Şimdi Ara

78. DH ŞARKI YARIŞMASI ||| Kazanan - WISDOM (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
6.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En uygun olanı türe göre yarışmaktır ve ben böyle bir ortamın olmasını çok isterim.

Eşit koşullar herkesin hakkıdır ; )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18 olduk devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

İşte başkan, işte yönetici, işte WISDOM!!!
    güzel başlayan ilişkiler ilk cümle
    ilişkinin sonu son 2 cümle
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

Konsept falan bir durumlar yok değil mi? Konuda göremedim, fail olmayalım. Kelle avcısı gibisiniz anında asıyorsunuz da...
    Kimse cevap vermemiş ben vereyim cevabı, yok konsept falan, kafana göre...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Şampiyonluk sayılarının toplanması ile zevkli olur bu fikirler öbür türlü haybeye yarışıyor oluruz. Tek kurşunluk şampiyonlukların sayılmaması için 2 şampiyonluk 1 yıldız gibi bir sistem olabilir veya 3-4 şampiyonluk bir yıldız gibi, toplam yıldız sayısı da rekabeti ve zevki katlayıp daha klas yarışmalar olmasını sağlayacaktır.
    bir bir dh müzik projeseydi ilk günlerinden bugüne kadar mottosu bilmedigimiz şarkıları bizimle paylaş 100.yarışmada en iyiyi seçelimdi. Eskiler kalmasada yeni katılımcıların gelenege saygı duyacaklarına inanıyorum bu yarışma 100 yarışma olacak şekilde düşünüldü tüm kuralları bir zamanlar oluşturulan 7 daimi katılımcının oluşturdugu yönetim kurulu ile belirlendi. o yüzden grup yarışması yapılması konsepte aykırı bunun için ayrıca bir yarışma organize edilebilir. Şampiyonluk sayıları geçmişte yıldızlı olarak toplandı ve bir dönem kullanılan oylar yıldız katsayısına göre belirlendi yani hiç şampiyonlugu olmayan birinin oyu max 12 iken şampiyonlugu olanlar 16 üzerinden oy verdiler bunun dışında çift oy hakkı verdik yarı finalszi otomatik katılım hakkı verdik şampiyonları sık sık ödüllendirmenin bedelini 3 kez bariz şekilde şike tespit edilmesi nedeniyle kaldırdık son yarışmada birinci oldun heyecanını ve mutlulugunu anlıyorum ben ilk şampiyon oldugum gece plugda 5 saat şampiyon şarkıyı çalmıştım ama dedigim gibi şampiyonluk bu yarışmada hırsa sebep oldu şampiyon olamayanlar çekirdek pm grupları kurup bu yarışmayı sabote ettiler 3 kez fetret dönemi geçirdi yarışma tahminimce 200 farklı katılımcı geldi geçti ama sloganımız ve misyonumuz aynı kaldı

" Bilmedigim şarkıyı benimle paylaş. 100.yarışmada en iyisini seçelim."

Herkesin en merak ettigi soru daha önce onlarca kez cevaplandı yine cevaplayalım

100. ve son yarışma 1.yarışmanın yapıldıgı 17 temmuz 2012 tarihinde tam 10 yıl sonra 17 temmuz 2022 yılında 10.yılında yapılacak tasarlanan ve planlanan tarih bu en iyi şarkıyı kazanan 99 şarkı arasında dhde açılacak eleme anketleri ile seçme projemiz var tabi 2022 ölmez yaşarsam en iyiyi görmek istiyorum.
    Burada ne yazık ki takvimsel bir uyuşmazlık var 10 senede 100 yarışma senede 10 yarışma planımız şu an çok hızlı işledi 6 senede 78.yarışmaya ulaştık neredeyse 20 güne 1 yarışma yapılmış yarışmadan sogumamak açısında olumlu olsada bu hızla gidersek final 2020 de olacak gibi duruyor o yüzden ilerleyen zamanda bu zaman genelde sınavların oldugu dönemler oluyor bir çok katılımcının ögrenci olmasından dolayı final sınavları dönemlerinde ikişer üçer aylık aralar verilmesi insanların biraz yarışma ruhunu özlemesi saglanmalı diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 18 Eylül 2018; 22:4:14 >

• zorradam kullanıcısına yanıt
    Deme öyle yaaaa. WISDOM sevilmeyecek adam mı

12 verecek de bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

güzel başlayan ilişkiler ilk cümle
    ilişkinin sonu son 2 cümle

Aha geliyo

https://i.hizliresim.com/aYZq8g.gif

• quote:

bir bir dh müzik projeseydi ilk günlerinden bugüne kadar mottosu bilmedigimiz şarkıları bizimle paylaş 100.yarışmada en iyiyi seçelimdi. Eskiler kalmasada yeni katılımcıların gelenege saygı duyacaklarına inanıyorum bu yarışma 100 yarışma olacak şekilde düşünüldü tüm kuralları bir zamanlar oluşturulan 7 daimi katılımcının oluşturdugu yönetim kurulu ile belirlendi. o yüzden grup yarışması yapılması konsepte aykırı bunun için ayrıca bir yarışma organize edilebilir. Şampiyonluk sayıları geçmişte yıldızlı olarak toplandı ve bir dönem kullanılan oylar yıldız katsayısına göre belirlendi yani hiç şampiyonlugu olmayan birinin oyu max 12 iken şampiyonlugu olanlar 16 üzerinden oy verdiler bunun dışında çift oy hakkı verdik yarı finalszi otomatik katılım hakkı verdik şampiyonları sık sık ödüllendirmenin bedelini 3 kez bariz şekilde şike tespit edilmesi nedeniyle kaldırdık son yarışmada birinci oldun heyecanını ve mutlulugunu anlıyorum ben ilk şampiyon oldugum gece plugda 5 saat şampiyon şarkıyı çalmıştım ama dedigim gibi şampiyonluk bu yarışmada hırsa sebep oldu şampiyon olamayanlar çekirdek pm grupları kurup bu yarışmayı sabote ettiler 3 kez fetret dönemi geçirdi yarışma tahminimce 200 farklı katılımcı geldi geçti ama sloganımız ve misyonumuz aynı kaldı

Herkesin en merak ettigi soru daha önce onlarca kez cevaplandı yine cevaplayalım

100. ve son yarışma 1.yarışmanın yapıldıgı 17 temmuz 2012 tarihinde tam 10 yıl sonra 17 temmuz 2022 yılında 10.yılında yapılacak tasarlanan ve planlanan tarih bu en iyi şarkıyı kazanan 99 şarkı arasında dhde açılacak eleme anketleri ile seçme projemiz var tabi 2022 ölmez yaşarsam en iyiyi görmek istiyorum.
    Burada ne yazık ki takvimsel bir uyuşmazlık var 10 senede 100 yarışma senede 10 yarışma planımız şu an çok hızlı işledi 6 senede 78.yarışmaya ulaştık neredeyse 20 güne 1 yarışma yapılmış yarışmadan sogumamak açısında olumlu olsada bu hızla gidersek final 2020 de olacak gibi duruyor o yüzden ilerleyen zamanda bu zaman genelde sınavların oldugu dönemler oluyor bir çok katılımcının ögrenci olmasından dolayı final sınavları dönemlerinde ikişer üçer aylık aralar verilmesi insanların biraz yarışma ruhunu özlemesi saglanmalı diye düşünüyorum

Alıntıları Göster
    O zamanlar yarışmaya katılmayı düşünmüştüm ama konsepti pek anlamadım, sonra öylece unutup gittim. Keşke o zamanlardan girseydim, çok güzelmiş o zamanlar. Benim ki sadece uzun bir lig konseptiydi ekstra puan fikri yarışmaya zarar verir ki vermiş. Bu şike işlerini hiç anlayamıyorum zaten insanlar bunu neden yapıyor ki alt tarafı bir yarışma, birbirimizle paylaşıp yapıp, keyifli zaman geçireceğimiz bir sosyal tesis denebilir. Bu kadar hırs insanı bitirir bence.

Bu hızla gidersek belki çok daha yakın bir zamanda da büyük finali yapabiliriz. O zaman belki büyük yenilikler olabilir?

• quote:

O zamanlar yarışmaya katılmayı düşünmüştüm ama konsepti pek anlamadım, sonra öylece unutup gittim. Keşke o zamanlardan girseydim, çok güzelmiş o zamanlar. Benim ki sadece uzun bir lig konseptiydi ekstra puan fikri yarışmaya zarar verir ki vermiş. Bu şike işlerini hiç anlayamıyorum zaten insanlar bunu neden yapıyor ki alt tarafı bir yarışma, birbirimizle paylaşıp yapıp, keyifli zaman geçireceğimiz bir sosyal tesis denebilir. Bu kadar hırs insanı bitirir bence.

Bu hızla gidersek belki çok daha yakın bir zamanda da büyük finali yapabiliriz. O zaman belki büyük yenilikler olabilir?

Alıntıları Göster
    enstrümantal şarkı yarışması konseptimiz vardı ona devam ederim ben buradaki arkadaşlarda yeni bir yarışma fikri sunarsa o zaman konuşulur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Önceki yarışmaların birinde bir yarışmacı senede 10 yarışma sınırı olduğundan söz edip çok sık açıyorsunuz diye bizi azarlamıştı. Sınır olduğuna inanmamıştım, doğruymuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Önceki yarışmaların birinde bir yarışmacı senede 10 yarışma sınırı olduğundan söz edip çok sık açıyorsunuz diye bizi azarlamıştı. Sınır olduğuna inanmamıştım, doğruymuş.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ben bu 100 yarisma muhabbetinden tamamen kopmusum abi hic aklimda kalmamis Oyleyse 80'ler ve 90'lar harici bu yarismayi geleneklerine bagli sekilde bitirip deneysel diger fikirleri '1. yarisma' ismiyle baslayan yeni formatlarla duzenleyebiliriz eger iyi fikirler olursa. Yada 2. dalga sarki yarismasi gibi bir sey yapilabilir. 1. yarismadan baslayan yeni nesil yarisma.

Bir de birden fazla birinci cikaran yarismalar vardi o yuzden 99'dan fazla sarki olacak o 100. yarismada En az 7-8 tane sarki sokmam gerek. Suan icin yalnizca 4 ama hepsi suan olsa yarismayi supurecek sarkilardi.

• Benden bahsediyorsan ben alt üstü uyarmıştım canım.

Haklarımızı hemen bitirip kalan aylarda sıkılmayalım diye

• Son gün yetiştik.

• pılah yapah lee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarja Turunen -- 19 Eylül 2018; 13:55:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Man

Son gün yetiştik.

Hoşgeldin

• Mr. Cheritto kullanıcısına yanıt
    Hiç çağıranımız da yok

• quote:

Hiç çağıranımız da yok

Ortam çok soğuk üşütursün dikkat et :)

• quote:

Alıntıları Göster
    Yav adam uzaklaştırma almış yav

yav olmaz ki böyle

ne çok yav oldu

http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_ttas&view=ttas&kategori1=derlay&kelime1=yav

• quote:

Son gün yetiştik.
    Tüh be geldi

Bana verecek puanınız varsa hoş geldiniz diyorum. Yoksa lütfen gidin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.