Şimdi Ara

7600-HP Pavilion 15-EC1004NT AMD Ryzen 5 4600H 8GB 512GB SSD GTX 1650Ti Freedos 15.6' FHD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.720
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• fiyat güzrle benziyor ama ektanın 60 hz olması sıkıntı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek ilgi çekmemiş konu. Demek ki daha iyi fırsatlar var 1650 ti li, ama ben göremedim, aldım mecbur

• bende bunu aldım , 60 hz takılmam o kadar

• bende aldım lakin menteşeden ses geliyor sank, sizde de herahngi bir ses geliyor mu menteşeden

• Ben de aldım, ekran tam kapanmak üzereyken hafif bir click sesi geliyor, gayet normal, mekanizma sisteminden kaynaklanıyor, o kadar takıntılı olmamak lazım.

• kullandıkça o seslerde azaldı

• şu dönemde piyasada alınabilecek en iyi dizüstüydü, aldık.

• ulaştırma U kullanıcısına yanıt

Aynen kullandıkça azaldı. Bu arada yükseltme yapan var mı ?

• dilgesce D kullanıcısına yanıt

Hocam ram upgrade yapmak mümkün mü? 2x4gb ram varmış, ramler lehimli mi? 2x8 gb yapmak mümkün mü?

• ramowarr kullanıcısına yanıt

Hocam ürünü hala kullanıyor musunuz? 7600 tlye buldum bir kaç soru sorabilir miyim?

• @phantasm @ulaştırma hocam siz de aynı şekilde eğer hala kullanıyorsanız soru sorabilir miyim öğrenciyim kötü bilgisayara verebileceğim bir param yok maalesef yardımcı olun lütfen soru sormak istiyorum

• Fire Cavalry kullanıcısına yanıt
    Haydi sor sor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • phantasm P kullanıcısına yanıt

Hocam 2x4gb ram varmış, ramler çıkartılıp 8 8 toplam 16 gb iki ram koyulabilir mi?

Şu anda normal işleri yaparken şarjı kaç saat gidiyor?

Ekran kalitesi nasıl? 6 bit ekranı olduğu söylenmiş sizde herhangi bir memnuniyetsizlik var mı?

• Rami bilmiyorum. Şarj performansı iyi 1-2 saatte bitecek gibi değil ama prizden çıkarılmış şekilde denemedim hiç. Ekranı vasat bence

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.