Şimdi Ara

7x Abyss clan TRaProck özel topiği (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.337
Cevap
5
Favori
48.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arıza yok sabaha kadr devamm:)))))bu hftasonunu cok iyi degrlndirmemiz lasimclan ihtiyac duyrsa onlra yardım ederiz ama onun harcnde catadan cikmak yokk.birimiz malzeme stogu yapacakk inmeden alcazz sehre donmek yok :))))
  • quote:

Orjinalden alıntı: sup_tr

ASO uyuyup kalma ha

skipe acık olcak:)) la ben uyumam sen bana bakma.nasılsa hftasonu aksama hemen strt bakalım kac lvl atlicaz :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: AsoK

arıza yok sabaha kadr devamm:)))))bu hftasonunu cok iyi degrlndirmemiz lasimclan ihtiyac duyrsa onlra yardım ederiz ama onun harcnde catadan cikmak yokk.birimiz malzeme stogu yapacakk inmeden alcazz sehre donmek yok :))))

Skype ler açık olsun toplanalım gidelim..dediğin gibi stoklu gidelim.
    ayrıca yemek saatlerini de ayarlayak,herkes ayrı ayrı gitmesin yemeğe
    wc hariç AFK yasak
  • ok cadır yatak yorgan vede yiyecek alalım 2 gün catadayız

biliyon kanka ac duramam ben
  • Heyoo bladedancer olacak karaoğlan sizi arkadan kovalicak haberiniz olsun. Benim cumartesi pazar iş var ama sizide iiparida gecicem ha haberiniz ola Ona göre benden geride adam kalmasın go lvl up go go
  • kazu akademiyi unutma
  • Ne akedemisi be recom. Ben bi akedemide 2 gunden fazla durmam kı kı kı. 50 yi bulucam lag olmazsa bu aksam.
  • durma zaten sadece gir ve mezun ol 1 gun 2 gun ne farkeder

1.class giricen 2.class olunca mezun olucan bu kadar basit yukun yok
  • oncelikle sunu solim arif.baiuma wurcaksın we subını yapacaksın.ole charı bırakmak yok.artık pp dewrı bitti sayılır wc acrsin subi gayette guzel olur.baiumu alacaz.ben xkazuyax i bilirm tanırım ona göre
  • Yapma be yasin. Benide düşün. Siz her akşam pvp lere, rifte yada raidlere giderken ben townda yazdiklarinizi okumakla yetiniyorum. Sizde haklısınız tabi rifte gitsem 5 mob sonra manam bitecek otur aşşa olucak. Raide gitsem 30 saniye sonra yine mana bitecek. PVP ye desen partiler çoğunlukta fighter clas, benim fighter buflu bir partide etkili olamiyacağimda kesin. Yani uzun lafın kısası kac haftadir artik beklemekten sıkıldım yasin.

Ben sözümü tutuyorum ve sıfırdan bladedancer ile destek olmaya calisiyorum. Daha neyapayım yasin. Sen onu söyle ben yapayım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kazuya55

Ne akedemisi be recom. Ben bi akedemide 2 gunden fazla durmam kı kı kı. 50 yi bulucam lag olmazsa bu aksam.

Arifim ben demedim ki sana Academy e gir diye, Adil aga dedi
    Hem sen bi gir acadmy e de birine bakip çikicam dersin
  • Hehe. Acedeminin ilk öğrencisiyim reco^^ ilkler herzaman el üstünde tutulurmuş. Ona göre ha^^
  • quote:

Hehe. Acedeminin ilk öğrencisiyim reco^^ ilkler herzaman el üstünde tutulurmuş. Ona göre ha^^

sen iyi kıvırt ta,gerisini bosver.
    başımızın ustunde yerin var...
  • sen calış ödevlerini aksatma tek sınavda gecersin inşallah

clandaki herkes el üstündedir
  • Gündüzcüler varmı ne durumda login düzeldimi?
  • quote:

Gündüzcüler varmı ne durumda login düzeldimi?

Gece düzelttiler onu Adil aga.
    şuan bi sorun yok.
  • imzamı silmişler yaw
  • quote:

Yapma be yasin. Benide düşün. Siz her akşam pvp lere, rifte yada raidlere giderken ben townda yazdiklarinizi okumakla yetiniyorum. Sizde haklısınız tabi rifte gitsem 5 mob sonra manam bitecek otur aşşa olucak. Raide gitsem 30 saniye sonra yine mana bitecek. PVP ye desen partiler çoğunlukta fighter clas, benim fighter buflu bir partide etkili olamiyacağimda kesin. Yani uzun lafın kısası kac haftadir artik beklemekten sıkıldım yasin.

Ben sözümü tutuyorum ve sıfırdan bladedancer ile destek olmaya calisiyorum. Daha neyapayım yasin. Sen onu söyle ben yapayım.

şimdi bak şöle bir olay war ewt rft olayında sadece bir party oluyor.ama artık rblere clanca gidiyoruz clanda kim warsa cumbur cemaat.ole dsrda kalma olayı yok.herkesin bir seklde faydası wardır.öle düşünme.hazır adamın war we onun subı yapılacak.wc yaprsin olmadı song dance ws.ws ama okdr emek çöpe atlmaz.bir harkt yaparken danısın ole paat diye cıkrdın adamı.bişe deme frsatı bile wermedin.nyse besgun cezan war.hem elf bunyesinde wc cok hos olurbizim soledklerimize kulak werin.baska chrla uğrasma haa acdmy icin olsun o charin o ayrı ama sen xkazuyax i yapacaksin.büyüklerinizi dinleyin
  • quote:

imzamı silmişler yaw

banada olmuştu bi kere
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.