Şimdi Ara

7970 vs 7970 Ghz Edition !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim anlamadığım şu 7970 Ghz ediyion GTX680'i dahi geçiyor peki alttaki kart Ghz editionmu yoksa normal 7970'mi bence Ghz anlamı Amd'nin çıkarttığı sürücü ile gelen bir yenilik diye düşünüyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/powercolor-ax7970-3gbd5-2dhv3e-hd7970-v3-gddr5-3gb-384bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=65224

Asus alın falan diyeceksiniz farkındayım ama aradaki fiyat farkına bence değmez öyle deli gibi overclocklar özel modlar falan atmayacağım takıp kullanıcam sadece.En az paraya maksimum performans istiyorum.Sizce kart takozmudur alınmaya değermi GTX770 alabileceğimi sanmıyorum oda en az 1000-1200 TL den girer türkiyeye.Bu kart yetmediği zaman özel bios falan uğraşırım.

• Yetmediği zaman zaten yetmez. Özel bios vb geçici benchmark denemeleri için belki kısa süreli olarak denenebilir. Sürekli kullanımda eninde sonunda kart pert olur.
    Yeni seri kartları da bence bekleyin.
  • gün icinde link atacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huzur53

Merhaba arkadaşlar benim anlamadığım şu 7970 Ghz ediyion GTX680'i dahi geçiyor peki alttaki kart Ghz editionmu yoksa normal 7970'mi bence Ghz anlamı Amd'nin çıkarttığı sürücü ile gelen bir yenilik diye düşünüyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/powercolor-ax7970-3gbd5-2dhv3e-hd7970-v3-gddr5-3gb-384bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=65224

Asus alın falan diyeceksiniz farkındayım ama aradaki fiyat farkına bence değmez öyle deli gibi overclocklar özel modlar falan atmayacağım takıp kullanıcam sadece.En az paraya maksimum performans istiyorum.Sizce kart takozmudur alınmaya değermi GTX770 alabileceğimi sanmıyorum oda en az 1000-1200 TL den girer türkiyeye.Bu kart yetmediği zaman özel bios falan uğraşırım.

Verdiğin linkdeki kart GHZ edition değil. Adı üstünde GHZ yani 1000Mhz çekirdek hızı demek. Senin verdiğin linkteki 925mhz.
  • Tamam teşekkürler
  • 925 olanı 1000 yapıcaksın.
    vramleride bıraz artıracaksın al sana mıs gıbi ghz editions kart.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.