Şimdi Ara

75 YAŞINDAKİ SURİYELİ KADINA TC KİMLİĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
29
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> 75 YAŞINDAKİ SURİYELİ KADINA TC KİMLİĞİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3690 Mesaj
    Dün mü önceki gün mü biri burada "yok vatandaşlık alan oy kullanan. Kime kimlik verilmiş göster hadi" diyordu. İsmi hatırlayan çağırabilir mi?
    |
    |
    Been around the world twice.Talked to everyone once.Seen two whales ****, been to three world fairs.And I met an old man in Thailand with a wooden ****.Pushed more peeter, more sweeter and more completer than any other peter pusher around.I'm a hard bodied, hairy chested, rootin' tootin' shootin', parachutin' demolition double cap crimpin' frogman.There ain't nothin' I can't do. No sky too high, no sea too rough, no muff too tough. Been a lot of lessons in my life.Never shoot a large caliber man with a small caliber bullet. Drove all kinds of trucks.2by's, 4by's , 6by's and those big **** that go 'Shhh Shhh' and bend in the middle.Anything in life worth doing is worth overdoing. Moderation is for cowards.I'm a lover, I'm a fighter, I'm a UDT Navy SEAL diver. I'll wine, dine, intertwine, and sneak out the back door when the refueling is done.So if you're feeling froggy, then you better jump, because this frogman's been there, done that and is going back for more.
    Cheers boys.
  • Yarbay
    2878 Mesaj
    Malum kişinin oy bahcesi...............
    |
    |

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

Orijinalden alıntı: tanerico

Bu kadının kalifiyesiz olduğunu nereden biliyoruz? Hayır yani ülkemizde +65 yaş üstü olup da kalifiyeli sayılan insanları. Bkz. Deniz Baykal (78).

Deniz Baykal 78 yaşında kalifiye olmadı, örneğe bak

Algıda seçicilik yapmak bu olsa gerek.. Ben Deniz Baykal'a kalifiyesiz demedim. +65 olup kalifiyeli insan olarak örnek gösterdim. Kötü niyet işte..
    65 yaşında değil 75.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

Bu kadının kalifiyesiz olduğunu nereden biliyoruz? Hayır yani ülkemizde +65 yaş üstü olup da kalifiyeli sayılan insanları. Bkz. Deniz Baykal (78).

Deniz Baykal 78 yaşında kalifiye olmadı, örneğe bak

Algıda seçicilik yapmak bu olsa gerek.. Ben Deniz Baykal'a kalifiyesiz demedim. +65 olup kalifiyeli insan olarak örnek gösterdim. Kötü niyet işte..

Kötü niyet değil, saçma sapan örnek vermişsin, komedi, fıkra gibi örneğe bak. Deniz Baykal gibi Türkiye'nin ana muhalefet partisi yüzyıllık partinin başkanı olmuş, dışişleri bakanı, maliye bakanı olmuş bir adamla Suriyede ne idüğü belirsiz 75 yaşına gelmiş bir kadını örnek veriyorsun. Allah akıl fikir versin. Zamanımızı senin gibi saçma sapanlara ayırıp cevap vermekle heba ediyoruz suç bizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi high speed dirt -- 7 Şubat 2017; 13:25:14 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    262 Mesaj
    KALİFİYELİ VATANDAŞIMIZA BAK BE YÜRÜ BE AZ KALDI AZZZ ATOMU PARÇALAYACAK ONDAN ALDIK DÜNYAYI DİZE GETİRECEZ BÜYÜK OYUNU GÖRÜN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 11Omeer -- 7 Şubat 2017; 14:39:42 >
    |
    |

Aynen bende hatırlıyorum.Bana mavi-pembe kimlik kartı gösterin deyip duruyordu gelsin baksın!

Edit:Buldum.
    Gel buna cevap ver.Bakalım ne diyebileceksin?
    @-Altay-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfDarkness -- 7 Şubat 2017; 13:42:52 >
    |
    |
    Bahsedilenler: captain_turkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör -Altay-

Teyze: bu kalabalık neyin nesi olaki?

Kişi: oylama yapıyoruz

Teyze: neyin oylaması?

Kişi: topluca cennete mi gideceğiz yoksa cehenneme mi, onun oylaması

Teyze: ben de oy vereyim o zaman

(10 saat sonra milyonlarca oy kullanılmıştır, sayıma başlanılır)

Kişi: oylama sonuçları belli oldu teyze

Teyze: tamam yavrucum cennete gidiyor muyuz şimdi?

Kişi: malesef

Teyze: ne? ne oldu? anlamadım yavrucum nereye gidiyoruz şimdi

Kişi: cehennemin dibine gidiyoruz teyze

Teyze: nasıl yani? olamaz. İnsan niye cehenneme gitmek için oy verirki?

Kişi: buradakilerin %99 u okuma yazma bilmiyor teyze, yanlış oy kullanmışlar. Hatta onu geçtim, okuma yazma bilenlerin bir kısmı da kutsal kitabı okumamış, cennet nedir cehennem nedir bilmiyorlar. Sıcak diye, ısınabilmek için cehennemi seçenler bile varmış.

Teyze: vay başıma gelenleeer. Gettiiii gettiiiii güzelim cennet.

Kişi: teyze ağlama sana şaka yaptık. Şu anda Türkiye'nin kaderinin gerçekleşmesini bekliyoruz. Durumu iyiye veya kötüye giderse, senin verdiğin oya göre cennete veya cehenneme gideceksin. Her koyun kendi bacağından asılır teyze.

Teyze: iyi ama ben ne için oy verdiğimi bilmiyorum. Bana vatandaşlık verdiler, buna damga bas dediler bastım.

Kişi: Allah kurtarsın teyze. Senin sonunu anca Allah bilir.

Teyze: Amin.

Kişi: teyze bak biri daha geliyor işletelim mi?

Teyze: ehi ehi.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Bey Azura
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.