Şimdi Ara

78.000 de 2010 lancer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayırlı satışlar hocam.Merak ettiğim bir konu var Inform ve Invite arasındaki farklar nelerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lansing06

Hayırlı satışlar hocam.Merak ettiğim bir konu var Inform ve Invite arasındaki farklar nelerdir

çelik jant,sis farları,gövde rengi yan aynalar ve kapı kolları dışardan farklar.

içerden yağmur far sensörü,direksiyondan kontrol edilebilen müzik sistemi,deri dreksiyon ,otomatik klima,klima tuşları etrafında krom kaplama,fazladan 2 hoparlör buda içerden olan farklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebula72

arkadaşlar aracımı satıyorum..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-78.000-km-dizeli-aratmayan-benzinli-otomobil.lancer-165003616/detay/

İstanbul Şehiriçi trafiğinde kaç litre yakıyor? Birde LPG uyumlu demişsiniz. Hangi LPG markalarında daha iyidir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-78.000-km-dizeli-aratmayan-benzinli-otomobil.lancer-165003616/detay/

İstanbul Şehiriçi trafiğinde kaç litre yakıyor? Birde LPG uyumlu demişsiniz. Hangi LPG markalarında daha iyidir?

şehiriçi dur kalk lı trafikte benzinde 6,5 lt .akıcı yolda 5.8. -6.3 lt bu veriler normal dizel araç verisi gibi olduğundan ve benzinle dizel arasında çok az fark kaldığından ben lpg taktırmadım.atmosferik motor olduğundan atikerden tutunda prince e kadar her marka lpg uyumludur.len ucuz kitte en pahalı kitte araca uyar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

quote:

şehiriçi dur kalk lı trafikte benzinde 6,5 lt .akıcı yolda 5.8. -6.3 lt bu veriler normal dizel araç verisi gibi olduğundan ve benzinle dizel arasında çok az fark kaldığından ben lpg taktırmadım.atmosferik motor olduğundan atikerden tutunda prince e kadar her marka lpg uyumludur.len ucuz kitte en pahalı kitte araca uyar.

Lpg nin atmosferik yada turbo olmasıyla alakası yok. Hayırlı satışlar hocam.

• o paraya 1.6 invite veriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: elffth

o paraya 1.6 invite veriyorlar

2010 model 1.6 invite 30000 TL altı nerede hocam ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.