Şimdi Ara

SATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE ENGINEER farkıyla BOL REFERANS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
719
Cevap
5
Favori
34.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun bir aradan sonra tekrar csgo ya dönüş yapıyorum konumdan 1000 i aşkın referans ve alışveriş geçmişini inceleyebilirsiniz

GÜNCEL İTEM VE FİYATLARI:

meşhur siteden komisyonsuz tutarlar, yurtdışı daha uyguna da vardır almak isteyen oralara da bakabilir saygı duyarım
    BOWIE SAPPHIRE 52000 SATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANS
    BOWIE RUBY 52000 SATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANS
    Karlı mantıklı takas tekliflerine de açığımdır yeterince karlı olursa küçültmek veya büyütmek sorun değil
    Aracısız güncel Tr fiyatım referans anlatmaya gerek yok sanırım en eskilerden biriyim profilimi inceleyebilirsiniz :) hayırlı günler dilerim

ALIM FİYATI ( Buy order fiyatının ort %65'i )( FİYATI KENDİNİZ HESAPLAYABİLİRSİNİZ AÇIK, BUY ORDER YANİ O AN MARKETTE O İTEMİ ALMAK İÇİN GİRİLEN FİYAT EN YÜKSEK OLAN X %65)

**********************************************************************************
    ELİMDEKİ GÜNCEL İTEMLER

SATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANS

https://s1.cs.money/I0dV0Kz_image.jpg

https://s1.cs.money/PZ71mJB_image.jpg
    https://s1.cs.money/gEXkhBD_image.jpg

KARAMBİT CASE HARDENED BS = SATIŞ FİYATIM ( 3000 TL PAZARLIKSIZ UYGUN FİYAT MARKETİ 4350) ( SATILDI)

BAYONET BOŞEL FN = SATIŞ FİYATIM 2250 TL ( MARKETİ 3000 TL) (SATILDI)

**********************************************************************************
    DOTA2 Ve Standart csgo itemi alım satımı

CSGO TÜM İTEMLERİM SATILMIŞTIR SADECE DOTA2 MEVCUT ELİMDE

UCUZA DEĞİL GÜVEN VE REFERANSA BAKIN 3 KURUŞ UCUZ İÇİN GÜVENDEN ASLA VAZGEÇMEYİN TAVSİYEM

STEAM ADRESİM ==https://steamcommunity.com/profiles/76561198065326939

https://steamcommunity.com/profiles/76561198297547083/

ESKİ ENVANTER

Karambit Ruby 0.01 fv = 835 keys
    Karambit sapphire 0.02 ( çiziksiz korner)= 1150keys
    Glock full fade crown stickerlı ( en iyi konumda) = 130 keys
    Awp dragonlore ft 0.16 fv = 425 keys
    Awp medusa ft 0.17 fv = 250 keys

AWP ASİİMOV FT 0.21 FV==================== 15 key (Satıldı)
    M4A4 ASİİMOV FT 0.24 FV=================== 20 key (20 keye satıldı)
    DESERT BLAZE FN 0.00 FV=================== 28 key (28 keye satıldı)
    KARAMBİT RUBY FN 0.01 FV================== 810 key ( 810 keye satıldı)
    KARAMBİT TİGER TOOTH FN 0.006 FV ( ÖN ARKA ÇİZİKSİZ) == 180 key (180 keye satıldı)
    M4A4 HOWL MW 0.09 FV=================================== 335 key (325 keye satıldı)
    STATTRAK AK-47 FİRESERPENT FT 0.22FV (CROWN FOİLLİ)==== 320 key
    AWP MEDUSA FT 0.17 FV ================================= 270 key
    M4A4 BUZZ KİLL MW 0.07 FV============================== 8 key
    ELDİVEN yılan ısırığı FT 0.21 FV ==================================== 110 key. ( 110 keye satıldı)

VB DİĞER KÜÇÜK İTEMLER İLK ETAPTA SATILMAYACAKTIR FİYATLAR KEY BAZINDA HESAPLANIP DEĞERLENDİRİLECEKTİR

İtemleriniz üst düzey (dragonlore,safir Ruby bıçaklar vb) veya orta düzey itemleriniz ORTALAMA MARKET SATIŞ FİYATININ %65-67 sİ ÜZERİNDEN alıyorum
    (daha önce dragonlore ve sayısız birçok üst düzeyde item alım satımını güvenle yaptım referanslarım dan da görebilirsiniz)

Ödemeler tüm banka kartlarına yapılır enpara üzerinden anında havale ve mesai saatleri içerisinde eft şeklinde

Özelden mesaj atarak ulaşabilirsiniz

GÜNCEL ENVANTER

İTEM TESLİMİ HAVALE HESABA GEÇER GEÇMEZ YAPILIYOR HIZLI BİR ŞEKİLDE (TELEFONDAN KONTROL EDİP HAVALE GEÇTİYSE ANINDA TAKAS TEKLİFİNİ GÖNDERİYORUM)
    Güvenli alışveriş en az 3 yıldır güvenle satış yapıyorum forum içi facebook csgo dota sayfaları içi kendimde inşaat mühendisiyim havale sonrası anında teslim

Facebook adresim =www.facebook.com/mrsavas02
    Steam ANA Profilim =
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198065326939
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198297547083/

(TÜM İTEMLERİM BİR HESAPTA TUTMUYORUM O YÜZDEN BANA İSTEDİĞİNİZ ÖZEL BİR İTEM VARSA HEMEN TEMİN EDEBİLİRİM PROFİLİME EKLEME NEDENİNİZİ YAZIP EKLERSENİZ YARDIMCI OLURUM )

Facebook'ta csgo yabancı bir grupta yöneticiyim en büyük takas grubunda =
    https://m.facebook.com/?hrc=1&refsrc=http%3A%2F%2Fh.facebook.com%2Fhr%2Fr&_rdr#!/profile.php?id=395309593864744

İTEM FİYATLARIhttps://csgo.steamanalyst.com/ SİTESİNDEKİ ORT FİYATLARIN %80'İDİR,( bazı itemler markette anlık pik yapabiliyor mesela 350 tl lik item 1000 tl ye gitmiş bunu genelde item çalanlar hesaptan itemi satıp parayıda kendi başka hesabındaki itemi en üstt fiyata koyup o parayla onu alarak yapıyorlar o yüzden ben item bana maliyetinin %80 inin uyguluyor fiyatı stabil olanlarda zaten sıkıntı olmuyor

ENVANTERİM DIŞI İSTEK İTEMLERİNİZ TEMİN EDİLİR FİYAT SINIRI YOKTUR ARKADAŞLAR BETLİK VEYA KULLANMALIK NADİR İTEM NADİR FLOATTA VB. YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM EN GEÇ NADİRLİĞE GÖRE 2 GÜNDE AYARLIYORUM BETLİK İSE O SAATTE TECRÜBE VE ÇEVREM SAYESİNDE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE

GÜNCEL İTEMLER:

SATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANS istek üzerine salagil nickli arkadaşımıza satılmıştır karambit doppler p2 0.008 fv pink galaxy SATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANS

Yukarıdaki resimde güncel itemlerim mevcuttur float durumuna csgozone üzerinden bakabilirsiniz .

BUTTERFLY SLAUGHTER DİAMOND VE ANGEL' A SAHİP GÜZEL FLOATLI(0.08) MW (KULLANMALIK TAVSİYEDİR ) (MARKET ORT 750+50 TL PATTERN= 800TL NAKİT ÖDEMESİ 800*%80= 640 TL indirimli 620 =SATILDI)

İyi günler arkadaşlar elimde 243>>>152>>>>56>>>26adet>>>123 cs go key kaldı İş bankası havale ile ve enpara ile satılıktır para geçer geçmez teslimat yıllardır forumda İtem satıyorum eski konularım mevcut hayırlı günler

'' 2010 yılından beri aktif hesabım İtem alıp satarken karşınızdaki üyenin profiline bakıp yeni mi açmış hesabı eski köklü biri mi bu adam beni dolandırırsa ne kaybeder vb şeyleri düşünün benim facebook adresim 2009 yılı civarından beri aktif tek hesap linki aşağıda kendi resmimi kullanıyorum her profilimde''

Steam Profilimi eklemeden önce profilime ekleme nedenini yazarsanız kabul ederim arkadaşlık isteğinizi

REFERANS OLARAK RESİMLER ( 1 HAFTA YA AİT BAZILARI)

SATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANSSATILIK Bowie RUBY & SAPPHIRE  ENGINEER farkıyla BOL REFERANS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsavas02 -- 22 Ekim 2023; 11:43:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 20adet key gD nickli arkadaşa sorunsuz satılmıştır stok 41

• Güncel devam

• Stok 245 key arkadaşlar satış devam

• pm
  • 2 adet key Tweiry nickli arkadaşa satılmıştır

Güncel stok 243

• https://www.csgozone.net/#check?id=76561198152187028

Bu adresten itemlerimin Float ve özelliklerini Fade oranlarını görebilirsiniz unutmayın düşük Float daha iyidir ve normale göre daha pahalıdır Fade oranı yüksek olan daha iyidir ona göre fiyatı pahalıdır

• ekledim steam'den.
  • sorunsuz ve hızlı şekilde asiimov satın aldım kendisinden
  • 10key forumdan Synnr steam nickli arkadaşa satılmıştır satış güncel

• 10key krc steam nickli forumdan arkadaşımıza satılmıştır

Arkadaşlar alan Arkadaşlar genelde unutuyor yorum yazmayı referans olarak lütfen ricam eğer memnun kaldıysanız paranız gelir gelmez iteminizi verdiysem yorum yazmanız herkese hayırlı günler tekrardan satış güncel

• Sorunsuz eyv kardeşim teslim oldu.

• kendisinden vulcan aldım, önce parayı gönderdim hemen akabinde skini trade olarak gönderdi kendisi, güvenilir ve hızlı satıcı

• Arkadaştan 50 adet key aldım. Havale sonrası keyleri anında teslim etti. Güvenilir ve saygılı bir satıcı. Tekrardan teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hchngr -- 27 Nisan 2016; 20:20:49 >
  • Bugün 1 adet AWP Asiimov ft alınmıştır. Hızlı teslimat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hchngr -- 29 Nisan 2016; 13:55:37 >
  • 40 key alındı güvenilirdir.

• Güvenilir arkadaş para sonrası anahtarları 20 saniye içerisinde aldım

• butterfly boreal forest fiyat nedir hacım bide loku nedir ?
  • blnt1990 kullanıcısına yanıt
    Dostum fiyatları sürekli değiştiği için STEAM Profilime dh den eklediğini yazarsan arkadaşlık isteğini kabul edip yardımcı oluyorum

• tarafımca 31 adet key alınmıştır.
    ilk parayı gönderdim hemen keyi gönderdi
    + ref güvenilir satıcı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.