
    EH KİSACA DERDİM BU HEP YABANCİLARA DENK GELDİM :)= Bİ İKİ TURK TE TANİSAM FENA OLMAYCAK:)

BİDE BALİK TUTMAK NASİL YAPİLİO UYUZ OLDUM ELİN OGLU YANİMDA UCLU BESL CEKİOR BEN Bİ SARİ BALİKİ 1SATE ZOR TUTUOM:(

Yagamii,

Uzun zamandır oynamadım tam hatırlamıyorum ama olta mıydı fishing shotmuydu yem miydi ne vardı,
    onu alıyosun yada hepsini ve sana ekranda neye basman gerektiğini söylüyor kısaca balık tutmayı öğretiyor.
    Bunları al git sulak bi yere ne demek istediğimi görüceksin zaten.
    İlk deneyimlerini bunlarla yaşarkende balığın sudaki hareketlerini izle,
    hangi harekette neye basman gerektiğini kaptıktan sonra kendi grade ine uygun olta vs alırsın.
    tam anlatamadım ama idare et,bi ara bakar ayrıntılı yazarım.

Şimdi hatırladım,
    Beginners yazan yemlerden alıcan,onlarda sana bir nevi eğitim veriyor.
    Dediğim gibi balığın hareketlerini izle,hangi hareketlerde hangi skill kullandırdığını takip et.
    Bu arada umarım balık tutma skillerini almışsındır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s4ym3r3c0 -- 9 Ocak 2008; 9:25:50 >
  • öncelikle hosgeldin.charinin sınıfını yazmamıssın.srwrda baya bir Türk var.2 tane Türk clanı war.bizim clanla irtbta gecmek icin burada gordgn isimleri not al.oyun hakkında biligi istyrsan sana ayrntılı olrak yardmcı olabilecek arkdslr nanda we hybrittir.bu arada reco skype alemine hosgeldin:))konfrnsa katldgn zaman ordan sıra ile eklersin:))şimdi ben sana yazicam skye adımı senide konfrnsa alrimwe sıradan eklersin butun kırmanları:))bu gece baium warmıs.sağlam bir kapışma olacak sanırım.bu akam baiumu kesme zewkine ulaşacağımız umuyorum.umarım lag olmaz lag olmazsa bizim gücümüz iice ortaya cıkar.lagdan dolayı siege we bu tarz olaylarda gücümüzü yansıtamıyoruz.we bir lafımda bizimle beraber olup daha sonra ayrılan arkdslr warsa bişi efendi gibi gelin anlatın ama öle sağda solda atıp tutmayın geliyor kulağımıza.yalan yanlış şeler anlatıp kendinize yer edineceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.biz bu srwrda yeni deiliz.anlattıgınız admlrda bizi biliyor yabancılrda bizi gayet iyi tanıyor.çamur at izi kalsın burda sokmez.sizlern burayı takip ettiğinizi biliyorum we sizi efendi olmaya dawet ediyorum.efendi olaun we susun derdiniz warsa sıkıntınız warsa gelin yuzyuze konusalım.biz sanalda da reelde de doğrulktan dürstlkten ödün wermeyiz ordaki charlar kişilklerin yansımasıdır.bunu sadece sanal olark görmemek lazım ve unutmamak lazım mesafeler göründüğü gibi uzak deildir uzak görünen mesafeler bazen cok yakın olabilir.nyse son kez yineliyorum bir sorunu bir derdi olan adam gibi gelsin muhatabı ile konussun öle arkadan çamur atmaya benzemez.herkeze saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AsoK

öncelikle hosgeldin.charinin sınıfını yazmamıssın.srwrda baya bir Türk var.2 tane Türk clanı war.bizim clanla irtbta gecmek icin burada gordgn isimleri not al.oyun hakkında biligi istyrsan sana ayrntılı olrak yardmcı olabilecek arkdslr nanda we hybrittir.bu arada reco skype alemine hosgeldin:))konfrnsa katldgn zaman ordan sıra ile eklersin:))şimdi ben sana yazicam skye adımı senide konfrnsa alrimwe sıradan eklersin butun kırmanları:))bu gece baium warmıs.sağlam bir kapışma olacak sanırım.bu akam baiumu kesme zewkine ulaşacağımız umuyorum.umarım lag olmaz lag olmazsa bizim gücümüz iice ortaya cıkar.lagdan dolayı siege we bu tarz olaylarda gücümüzü yansıtamıyoruz.we bir lafımda bizimle beraber olup daha sonra ayrılan arkdslr warsa bişi efendi gibi gelin anlatın ama öle sağda solda atıp tutmayın geliyor kulağımıza.yalan yanlış şeler anlatıp kendinize yer edineceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.biz bu srwrda yeni deiliz.anlattıgınız admlrda bizi biliyor yabancılrda bizi gayet iyi tanıyor.çamur at izi kalsın burda sokmez.sizlern burayı takip ettiğinizi biliyorum we sizi efendi olmaya dawet ediyorum.efendi olaun we susun derdiniz warsa sıkıntınız warsa gelin yuzyuze konusalım.biz sanalda da reelde de doğrulktan dürstlkten ödün wermeyiz ordaki charlar kişilklerin yansımasıdır.bunu sadece sanal olark görmemek lazım ve unutmamak lazım mesafeler göründüğü gibi uzak deildir uzak görünen mesafeler bazen cok yakın olabilir.nyse son kez yineliyorum bir sorunu bir derdi olan adam gibi gelsin muhatabı ile konussun öle arkadan çamur atmaya benzemez.herkeze saygılar...

+1907..
    evt kardeşler ASOK kardeşime kulak verin.
    yalanla dolanla bi yere varamazsınız,varsanızda yalnız kalırsınız.
    arkadaşlık,dostluk,paylaşım,birliktelik,güzel sohbet gibisimi varmı...!!

bu Şansallar-ermanlar bitmez ama...naparsın.
    bari bize denk gelmeseler.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.