Şimdi Ara

7x Abyss clan TRaProck özel topiği (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.336
Cevap
5
Favori
48.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben kasarim seni. Titan power yakında hzimete girecek. Pole ile cata frenzy acip kasacam seni:d
  • quote:

Orjinalden alıntı: anthon

ben kasarim seni. Titan power yakında hzimete girecek. Pole ile cata frenzy acip kasacam seni:d

arada ki lvl farkı neolacak
  • kapatırsın
  • Clan uyelerine hatırlatma antharas , baium , valakas görevleri bitirin!
  • Antharas görevini yapmamış arkadaşlar akşam birleşip birlikte yapalim o görevi.

Bu arada sevgili yasin (Asok), biranda cıkıverdin clandan ve çoğu kişi neden ayrıldığını bile bilmiyor. Nedenini bilmeyenler ile de burda paylaşırsan iyi olur. Bir problemimiz var ise oturup konuşalım halledelim. Yara büyümeden kapatalim derim. En kisa sürede cevap bekliyorum. Lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: kazuya55

Antharas görevini yapmamış arkadaşlar akşam birleşip birlikte yapalim o görevi.

Bu arada sevgili yasin (Asok), biranda cıkıverdin clandan ve çoğu kişi neden ayrıldığını bile bilmiyor. Nedenini bilmeyenler ile de burda paylaşırsan iyi olur. Bir problemimiz var ise oturup konuşalım halledelim. Yara büyümeden kapatalim derim. En kisa sürede cevap bekliyorum. Lütfen

biraz işlerim war besgün clansiz gezecem.bukdr warda yapamam.bi sorun yok.clnın içinde ya da dısında beraberiz yine deişik chrlr içinde yine yanınızda olurum buralrdayım yani

• abyss gene down
  • 28.12.2007, 13:43
    Technical works. More information will be later.
  • 14:35 Server UP. Sorun düzelmiş.
  • merhaba adnan kardeşim belli geçerli sebeplerden dolayı online olamadık biliyorsun iş hayatı yoğun geçiyor bayram dahil çaliştik, malum kurban bayramı yoğun gecer kurbanlar kesilir, eş dost akraba ziyareti yapılır resmi tatilim hiç yok bu sıralar 1 aydır tatilim yok çok yorgun ve argın vaziyette geliyorum eve zaten gunde 12 saat çaliştığım zamanlar oluyor şu an bu yazıyı işyerimde olan bilgisayardan gece saat 1:30 da yazıyorum pazarlarim bile boş değil bu yüzden uzun zamandır online olamadım clandan çıkarılmışız benimle oynayan 2 arkadaşta çıkarılmış üzüldük doğrusu ben girmeyince onlarda giremediler çünkü birinin görevini daha bitirememiştim adam sıkıldı neyse sağlık olsun herkese iyi oyunlar dilerim bu arada ben dişikurt niki ile oynuyordum
  • Merhaba Disikurt. Clandan uzun süre olmayanları , çok düzensiz online olanları ve de leveli çok düşük olanları çıkardık. Hatta dün antalya tayfamız da sudan sebepler yüzünden clandan ayrıldı. Hayatta başarılar diliyoruz onlara. Eğer bizimle hala oynamak istiyosanız oyundayken bana ulaşmanız yeterlidir. Bu arada ben serveri bıraktığınızı düşünüyodum. Uzun süre online olunamayacaksa clan başkanına bildirilmesi bu gibi sorunların önüne geçecektir. Devam edecekseniz ulaşın bana clana dahil edeyim.

Bu arada Clana oyuncu alımı açılmıştır. Aranan şartlar: Daha önce lineage2 oynamiş. Low rateden sıkılmayan. İnatçi , Sabırlı ve Takım oyuncusu olabilecek. Gece 2-3 e kadar online olabilecek ( Hafta içi akşam 7 den sonra, ) . Raid boss ve Mass pvp den hoşlanan. Yaklaşık 20 clan WAR dan korkmayacak. Her hafta BAIUM , ANTHARAS ve VALAKASI ı MASS PVP lerden sonra kesmeye gidecek. Fighder class lardan hoşlanan veya mage tipi (Bish,Prop)support olabilecek arkadaşlar aranmaktadır. Forumdan veya oyundan benimle veya Hybrit (Clan Lideri) ile irtibata geçebilirsiniz.

• ABİİİİİİİİİİ BEİDE ALIN ARANIZAAAAAAAA
    SENEYE GELİYORUM TEKRAR ARANIZA

ÖZLEDİM SİZİ
  • seneye SKYPE den devar.

Abyss TRaprock klanı skypeden konferans konusma sistemine geçmiştir. Tüm clan üyeleri bir adet kulaklı mikrofon ile skype hesabı almalarını tavsiye ediyorum. PVP performansımızı 2 ye katlayacak (Katlıyorda) yeni uygulamamız herkeze hayırlı olsun. Detaylar için oyundan pm nanda veya hybrit.

Son derece zor bir döneme giriyoruz. En kısa sürede baium,Antharas,Valakas görevlerinin yapılması gerekiyor. Cuma günü gece en geç 3 te baium respawn olacak ve cok deli PVP yapacaz. Bu sefer baium bizim. Tam katılım bekliyorum. En az 2pt hazır bulunmalıyız. Baium eger gece2 de .çıkarsa show yaparız. daha erken saatlerde bant darligi yuzunden kısa süreli laglar yiyecez. Performans düşmesi olasi.
  • Bende değişik sebeplerden dolayi sub için baiuma vurma görevini bir türlü yapamadım. Cizdigim hedefin cok gec kalmasina sebep oldu ve artık sinirlenmeye başladım Artık bana clan atın; öylede kesiliyorum böylede. Bari onurlu bi şekilde savaşarak ölürsem gam yemem^^ ve busefer dediğin gibi baium bizim die düşünüyorum. Nekadar geç çıkarsa okadar iyi olacak bizim için. Kesme sırası artık bende.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kazuya55

Bende değişik sebeplerden dolayi sub için baiuma vurma görevini bir türlü yapamadım. Cizdigim hedefin cok gec kalmasina sebep oldu ve artık sinirlenmeye başladım Artık bana clan atın; öylede kesiliyorum böylede. Bari onurlu bi şekilde savaşarak ölürsem gam yemem^^ ve busefer dediğin gibi baium bizim die düşünüyorum. Nekadar geç çıkarsa okadar iyi olacak bizim için. Kesme sırası artık bende.

Arif abi ben onun icin acele etmiyom hem 1sye soliyim ney istersen o zamaninda olmasini bekleme Hayallerin oluyor ama gec oluyor istedigin zaman olmuyor 1de eline gelen sanslari tepmemek lazim low ratede drop falan gelirse en iyi sekilde degerlendirmek lazim topu cok out atiyorum ben

• Gurol doğru dersin aslında. Senin sub olman 1 ayi bulur demiştin öle olacak sanırsam galiba biran için Bu arada sende hala bomt craftındaki şanssızlığının üzüntülerini seziyorum. Bence bu işin üstüne yılmadan inadına git. Mutlaka olacak. Birde bazen seni pazarda görüyorum item satmaya çalışırken ve satışa oturduğunda satabileceğin 3 item sayısını doldurmadığını görüyorum. Hiç bişi bulamassan ewc al 3 den 3.5 dan al dier boş kalan yerde 4 den dursun. Sana bi zararı olmaz nasılsa 4 gün önce ews=65 kk beaa =20 kk dan aldım ve ews yi 87 kk ya beaa yı 38,5 a sattim

Bu arada yüksek lvl bir fighter in kestiği 42 lvl mobdan ben spoil çekebilirmiyim? (spoilci 43 lvl Bandid te sop için)Şu ana kadar yüksek lvl bir arkadaşla bunu deneme imkanı bulamadım ama muhtemelen olacaktır die düşünüyorum. Ve tekrar buraya yazıyorum paraya ihtiyacı olan gelsin yapalım bu işi yarı yarıya paylaşcas.

Bu arada aklıma gelmişken yazayım. Benim aceleci davranmam normal. Şöyleki clana alınırken buffer olarak alındım ve benim buffer hala ortada yok. Daha lvl kasicam ona. Ben, benden bekleneni herzaman yerine getirmeye çalışırım. Beklentileri hüsranla sonuçlandırdığımda bana olan güven ya zayıflayacaktır yada ortadan kalkacaktır ve bunu istemem. Şimdiye benim clana buf vermem lasimdi die düşünüyorum ve ayrıca spsnin bildiğin üzere p.defansi yok gibi bişiy şuanki 74 lvl de olan sps de hp 2500 mu ne ve spoilcimde 43 lvl ayni hp var. Ben sps yi gözümden sildim low ratede, onun için acele ediorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazuya55 -- 31 Aralık 2007; 15:41:18 >

• SoulSeprator craftim erhan abi(Hybrit) ve arkadaslarimiz sayesinde basarili olmustur artik top A dagggerim da var korkun benden:D
  • arif yuksk lvl kessin sen spoil at cok daha seri oluyor bunu para kaznma ile ilgiili topic altnda belrtmiştim.spoil tuttugu gibi 2 wrsta mob yerde sonra sweep cukk sop :)cuce kesecek diye bekleme bu arada hayrllı olsun cagdas.gule gule kullan.artık s gradeye baslrsın.
  • Hayırlı olsun. Bu aksam antharas yapacağız. Görevleri yapmayı unutmayalım.
  • Antharasın canı %1 kaldi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.