Şimdi Ara

75000 liraya passat mı, bmw 5.20d mi? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
2
Favori
12.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıfır oldugu için passat zira 2007 model bir 5 serisini temiz bulmak ülkemizde sıkıntı
  • E60 bmw benim en beğendiğim 5 kasasıdır. Güncel kasayı bile o kadar beğenemedim. Temizini bulmak zor olabilir ama illaki vardır. Araştırılır, beklenir, bulunduktan sonra kontrol ettirilir servisinde ve alınır. Ne kadar zor olursa olsun illaki bulunur
  • Arkadaşlar ben de bir süredir E90 2012 3.20d bakıyorum. Araba gerçekten etkileyici ama benim için performansın yanında konfor ve iç mekan+bagaj genişliği de önemli. Bu nedenle konuyu okuyunca 5.20 de akla yakın gelmeye başladı. Limit olarak 90 bin sınırı koydum, sunroof çok elzem değil ama xenon ve i drive olsun istiyorum. En çok çekindiğim husus orijinal olmayan km. Bu nedenle servis bakımlı ve 2012 model tercihimdi. Bu koşullarda bana ne önerirsiniz? Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siz ne diyonuz ya yok çok km olur da şöylede böylede e 30 alıyolar paşa paşa biniyolar 20 30 yaşındaki arabaya bmw diyosunuz eski aracımız 520 d idi ne passsatı bmw nin velur kaplaması yeter yanınıza bi tane bmwden anlayan birini alıp bulduğunuz aracı götürün ustaya elektronik ortamda bakın usta baksın arkadaşınız baksın sonrada güle güle binin
    ha illa sıfır olacak diyosanız insignia alın

çok hırpalanmamış 520 d passatı suya götütür susuz getirir
    bütçeyi biraz zorlarsanız mükemmel bi 5 20 d ile karşılaşırsınız
    yada insignia alın 1.6 turbo full +full bide body kit

75000 liraya passat mı, bmw 5.20d mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeylerBeyi35 -- 21 Mart 2013; 17:27:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Berk Özkan

quote:

Orijinalden alıntı: akyolmur

quote:

arkadaşlar aracı aldım.yeni konu açma gereği görmüyorum.daha önce detaylı olarak inceleyenler olmuştur forumda.akşama fotografları paylaşırım.
    araç çok hoşuma gitti.5. vites 1500 devir 60 km hızla giderken 3.5lt yaktıgını görünce şaşırdım.arada dipgaz yaparak geldim ortalama 7lt şehir içinde.birde c180 e 2 boy fark atıyormuş 0-100 de onuda görmüş olduk.

Fotoğrafları bekliyoruz. Bizede bulabilsen ne güzel olurdu. :)

sabah olsun güzelce çekerim ama şimdilik gece inmeden bir tane çekeyim dedim.ksımetse e46 ile yan yana çekmeyi düşünüyorum ama sabah babam 7.30 da çıkıp akşam 8-9 geldigi için bundan sonra 5.20d yi fazla görecegimi düşünmüyorum :)

Şu fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyoruz...

• quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar aracı aldım.yeni konu açma gereği görmüyorum.daha önce detaylı olarak inceleyenler olmuştur forumda.akşama fotografları paylaşırım.
    araç çok hoşuma gitti.5. vites 1500 devir 60 km hızla giderken 3.5lt yaktıgını görünce şaşırdım.arada dipgaz yaparak geldim ortalama 7lt şehir içinde.birde c180 e 2 boy fark atıyormuş 0-100 de onuda görmüş olduk.

Fotoğrafları bekliyoruz. Bizede bulabilsen ne güzel olurdu. :)

sabah olsun güzelce çekerim ama şimdilik gece inmeden bir tane çekeyim dedim.ksımetse e46 ile yan yana çekmeyi düşünüyorum ama sabah babam 7.30 da çıkıp akşam 8-9 geldigi için bundan sonra 5.20d yi fazla görecegimi düşünmüyorum :)

Şu fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyoruz...

fotoğrafları yüklüyorum.bir tanede video denemesi yaptım.

• http://imageshack.us/g/29/20130320170122.jpg/

videoyuda yükledik bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berk Özkan -- 21 Mart 2013; 21:35:39 >
  • Bu aracı tam olarak kaç liraya aldınız?
  • quote:

Bu aracı tam olarak kaç liraya aldınız?

88 bine aldık
  • quote:

quote:

Bu aracı tam olarak kaç liraya aldınız?

88 bine aldık

Çok iyi fiyat. 2009'u nun 75-80 arası olması gerekir buna göre.İnternetteki fiyatlar biraz uçuk.
  • Hayırlı Olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade1978 -- 23 Mart 2013; 22:43:44 >
  • Çok güzel yerinde bir tercih..Allah hayırlı etsin..Bende B yada C sınıfı yeni bir arabaya 50 -55 -60 Bin lira vermek yerine temiz bir D sınıfı 2. el araba düşünüyorum..Kesin karar vermedim..Kısmet..
  • quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sadece-92-bin-km-de-premium-paket-en-full-5.20-d-hatasiz-114792842/detay
    Bu araba hakkında ne dersiniz?

Sağ arka kapı,sağ arka çamurluk ve sol arka çamurluk boyalıymış.Aradım bilgi aldım.Normalde 70-73 arası fiyatı olmalıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Şaka mı bu?

E60'ı soy iki tane passat dayar döşer detay malzemeleri ile.

Premium bir markanın orta-üst segment aracı ile maliyet kaygılarıyla üretilmiş bir halk markasının orta sınıf aracını kıyaslamak dahi başlı başına bir komedi.

Bence temiz bir E60 kovalayın derim.

Velur kaplaması yeter.

+1 Bencede temiz bir 520d bakın.BMW Premium ikinci el ve DOD 'danda bakın oralardan aldığınız arabalar daha güvenli ve kontrollü olur.

• Passat olacaksa beyaz olmasın da
  • Adam alalı 10 gün oldu hala şunu al bunu al diyorlar.
  • Ben daha aracı almadım.Daha karar vermedim.temiz bulursam 5,20d tercihim.1 ay daha bulamazsam Passat 1,6 TDI'ye biraz opsiyon ekletip almayı planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

Gidipte 100.000 km'de araba alma da o paraya (hele ki BMW gibi, ömrü çokta uzun olmayan bir araba) isterseniz tüm paranızı gidip bomboş a3'e yatırın. en azından ölü yatırım yapmamış olursunuz.

Bu mesaj İRONİ değilse cidden Bu bölümden uzaklaşmanın zamanı geldi de geçiyor demektir.

Mesaj ironi degil ama mesajda mubalaga yapildigini anlayamiyorsan bu gezegenden uzaklasmanin vakti gelmis!

Not: bmw omrunden bahsediyorsan orada ciddiydim. 150.000de 5.20d alanin elinde patlar. Mercedes olsa 250.000de bile alinir ama bmw hem kullanici kitlesinin araci agresif kullnmasindan hem de mercedes kadar dayanikli olmamasindan alinmaz.

harbi boş konuşuyosun bmw dediğin araba 150 bin km yapmayacak ama tofaş şahin 150 bin km yapacak oldu

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.