Şimdi Ara

75.000 TL`YE Araç Seçimi?SKODA YETİ ALINDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Son 15 gündür araba alma telaşı ve gayreti içindeyim ancak işin içinden çıkamıyorum kafam çok karışık?i30 focus yeni 308 ve yeti testleri yaptım.Hepsinin birbirine göre artı ve eksileri var.Ancak kafama birazdaha fazla yatan skoda yeti elegance tdi dsg oldu.Bayiden cam tavanlı için 77 cam tavansız için 73 lira fiyat aldım.Yetiye çok yabancı bi aracım ancak abimin ısrarları üzerine onuda araştırmalarıma ekledim...

Yaşım 30 ve 3 kişilik bir aileyiz.2.5 yaşında bir kızım var.Ancak yeri gelecek annem ve babamında sağa sola gitmeye işlerini göreceğim.Önümüzdeki ayda antalya taraflarına tatile gideceğim için arabasız kalmak istemiyorum.Bir an evvel netleştirip aracı almam lazım.Kısaca arabasız olmuyor

Sizce yukarda saydığım araçlar içinden hangisini tercih etmeliyim.Yada sizin önerebileceğiniz araçlar varsa memnun olurum.Toyota ve honda tercih etmiyorum çünkü araçları çok ruhsuz geliyor bana

Önceliğimiz sıfır olacak
    Yılda maximum 15000-17000 km yaparız
    dizel otomatik olacak,yada az yakan benzinli otomatik
    Arka koltuklar dar ve basık olmayacak,bagaj geniş olacak.
    Bütcemiz maksimum 80 ancak,75 ideal diye düşünüyoruz

Şimdiden teşekkür ederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathburn -- 13 Nisan 2015; 13:06:42 >

• Skoda yeti ve toyota avensis f/ p araçları yada skoda octavia ile seçenek arttırılabilir, yeti bence dizel alınmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Skoda yeti ve toyota avensis f/ p araçları yada skoda octavia ile seçenek arttırılabilir, yeti bence dizel alınmalı.

Tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim ancak toyota arac istemiyorum.75 bine corolla satiyolar hala aracta cruise control yok.musterisini dusunmeyen firmayi bende dusunmem.ayrica araclari abartili pahali buluyorum

• ille de dizel otomatik olacaksa orta donanımlı 308 ya da i30 alırdım..ya da allure benzinli 308 otomatik alır keyfime bakardım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

ille de dizel otomatik olacaksa orta donanımlı 308 ya da i30 alırdım..ya da allure benzinli 308 otomatik alır keyfime bakardım...

++++++
  • Volvo v40 test edip almanızı öneririm.
    Çok güzel araç. Şu an 85bin TL civarı dizel-otomotik fiyatı var ama bayide indirime gidebilirsiniz.
  • Bence o paraya C-SUV alın derim. Akrabam 5 ay önce passat dizel otomatik almıştı. Bendede yeni qashqai manuel benzinli var. Aracı kullandığında satıp onunda suv alası geldi. Yüksekte sürüş keyfi önemli faktör. O paraya dizel otomatik zor ama az yakan benzinliler var.
  • 2015 model 1.6 tdi comfortline jetta + 17" highline jantları ipek mavisi 75 bine kapatırsınız.

• Quasqai alabilirsiniz. Fiyatlarini bilemem Ana 2. eli daha iyi

• Yeti en mantiklisi suanda.Aile kalabalik gibi,birde cocuk varsa genis arac daha iyi.Cocuk dedigin arkada surekli oturmuyor,bir orda bir burda.Ya saga geccek ya sola.Arti esyalarida cabasi.

Cam tavanli yeti bence tam omurluk arac olur sizin icin.Otopark.comda detayli testi vardi.

• Uzun vade kullanılacaksa 1.Octavia elegance tdi dsg,2. Yeti tdi dsg.. Ekstra garanti yaptirmadan kesinlikle almayın yalnız

• Deathburn kullanıcısına yanıt
    Hocam bende sizin gibi araç bakıyordum, eski corolla HB aracımın içi yetiyordu ancak bagajı büyütmem gerekiyordu. Bagaj büyük olsun denenince genelde arabada büyüyor ama araç büyümesin derseniz sw araba bakmanızı öneririm.
    Normal araçlar için genelde leonun f/p aracı olduğunu herkes söyler, sw araçlar içinde leon st nin öyle olduğunu düşünüyorum(leon st sahibi olarak).

Zaten 1 versiyonu var, dizel otomatik geniş bagaj tam istediğiniz araç olabilir deneme sürüşü yapmanızı öneririm.
  • farklı bi araca bineyim derseniz jeep renegade de olabilir aslında.
    Makyajsız güncel kasa 1.16d 74.000. Sunroof + xenon + geri görüş kameralı beyaz renk olarak 82.000 TL. Tabi bunlar manuel. 3 kişilik bir aileye yeter bence. Çok iyi indirimler var BMW 1 lerde.
  • Herkese yorumlarindan oturu tesekkur ederim.az evvel yeti dsg elegance dizel beyaz renk icin 73000 tlye anlasip kaparo verdim.iyimi ettik kotumu bilmiyorum ama piyasa ve ihtiyacima gore mantikli bi arac tercih ettigimi dusunuyorim

Gayet iyi bir seçim yapmışsınız. Bizimkilerde de dizel manuel Yeti var ve çok memnunlar. Ben de bir süre kullandım aracı çok keyifli bir araç. Kazasız belasız güzel günlerde kullanın aracınızı.
  • Hayırlı olsun.
    Benzinli octavia daha da rahat olurdu.

• güzel bir seçim yapmışsınız... Bende yeti kullanıcısıyım ve aracımdan çok memnunum. Hayırlısı olsun....
  • "arka koltuk dar ve basık olmayacak" demişsiniz, 308 ile Focus buradan elenmiş zaten.

Geriye i30 - Yeti kalmış, Yeti tercih etmişsiniz, hayırlı olsun.
  • çok teşekkür ederim,saolun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.