Şimdi Ara

7700k dan 1700e geçtim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sıcaklıklar görüldüğü gibi, fan en düşük devirde, voltajlar Auto da olup hiç bir oynama yapılmadı
    İşlemci stok hızda, soğutucu ve fan imzamda yazılı olanlar.
    Yazın en sıcak günde bile boşta ve klima kapalı halde Idle 36 nın üstünü görmedim.
    Hep söylüyoruz;
    7600K, 7700K yı kaliteli soğutucu ile kullanmak lazım ama daha önemlisi soğutucu montajını doğru yapmak lazım.

7700k dan 1700e geçtim
  • Iron Mask kullanıcısına yanıt
    Şu konuda da birisi Fx-8350'den i7-7700K'ya geçmiş. Boşta sıcaklıklarını 30'lu derecelerde olduğunu yazmış.

https://forum.donanimhaber.com/fx8350-den-i7-7700k-ya-gectim--129225660

Konu sahibi arkadaşa gelecek olur isek; ikinci sisteminiz hayırlısı olsun. İki sistemi kullanacak iseniz Ryzen 7 1700 olan sistemi varsa iş amaçlı ve ya render amaçlı, i7-7700K sistemi de oyun amaçlı kullanabilirsiniz. Ya da keyfinize göre bakın. İki sistem de fena değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 4 Ekim 2017; 0:36:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Gördüm hocam az evel ordan geldim
    İki arkadaşta umarım dertsiz tasasız uzun süre kullanır sistemlerini
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

Orijinalden alıntı: Lorenzo__

Kış öncesi yapılacak iş mi bu şimdi? Ne güzel soba niyetine kullanırdın 7700K yı. Sıcak sıcak otururudun odada. Neyse darısı 8700K ya artık diyelim

Yazın benim 7700k oyunda bile 55i geçmedi. En düşük pompa ve fan hızında. X62 kullanıyorum ben de.

Tuhaf benim bilgisayarda chrome açsam 50ye 60a fırlıyor aniden. Oyunlarda rahat 65 70 derece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • buyuk hata yapmıssın.Keske en azından ryzen2 veya 8000 serısını bekleseydın.sacma olmus gecıs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.