Şimdi Ara

7670 TL HUAWEI MATEBOOK D 16 AMD RYZEN 5 4600H 16 GB Son İndirim Bir Daha Bu Fiyata Yok !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
4.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HUAWEI MATEBOOK D 16 AMD RYZEN 5 4600H 16 GB Son İndirim Bir Daha Bu Fiyata Yok !

Bir daha bu fiyata düşeceğini düşünmüyorum. Vatan bilgisayar %5 sepet indirimi yapmış kaçırmayın

https://www.vatanbilgisayar.com/huawei-matebook-16-amd-ryzen-5-4600h-3ghz-16gb-512gb-ssd-16-1-amd-w10.html

7.670,30 TL

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Başlığa fiyat yazılması gerekir, unutulmuş olabilir. Bakın Mevlana yedi öğüdünde ne diyor;

• Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol.
    • Şefkat ve merhamette güneş gibi ol.
    • Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
    • Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
    • Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
    • Hoşgörülükte deniz gibi ol.
    • Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.

Bu tip konularda uyarılarınızı üyelere özel mesajla yapabilirsiniz. Paylaşım için teşekkürler.

• Başlığa fiyat yaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Geçen haftalarda 6900 liraya gördükten sonra bu fiyata alsam içime otururdu sanırım. :) İhtiyacı olan için -bence sıcak fırsat olmasa da- alınabilir.

• yeminlihipokrat kullanıcısına yanıt

ihtiyaç olduğunda öyle bir alıyorsun ki anlatamam. Lazım şimdi tutup 6900 TL ye düşmesini mi bekleyeyim hadi bekledim ne zaman olacak

• 6991 TL ye tekrar düşer umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı özelliklerde olan fakat 8gb ram'li olanı 6998tl, 8gb ram farkı için 600tl fark vermek mantıklı mı bilemedim.

https://www.hepsiburada.com/huawei-matebook-d-16-amd-ryzen-5-4600h-8gb-512gb-ssd-windows-10-home-16-1-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC000000CC8O

• sakin ol sampiyon... boyle sacma sapan basliklar icin cok mu ugrasiyorsunuz, para mi veriyorlar basliginiza girince?

bir daha bu fiyata olmayacagina daha ucuza olmayacagini nereden biliyorsunuz?

• voodoo child kullanıcısına yanıt

hocam para alıyorum açıkcası vatan bilgisayar'la anlaştım her ayın 1'inde hesabıma yatırıyorlar. Bir daha bu fiyat olmayacak dediler tamam böyle ekleyeyim dedim. Zamanından 15 sn çaldık idare et atomuna kaldığın yerden devam et.

• quote:

Orijinalden alıntı: elroyy

Bu mesaj silindi.

keşke senin gibi sürekli paylaşım yapsaydım kusura bakma.

• bu nasıl başlık hayır para da kazanmıyorsun başlığın hit alınca onu da anlamadım

• Fiyat çok be hocam hb 7000₺ 8 gb ram. +8 gb 350-360₺ satılıyordu sanırım 3200mhz lik

• akgolo kullanıcısına yanıt
    Hocam RAM onboard yani değiştirilmiyor
  • Başlığa fiyat yazılması gerekir, unutulmuş olabilir. Bakın Mevlana yedi öğüdünde ne diyor;

• Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol.
    • Şefkat ve merhamette güneş gibi ol.
    • Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
    • Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
    • Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
    • Hoşgörülükte deniz gibi ol.
    • Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.

Bu tip konularda uyarılarınızı üyelere özel mesajla yapabilirsiniz. Paylaşım için teşekkürler.

• 6900 e satılan laptop değil mi bu geçen hafta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingodisco09 -- 28 Nisan 2021; 23:13:58 >
  • Lenovo Ideapad Flex 5 Core i5 1135G7 Notebook Fiyatı - Vatan Bilgisayar

Aynı kulvarlarda ürünler değil belki ama bununla kıyaslayabilir misiniz?

• başlık çok hype içerik yetersiz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 8gb ram mi, yoksa bunlarmı oyun vs için değil çantalık laptop gerek

7670 TL HUAWEI MATEBOOK D 16 AMD RYZEN 5 4600H 16 GB Son İndirim Bir Daha Bu Fiyata Yok !

• Bir daha bu fiyata yok clickbait'ine kapılıp tam 8 tane sipariş ettim teşekkürler anlamsız hype adam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.