Şimdi Ara

75000 liraya passat mı, bmw 5.20d mi? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
2
Favori
12.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: _NecroKINGS_

Temiz guzel bir bmw 5.20d bulabilirsen VW bakma bile bence

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-hatasiz-toyota-corolla-121313273/detay
    Bana ait olan yukarıdaki corollayı satınca bmw almaya karar verdim gibi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akyolmur -- 14 Nisan 2013; 14:54:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyolmur

quote:

Orijinalden alıntı: _NecroKINGS_

Temiz guzel bir bmw 5.20d bulabilirsen VW bakma bile bence

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-acil-hata-yok-lokal-boya-dahi-bulamazsin-full-corolla-117137773/detay
    Bana ait olan yukarıdaki corollayı satınca bmw almaya karar verdim gibi....

Tesadufe bak
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-boyle-bir-toyota-yok-119671012/detay/
    ayni aractan bendede var satip bir bmw almayi dusunuyorum

• İlk alan fotoğrafı paylaşsın o zaman ne diyeyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk Özkan

quote:

quote:

arkadaşlar aracı aldım.yeni konu açma gereği görmüyorum.daha önce detaylı olarak inceleyenler olmuştur forumda.akşama fotografları paylaşırım.
    araç çok hoşuma gitti.5. vites 1500 devir 60 km hızla giderken 3.5lt yaktıgını görünce şaşırdım.arada dipgaz yaparak geldim ortalama 7lt şehir içinde.birde c180 e 2 boy fark atıyormuş 0-100 de onuda görmüş olduk.

Fotoğrafları bekliyoruz. Bizede bulabilsen ne güzel olurdu. :)

sabah olsun güzelce çekerim ama şimdilik gece inmeden bir tane çekeyim dedim.ksımetse e46 ile yan yana çekmeyi düşünüyorum ama sabah babam 7.30 da çıkıp akşam 8-9 geldigi için bundan sonra 5.20d yi fazla görecegimi düşünmüyorum :)

75000 liraya passat mı, bmw 5.20d mi?

1500 devirde sürmeye devam edersen çok geçmeden arabayı sanayiye çekersin :) düşük devirli kullanma

• Neye niyet neye kısmet. 2011 3,20d Xdrive aldım. Araç performans olarak mükemmel. Bütçe mütçe biraz aştık ama iyi oldu.
  • quote:

Neye niyet neye kısmet. 2011 3,20d Xdrive aldım. Araç performans olarak mükemmel. Bütçe mütçe biraz aştık ama iyi oldu.

Araç güzeldir, Hayırlı olsun
  • Aracınızı hayırlı uğurlu kazasız belasız kullanın.Uzun yollarda çok basan oluyor 320d ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORTALDANCE -- 13 Mayıs 2013; 17:42:23 >
  • ne alaka dizel araba torku o devirlerde veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

ne alaka dizel araba torku o devirlerde veriyor

benzinle karıştırdı arkadaş.olabilir böyle şeyler
  • bakıyorum da malesef bazı arkadaşların kırolukta üzerine yok ...
    passat'ın nesi varmış anlamadım. kötüleyen arkadaşları test sürüşüne davet ediyorum.

he ama madem merakın var almışsın aracı, bize de hayırlı olsun demek düşer. ancak aracın döşemelerinin yıpranmasından tut farlarının eskiliğine birçok şeyiyle yorgun araçlar bunlar motorları 100binin üzerinde ki verdiğiniz paralar da az buz değil 90 bin civarı rakamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irrasyonel -- 13 Mayıs 2013; 20:41:19 >
  • Basmak derken hızlı gitmek anlamında yazmıştım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Neye niyet neye kısmet. 2011 3,20d Xdrive aldım. Araç performans olarak mükemmel. Bütçe mütçe biraz aştık ama iyi oldu.

Hayirli olsun. Kazasiz belasiz keyifle binersiniz umarim. Spor pakette varsa tadindan yenmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

devam et sen ilerde görürsün
  • quote:

quote:

karıştırma yok arkadaşım benzinle dizeli karıştıracak kadar sazan değilim :) kullandığım arac 2012 passat dizel benzinli için ne diye yorum yapayım 90bin cvarı para verecem sonra 1500 kullanacam o zaman gider şahine binerim.. bu kadar mühendis araştırmayı boşunamı yapıyor kulanılması gereken uygun devir belirtiliyor 2500 devirin altına düşülmemesi uygun gösteriliyor ayrıca yaşanmış olayları göz önünde bulunduruyorum gerek wv servisleri gerek sanayilerde düşük devirde kullanılar dizel araçların sonunda motor yediği belli uzun süre yüksek devir kullanılması uygun olmadıgı gbi uzun süre düşük devirde uygun değildir kısa mesafe belki hafif rampalarda sıkıntı olmaz sürekli az yaksın diye bence sıkıntı yaratır.

• quote:

quote:

bir uyarı daha vermekte yarar görüyorum çünkü her insanın arabasını kendi aracım gibi görüyorum.. vw grubunu iç detaylı temzilik yaptırmaktan kaçının tavan ve kapı döşemelerinde sarkma oluyor özellikle 3 yıl ve üzeri araçlar buda mesleki tecrübeden dolayı belirtmek istedim konu dışı ama belki yararı olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertgüven

quote:

devam et sen ilerde görürsün

Tamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertgüven

quote:

quote:

karıştırma yok arkadaşım benzinle dizeli karıştıracak kadar sazan değilim :) kullandığım arac 2012 passat dizel benzinli için ne diye yorum yapayım 90bin cvarı para verecem sonra 1500 kullanacam o zaman gider şahine binerim.. bu kadar mühendis araştırmayı boşunamı yapıyor kulanılması gereken uygun devir belirtiliyor 2500 devirin altına düşülmemesi uygun gösteriliyor ayrıca yaşanmış olayları göz önünde bulunduruyorum gerek wv servisleri gerek sanayilerde düşük devirde kullanılar dizel araçların sonunda motor yediği belli uzun süre yüksek devir kullanılması uygun olmadıgı gbi uzun süre düşük devirde uygun değildir kısa mesafe belki hafif rampalarda sıkıntı olmaz sürekli az yaksın diye bence sıkıntı yaratır.

düşük devir olayını ne kadar az yakabilir acaba şeklinde test etmek için kullanmıştık zaten.genel tüketim 7.4lt.burdan siz çıkarırsınız zaten kaç bin devirde kullanıldığını.yinede teşekkür ederim uyarınız için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berk Özkan -- 18 Mayıs 2013; 20:39:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

passat dediğinin iç mekanı poloda da caddy de de aynı değil mi zaten ? caddy alın bari eşya falan atarsınız işe yarar.

Yıllar geçmiş, muhtemelen tercih yapılmıştır fakat bu yorum kalbimden geçenleri en ironik dille tercümeye sunmuş.

BMW markasının yanına vw'i yazmak abesle iştigaldir.

Tercih şahsi kanaatimce kesinlikle BMW olmalıdır.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.