Şimdi Ara

78. DH ŞARKI YARIŞMASI ||| Kazanan - WISDOM (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
6.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel parcaydi 8 vermistim zaten. Tebrikler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Autre Temps i daha çok seviyorum ama daha önceden bildiğim için Wisdomunkini 2 ye yazmıştım tebrikler :)

Şaka maka Wisdom olmasa 79 puanla 1. Oluyomuşum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tşk arkadaşlar
    79da görüşürüz
  • Beklediğimden fazla geldi puan, o yüzden itiraz etmiyorum. Tebrikler WISDOM, ligin Leicester City'si oldun.

Son şarkıya (The Stone Roses- This Is the One) yüksek veren arkadaşlara da çokça teşekkür ediyor; 1989 tarihli, grupla aynı adı taşıyan The Stone Roses albümünü dinlemelerini şiddetle öneriyorum.

Önümüzdeki yarışmalarda görüşmek üzere.

• İlk 4 oy sonunda zirvedeymişim duygulandım.. sonraki yarışmalarda görüşmek üzere..

@WISDOM tebrikler..

• Arkadaşlar yarışmada hile, hurda, yalan, dolan oldu mu?

Perde arkasından pazarlıklar oldu mu?

Sen bana şu kadar puan ver ben sana bu kadar puan vereyim gibisinden ...

Yarışmada tarafsızlığı ve objektifliği sağlamalıyız ...

BENİM EN ÖNEMLİ ÖNERİM ŞUDUR: KONU AÇAN ARKADAŞ OY KULLANMASIN. NEDEN?

ÇÜNKÜ KONU AÇAN ARKADAŞ, KENDİ SIRASINI TEHLİKEYE ATAN PARÇAYA TAM PUAN VERMEZ.

KONU AÇAN ARKADAŞ, KENDİ SIRASINI TEHLİKEYE ATAN PARÇAYI ÇOK BEĞENSE BİLE YÜKSEK PUAN VERMEZ.

KONU AÇAN ARKADAŞ, PARÇA YOLLAMASIN, PUAN KULLANMASIN. SIRA İLE KONU AÇALIM.

MESELA BİR SONRAKİ YARIŞMA KONU BAŞLIĞINI BEN AÇAYIM. SONRAKİNİ HİÇ KONU AÇMAMIŞ BİR ARKADAŞ AÇSIN.

NE DERSİNİZ? YORUMLARI ALALIM. TEŞEKKÜRLER.
  • *Kendi adıma bu yarışma en çok beğendiğim ve kazanmasını istediğim parça Gary Clark Jr. - Bright Lights idi. 12'mi kaptı. Angry Man'le şakalaşıyorduk 12'ne 12 diye, gerçek oldu kendisi adına.

LYAN feat Serel'e çok fazla puan verdim, puanlamayı aceleye getirdiğimden. Biraz daha düşürecektim, puanları göndermiş olduk bir kere.

*Alabama 3 - Woke Up This Morning kazanmasını istediğim ikinci şarkıydı.

Bu iki şarkı dışında diğerlerini geçiniz.

• electronica kullanıcısına yanıt
    abi aramızda eğleniyoruz, şu soruları sormak bile saçma geldi bana ama cevap vereyim.

arka planda kim ne yapıyor tabi bilemeyiz ama burada katılan arkadaşlar belki de yıllardır bu yarışmadalar.

aynı şekilde düzenleyen üç dört üyemiz var zaten ben de dahil dediğim gibi yıllardır yarışmadayız.

ben kendim sırf bu şekilde düşünülmesin diye sonlara bırakmamaya çalışıyorum oyumu. ve dediğiniz gibi ben birinci olayim diye bana yakın şarkıya puan vermemezlik ben de dahil kimse yapmaz. en azından şahsi olarak düzenleyen üç dört arkadaşa sonuna kadar güveniyorum ben.

• Hocam şimdi sen cidden This Heart of Mine'a boş şarkı mı diyorsun

• Dediğim iki şarkı bence en çok hakedenler. Başka ne vardı hatırlamıyorum ki akılda kalanlar bunlar.

Beklediğimden az puan aldım ben de. Biraz daha puan almayı hakediyordum. Çözemedim buradaki zevki.

Neyse ben uzun bir süre yokum gibi, hayatımda bazı radikal kararlar aldığım dönemden geçtiğimden uğrayamam bir süre buralara. Size sonraki yarışmalarda iyi eğlenceler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

*Kendi adıma bu yarışma en çok beğendiğim ve kazanmasını istediğim parça Gary Clark Jr. - Bright Lights idi. 12'mi kaptı. Angry Man'le şakalaşıyorduk 12'ne 12 diye, gerçek oldu kendisi adına.

LYAN feat Serel'e çok fazla puan verdim, puanlamayı aceleye getirdiğimden. Biraz daha düşürecektim, puanları göndermiş olduk bir kere.

*Alabama 3 - Woke Up This Morning kazanmasını istediğim ikinci şarkıydı.

Bu iki şarkı dışında diğerlerini geçiniz.
    Kral yine sana hitap etmişim desene. Rahat birincilik almam gerekiyordu ilk 10'a zor girdim. Bu yarışmanın nabzını tutmak çok zor gerçekten. Şansa yaşıyoruz bu hayatı.

• Yahu şike falan derken şaka yapıyoruz kendi aramızda.

6 yetkili arkadaş var bu yarışmada şike olsa birbirimize veririz zaten, aksine her yarışma sonrası kavga çıkıyor
  • Radikal kararlarınızı hızlı alınız efendim
    Yani şarkım baya güzeldi ama insanlar sever sevmez orasını bilemedim ki anlaşılan sevilmemiş. Hayırlısı olsun artık. Wisdom tebrik ederim. Puan vermiştim herhalde 12 numaraya. Buradan papa het e de teşekkür etmek istiyorum. Gözümden kaçmadı, vermişsin 12'yi
  • tebrikler hocam 12 puan için de teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry Man

Radikal kararlarınızı hızlı alınız efendim
    Yani şarkım baya güzeldi ama insanlar sever sevmez orasını bilemedim ki anlaşılan sevilmemiş. Hayırlısı olsun artık. Wisdom tebrik ederim. Puan vermiştim herhalde 12 numaraya. Buradan papa het e de teşekkür etmek istiyorum. Gözümden kaçmadı, vermişsin 12'yi
    Karsilikli 12'lesmisiz benim de gozumden kacmadi Gelecek yarisma atmayi planladigim sarkiydi Bright Lights. Hatta bu yarisma atacaktim ama bu sefer bu olsun dedim daha fazla puan almis sarkim. Tam tersini beklerdim oysa. Demek ki en begendigim sarkilari atmamaliyim bundan sonra.

• Allah Allah şu tesadüfe bak

Bende beklentimin baya altında bir puan aldım Diğer yarışmada hedef yine şampiyonluk. Gerçi kim açacak o belli değil daha...

• wisdomun yanlış bir şey yapmacagına eminim o yüzden onu kutlarım. Ama bu yarışmanın dinleyicilerine bir çift lafım var

bu son şampiyon ve açık ara kazandı tarihin en yüksek puanlarından birini aldı.

bu da benim 0 çekip sonuncu olan bu yarışmadaki şarkım şu iki şarkıyı yoldan geçen birine sorun birinciye 10 üzerinden 9 veren biri bunada 6-7 verir tonlama ses bas her şey nerdeyse aynı nakaratlar bile aynı

olay şu arkadaşlar bundan şüphe duyardım ama artık eminim bu yarışmaya katılan hiç kimse şarkıları dinlemiyor açıp ileri sarıp 2 saniye fon müzige bakıp oy veriliyor hiç bir şarkıyı dinlemiyor bu açık net yani bu katıldıgım son yarışmaların tamamında sonuncu olmayı böyle kaliteli bir şarkı ile sıfır çekmeyi mantıklı bulmadıgım için 79.dh şarkı yarışmasında katılacak arkadaşlara küçük bir sürprizim olacaktır. Oylama nasıl yapılır görmek isteyenler 79.yarışmaya katılabilir.

• Konuda belirtilen benzer sebeplerden dört yıl evvel katılmayı bırakmıştım.Görüyorum ki değişen bir şey olmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gallagher Brothers -- 26 Eylül 2018; 19:7:58 >
  • In these shadows ❤️

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.