Şimdi Ara

750-1000 arası karasız kalmak :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sanatairum (2 mesaj) ydagli42 (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> 750-1000 arası karasız kalmak :(
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    546 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    6850 mi emekliye çıkarmak istiyorum artık ama ne alacağım konusunda kararsız kaldım.

bütçem 750-1000 tl arası. çok fazla oyun oynamam, sadece wow ve dota 2 oynuyorum şuanda ama gta 5'i bekliyorum.

r9 290 tri-x ve r9 280x arasında kaldım diyebilirim ama gtx 770 te düşünmüyor değilim.
    pc parçası çok değiştiren biri değilim o sebeple fazladan para verip iyisini almak aklımda ama kullanmayacağım, gerek duymayacağım teknolojiyede fazla para vermek istemiyorum.

290 ile 280x arasındaki 200 tl farka değer mi ? veyahutta bırak onları 2gb'lık 770 al der misiniz?

iyi günler,

|
    |
  • Yarbay
    7082 Mesaj

Bence bu oyunlar için ekran kartınızı değiştirmeyin.Ama gta5 vb.güncel oyunları ultrada oynamak istiyorsanız değiştirebilirsiniz.Değiştirmişkende en iyisini alın bence.Tavsiyem gtx970 almanız.
    |
    |
    sanatairum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    546 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yok hocam zaten bu oyunlar için almıyoum, 6850 he rtürlü yetiyor bunlar için.

revize ediyorum sistemimi sadece ekran kartı kaldı o sebeple soruyorum.

bu arada güç kaynağı bilgisi vermedim. coolermaster 650w var. 290 için yeterli olur mu? sitesinde 750 w ister diyor ama.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.