Şimdi Ara

Intel i7 6700K GTX 1070 Sistem Toplama (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
1.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alioreh

fiyatları nerden aldıydınız?

Topladığım site sinerji bilgisayar. Fiyatlarda ciddi indirim oluyor.Sizde örnek veriyorum ekran kartını sepete ekleyip fiyatına bakın tek parçada bile indirim uygulandığını görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan3454

quote:

Topladığım site sinerji bilgisayar. Fiyatlarda ciddi indirim oluyor.Sizde örnek veriyorum ekran kartını sepete ekleyip fiyatına bakın tek parçada bile indirim uygulandığını görebilirsiniz.

sanırım kdvsiz fiyatları gösteriyor incehesap.com trick i bende 6700k yı sepete attım 900 lira falan oldu bi an ooooo oldum sonra kdv ekledi aynı b*k oldu
  • vay be. arkadaş 6042 liralık sistem yapıyor üstüne 1087 lira vergi geliyor. vergiye bak, 1000 ''[size="2"]BİN'' Lira.
  • quote:

quote:

quote:

sanırım kdvsiz fiyatları gösteriyor incehesap.com trick i bende 6700k yı sepete attım 900 lira falan oldu bi an ooooo oldum sonra kdv ekledi aynı b*k oldu

Valla malesef haklısınız.
  • 7000 tl sisteme m zalman kasa almak bu foruma yakisir zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav arkadaş ne zor şeymiş beklemek
  • Parçalar geldi
  • Up
  • hep zor toplanıyor bu parçalar da. yiyecek parası kaldı mı?
  • quote:

Parçalar geldi

2x8 alsaymissiniz ramleri daha guzel olabilirmis. Simdi yukseltmek icin 4 luklerdrn birini sokmek zorunda kalacaksiniz. Hayirli olsun iyi oyunlar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam ramler uzun süre yeter diye düşünüyorum olmadı ilerde değişiriz:)
  • jimhendrix kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandır para biriktiriyordum hocam yani birden gelen bir parayla toplamadım hep istiyordum sonunda oldu :)
  • Rooster Cogburn kullanıcısına yanıt
    Umarım bir gün herkesin böyle bir sistemden daha iyisi olur.Hangi açıdan son durum hocam :)
    Hiç bir sorun yok hocam gayet memnunum yakında performans testlerini atarım zaten.
    Görüşmek üzere
  • Hocam işlemci+anakart+ram+ssd+kasa ve soğutucularla birlikte ne kadar tuttu ?
  • 2.965 TL ama aldığım zamanki dolar kuruyla sistemi yaklaşık 1 ay önce aldım.
  • Headshotların bol olsun. Maşallah dream machine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şerif Rick kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam teşekkür ederim. Darısı herkesin başına.
  • O monitörün FreeSync özelliği var bildiğim kadarıyla. Ne kadara almıştınız ? Hayırlı olsun bu arada.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.