Şimdi Ara

75000 liraya passat mı, bmw 5.20d mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
2
Favori
12.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben benzer ikilemde kalmıştım. 2. el A4 veya 3.16 (E92) veya 0 km Passat arasında kalmıştım. Ben passat aldım. Size de aynısını öneririm. Sonuçta 0 km iyi bir araba almak varken daha iyi ama 5 yaşında, nasıl kullanıldığını bilmediğiniz bir araba almak bence gereksiz. Ayrıca temizlerini de 75.000 tl ye bulmak biraz zor bence. Eğer tüketim çok da önemli değil derseniz, 1.4 tsi highline manuel alırsanız, donanım olarak sizi çok rahatlıkla tatmin eder.
  • 5 serisi varken ekonomik nedenler disinda passat almanin hic nir mantigi yok. sen bu foruma bakma s serisi mi passat mi diye sorsan yine vw fanatikleri passat der.

bak ben temiz e320 bulamadigim icin bir ofkeyle gidip temiz golf aldim. ha pisman degilim ama e serisi istegim hic gitmedi bir iki seneye satip e alacagim.yani passat alirsin ama icinde 5 serisi hep ukte kalacak benden soylemesi.yurutebileceksen kesinlikle 5 al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Sparhawk -- 18 Mart 2013; 12:51:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benzer bir ikilemde bende kaldım,hatta etraftan bmw yönünde baskıda geldi ama ,daha önce 2.el araç konusunda çok şanssız olduğumdan ,2.elde temiz araç bulma zorluğundan ve bmw nin işletme masrafları daha çok olduğundan sıfır araç tercih ettim...
  • Şaka mı bu?

E60'ı soy iki tane passat dayar döşer detay malzemeleri ile.

Premium bir markanın orta-üst segment aracı ile maliyet kaygılarıyla üretilmiş bir halk markasının orta sınıf aracını kıyaslamak dahi başlı başına bir komedi.

Bence temiz bir E60 kovalayın derim.

Velur kaplaması yeter.

75000 liraya passat mı, bmw 5.20d mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 18 Mart 2013; 14:47:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanerkan

Mantık :Passat
    Kalp: BMW

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

temiz e60ı zor bulur o paralara:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

temiz e60ı zor bulur o paralara:)

blli olmaz bu işler eğer acelesi yok ise düşeş beklesin.
  • bmw nın yanına passat yazarken elin titremedimi diye sorarlar adama tabikide 5.20
  • Mantık olarak bakarsak Passat sıfır olacak,vergi avantajı olacak bunlarda araba alırken bir kriterdir... 5.20 tabiki daha iyi bir araç ama yüksek km'lerde olacak ve ikinci el temiz bulabilinir mi ? asıl önemli olan o... Sıfır alacak olsam Mondeo'da bakılabilir bence...
  • Opel İnsignia 1.6 Turbo Full+Full + opc body kit
  • Temizini bulabilirsen BMW 520d.

Yalnız 75.000 TL'ye ne kadar temizi bulunabilir, o ayrı mesele...
  • Temiz bir 5.20D bulabilirsen BMW daha iyi bir seçim olur.

Passat dizel olsaydı sıfır olarak belki Passat ta düşünülebilirdi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

Araç BMW bile olsa o kadar para verip, 6-7 yaşına gelmiş,100 bin Km yi devirmiş bir aracı tercih etmezdim sanırım. 0 km passat daha mantıklı duruyor. BMW kullanmanın keyfi ayrıdır mutlaka ama passat da sizi üzmez diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gently weeps
    Bugün gördüm içim düştü siyahtı.

Benim de bildiğim; insanın dibi düşer ya, neyse....

Ben olsam 2011-2012 model 40bin km civarı Accord alırım, tüp takar binerim paşa paşa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABABA2307 -- 18 Mart 2013; 16:08:45 >
  • Biz 2 yıl once 2007 5.20 sectik hiç pişman olmadık yaylana yaylana gidiyor . 2.el olsun olmasın herkes sizin bildiginiz gibi binmiyor arabaya babam cok ttitiz kullanır en azından paldir kuldur binmez bindirmez de araba arac olabilir ama bizde araba değerlidir

İns boyle kullanan birinden alırsınız ama 2007 az km de yoktur herhalde biraz daha para ekleyip 2008-2009 bulabilirsiniz .

Ayrıca arac Çok genis 3.20 de vardı takastan gelen babam 1 haftada sattı dar geldi diye ama 5 serisi gercekten rahat hele de arka koltukta yayıla yayıla git yani

• bmw ye hakaret sayılır bu temiz bir 520d bulun ve alın

ne yapacaksınız pasatı içi dışı b c d sınıf farketmeksizin hepsi aynı, iç tasarım 10 yıldır aynı zaten

biri premium sınıfta diğerinin sınıfı bile yok sıradan halk arabası
  • passat dediğinin iç mekanı poloda da caddy de de aynı değil mi zaten ? caddy alın bari eşya falan atarsınız işe yarar.
  • Bmw daha gösterişli dicem ama o kadar cok var ki gözmü alıştı artık doğan golf clio gördüğüm gibi görüyorum artık
  • arkadaşlar ayri bir konu açmak yerine buraya yazmak istedim.2010 model 5.20d 76 bin km de 88 bin tlye almak üzereyiz.önerilebilecek başka araç varmı sizce?
    kendim 3 yıldır 2004 e46 kullaniyorum.yine 2. el almistik sorun cikmadı.
    e60 ı aile araci olarak alacagiz yani birazda prestij olsun diye.

• Temiz içinize sinen bir Bmw 5.20D bulursanız Bmw'yi alın. Yoksa sıfır Passat'ı alın. Sıfır araç iyidir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.