Şimdi Ara

75 tlye 100 levele ulaşmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Donanım Haber ailesi bütçem 75 tl şuan 32 levelim 100 levele ulaşmak istiyorum ulaşabilirmiyim veya ulaşmak için her hangi bir kolaylık vs önerebileceğiniz birşey varmı? idle den felan kartları düşürdüm sadece level atlamama bakıyor şuan iş yardım edecek arkadaşlara teşekkürler şimdiden iyi oyunlar iyi forumlar.

• kardeşim 400+ lira harcadım imkanı yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim3450

kardeşim 400+ lira harcadım imkanı yok :D

eminmisin 100 levele 400 tl verdiğinden ciddi olamazsın 100 level için 400 tl verilmez hocam yüksek paralı kartlarla yaptığın için olabilir mi sence 400 tlye 100 level imkansız yani 150-200 anca olursun diye tahmin ediyorum
  • Ladarius kullanıcısına yanıt
    tamam rez alıyorum ben sen yapmaya başla sonucunu yaz buraya :)
  • 32 levelden 100 levele 482 badge gerekiyor. hiç kart yoksa +500 tl tutar çok rahat (en iyimser hali, 1 badge 0.28$'e denk geliyor daha pahalı olacaktır.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

32 levelden 100 levele 482 badge gerekiyor. hiç kart yoksa +500 tl tutar çok rahat (en iyimser hali, 1 badge 0.28$'e denk geliyor daha pahalı olacaktır.)

idleden düşürdüğüm kartlar var yani 5 tane yapınca alabileceğim rozetlerden 5-6 tane olması gerekiyor kartlar vs var bir sürü sadece geri kalanını tamamlamam gerek benim bir arkadaşım var 103 level 120 rozeti var
  • Ladarius kullanıcısına yanıt
    120 rozetin her biri 5 leveldir çünkü, 600 badge yapar o şekilde. 103 level için 583 badge istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

120 rozetin her biri 5 leveldir çünkü, 600 badge yapar o şekilde. 103 level için 583 badge istiyor.

Peki ben şimdi 75 tlye en fazla kaç levele ulaşabilirim? mesela 50 levele ulaşmam için 40 tlmi harcamam gerekiyor bu arada bu hesaplamaları steam toolstanmı yapıyorsunuz bir arkadaş sana 20 tlye 3 haftada cebinden 5-10 tl çıkacak şekilde 100 levele ulaştırabilirim gibi konuştu böyle birşey mümkün olabilir mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ladarius -- 4 Aralık 2016; 13:30:31 >
  • 100 levele ulaşmak için en az 700-750 lira gider. Cs'de kasa falan açın belki bıçak çıkarsa satıp kart alırsınız. Çok zor bir ihtimal tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ankaragucu1910

100 levele ulaşmak için en az 700-750 lira gider. Cs'de kasa falan açın belki bıçak çıkarsa satıp kart alırsınız. Çok zor bir ihtimal tabi

yok artık hocam 700 750 lira ne o kadar param olsa levele değil de bıçak mıçak alırım oynar oynar katlarım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ladarius

quote:

Orijinalden alıntı: Ankaragucu1910

100 levele ulaşmak için en az 700-750 lira gider. Cs'de kasa falan açın belki bıçak çıkarsa satıp kart alırsınız. Çok zor bir ihtimal tabi

yok artık hocam 700 750 lira ne o kadar param olsa levele değil de bıçak mıçak alırım oynar oynar katlarım :D

Siz 32 leveldiniz sanırım ben 0-100 arası için diyorum,benim tahminimce o miktar bir şey gider
  • 32den 100e ulaşmak 160 dolar tutar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi faydası var mı ki hiç bilmiyorum bence gereksiz para israfı
  • 40-50 neyinize yetmiyo bi ara bende gaza gelmişdim 100 yapcakdımda bıcak almak daha mantıklı o paraya
  • 109'dan 112'ye 80 tl gitti, 32den 100e +300 gider
  • 10 dan 50 ye 120 liradan fazla gidiyodu
    Bence +450 diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretsiz oynayarak o levele ulaşabileceğin bir oyun var dostum Bence ona yönel :D

TÜRK Online MAFYA Oyunuhttp://www.ejdermafyasi.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergoy -- 4 Aralık 2016; 23:40:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergoy

Ücretsiz oynayarak o levele ulaşabileceğin bir oyun var dostum Bence ona yönel :D

TÜRK Online MAFYA Oyunuhttp://www.ejdermafyasi.com

:D :D
    Tüm yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar 40 levele 20 tlye ulaştım gerisini artık steamlevelsten felan bakarak hesapladım tüm yorumlar için teşekkür ettim :*
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man Of Hell

Burdanhttp://www.steamlevels.com/ hesaplayabilirsin.

Dostum ben sıteye baktım ama kusura bakma anlayamadım tam olarak ben 93 lvl hesabım var 100tl olmak için kaç tl gerekliymiş ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.