Şimdi Ara

79 MBPS ve 88 MBPS sorunsalı [Çözüldü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DSLAM kilidi yüzünden hız kilitlenmesi yaşıyordum. Millenicom bir şey yapamıyordu.

Forumdaki muhterem üyelerden birinin verdiği maile mesaj attım ve 1 günde sorunum çözüldü. Daha önce epey uğraşmıştık ama başaramamıştık.

Öncesi ve sonrası

• Mail adresi bu olmasın

ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Mail adresi bu olmasın

ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr
    Evet, o. herkes görsün.
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Bu mail adresini bilemeyen yok paul Zamanından kalma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım artık bu mail adresi ile ilgilenen kişiler Turknete yardım etmek istemiyor. Turknet ile konuşun dediler bana çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: miskindvd

Sanırım artık bu mail adresi ile ilgilenen kişiler Turknete yardım etmek istemiyor. Turknet ile konuşun dediler bana çünkü
    Ben konuştuğumda hiç Türknetten bahsetmemiştim. Direk hatta bulunan sınırı kaldırmalarını istemiştim ve kaldırmışlardı. Biraz uğraştıktan sonra.
  • Bu sorunu yıllar önce D-Smart ile yaşamıştım. 16 Mbps ADSL kullandığım dönem 16 Mbps hız olmasına rağmen 3 Mbps sabitlenmiş gözüküyordu. AKK olan dönemler o zaman. Kotadan olduğunu düşünmüştüm sonrasında ki ay talep açmama rağmen düzeltemediler. Sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını söylediler...

D-Smart, ADSL kullandığım zamanlar en sorunsuz kullandığım interet olmuştu. Fakat bu sorunu Turk.net geçerek aşmıştım.Hatırladığım kadarıyla yeni bir başvuru ile geçmiştim aynı hat ile geçersem sorun devam eder diye düşünmüştüm.

Sonra bölgeye VDSL2 gelince, Turk.net o dönem vdsl2 altyapısı olduğunu doğrulayamadı. TTnet geçmek zorunda kalmıştım.

Şimdi Turk.net VDSL2 kullanıyorum.
  • Bu sorunu bir türlü çözemiyorum arkadaşlar, ne önerirsiniz? ozelmusteriyonetimi isimli mail adresine mail yağdırdım ama cevap bile vermiyorlar.
    Ben de yazdım türknet den hiç bahsetmedim. Direk sağlayıcınız ile görüşün diye dönüş geldi. Türknet e yazıyorum otomatik cevaplarla geliştiriyorlar. Türktelekom ilçe müdürlüğüne gittim oradakiler de başka sağlayıcı kullandığım için yardımcı olmadı. Çıkmaz da kaldım. Bu sorunu nasıl çözeceğiz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: << PriSonerS >>

Ben de yazdım türknet den hiç bahsetmedim. Direk sağlayıcınız ile görüşün diye dönüş geldi. Türknet e yazıyorum otomatik cevaplarla geliştiriyorlar. Türktelekom ilçe müdürlüğüne gittim oradakiler de başka sağlayıcı kullandığım için yardımcı olmadı. Çıkmaz da kaldım. Bu sorunu nasıl çözeceğiz?
    Başka sağlayıcı ile alakası yok. Ben bağıra bağıra düzelttirmiştim. Onların yaptığını çok iyi biliyordum.
    Forumdaki yetkili geri dönüş yaptı, çözüm odaklı çalışan bir tek o. Türk Telekom ekiplerine iletmiş. İş emri numarasını da benimle paylaşmış 2 3 güne çözülür herhalde sorunum

• quote:

Orijinalden alıntı: << PriSonerS >>

Forumdaki yetkili geri dönüş yaptı, çözüm odaklı çalışan bir tek o. Türk Telekom ekiplerine iletmiş. İş emri numarasını da benimle paylaşmış 2 3 güne çözülür herhalde sorunum
    Hayırlısı artık.
  • Banada sağlayıcı ile görüşün dediler bugün siz nasıl değiştirmeyi başardınız
  • Sorunu güncel olarak ne şekilde çözebiliriz? Maile yanıt verilmiyor..
  • Muzdaribim aynı sorundan ve arıza kaydını ben açıyorum onlar kapatıyor, bakalım nereye gidecek bu iş

• Bilinen mail adresi üzerinden 3-4 kez mailleşmenin ardından kilidi açtırmıştım hocam. Israrla denemenizi tavsiye ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.