Şimdi Ara

789 TL GG Ryzen 1600 AF (Visa ile 739 tl) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
2.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bende onu alıyordum kardeşimin bilgisayarına. Tam o sıra B450 Tomahawk max buldum ikinci el temiz. Onu aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Bende onu alıyordum kardeşimin bilgisayarına. Tam o sıra B450 Tomahawk max buldum ikinci el temiz. Onu aldım.
    Hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biosis ürünümü faturaladı.
    Faturada işlemci ismi dikkatimi çekti.
    Passmark Puanı 12.... yazıyordu. Hemen aradım. Bu 12nm değil mi diye sordum. Evet dediler. Peki dedim piyasada bu başlıkta olan ürünlerde mi 12nm diye sordum. Ona da Evet dediler.

789 TL GG Ryzen 1600 AF (Visa ile 739 tl)

Gelince göreceğiz.
    Madem passmark puanı diye yazan ürünler 12nm; piyasada bu adda aranabilir. Şu anda neden hiç sonuç çıkmıyor. Demekki sonra ürünleri filan mı aldık piyasada ortak bulunan. :)

• Pardon sonuca ulaştım şimdi. Tabi fiyat çok yüksek.
    https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-amd-ryzen-5-2600-alti-cekirdek-3-40-ghz-fiyati,253558099.html

Düzeltme: Hopp 2600 müş. :)
    Piyasada 1600 12nm yok gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 27 Mayıs 2020; 9:24:8 >
  • 12nm 1600 Depopark'tan alanlara da hayırlı olsun.
    789 TL GG Ryzen 1600 AF (Visa ile 739 tl)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siparişim az önce 12 nm 19 mb şeklinde elime ulaştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 28 Mayıs 2020; 14:23:30 >
  • GG'dan (sitem satıcısı) aldığım bana bugün ulaştı. 1600AF versiyon iyi paketlemişler. Kargoda cohannan'ın önerdiği anakart (S2M-H) ve kendi seçtiğim kasa (Xigmatek 600W- bizdehesaplı) ile RAM (Corsair LBX - QP) kaldı. Tabii idareten bir ekran kartı lazım olacak görüntü almaya ilk etapta. İkinci el bile her şeyin fiyatı uçmuş. Zamanında birilerinin iş görülsün diye letgo'dan 10-20 TL'ye dağıttığım donanımlara 100-125 yazmışlar. Acelem yok ben keyfekeder bir masa üstü PC toplayayım aydan aya para biriktikçe diyorum da Allah iş, okul, zorunluluk için ihtiyacı olana yardım etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weisanstein -- 28 Mayıs 2020; 17:5:47 >
  • 749 TL iken almadım daha da düşer diye. Dolar düşüşteydi. Ha alacam ha alacam derken stoklar tükendi, mevcut işlemciyi satınca da mecbur sinerjiden aldım kargoyla 819 tlye geldi.. Zarar ettik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Evet. Kazananlar klubu 50 tl. Visa kart kayıt ile ödeme 50 tl birleşiyordu.
    ben visa ekledim aldım 50 düşmedi :(
    kazananlar kulübü degilim

bu arada ürün geldi AF versiyonu ama 2017 yazması kafamı karıştırdı

• DarkSerenity kullanıcısına yanıt
    O kampanya ile 2x8gb ram aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weisanstein

GG'dan (sitem satıcısı) aldığım bana bugün ulaştı. 1600AF versiyon iyi paketlemişler. Kargoda cohannan'ın önerdiği anakart (S2M-H) ve kendi seçtiğim kasa (Xigmatek 600W- bizdehesaplı) ile RAM (Corsair LBX - QP) kaldı. Tabii idareten bir ekran kartı lazım olacak görüntü almaya ilk etapta. İkinci el bile her şeyin fiyatı uçmuş. Zamanında birilerinin iş görülsün diye letgo'dan 10-20 TL'ye dağıttığım donanımlara 100-125 yazmışlar. Acelem yok ben keyfekeder bir masa üstü PC toplayayım aydan aya para biriktikçe diyorum da Allah iş, okul, zorunluluk için ihtiyacı olana yardım etsin.
    anakart işlemci aynı cinebench 20 puanın kaç acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkSerenity

anakart işlemci aynı cinebench 20 puanın kaç acaba ?

Alıntıları Göster
    Merhaba henüz ekran kartı almadım. Evde biraz tadilat işlerim de var sistemi de kurmadım. Sistemi çalıştırınca paylaşırım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.