Şimdi Ara

75.000$ lık Motorola

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • WOWOZANGE (2 mesaj) serkangsk (2 mesaj) olgu (2 mesaj) ugurmad (1 mesaj) Yahya_EKE (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Motorola >> 75.000$ lık Motorola
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1980 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Cep telefonunu 75 bin dolar değerinde yapan özellik sizce ne olabilir? "Alo" demek için 75 bin dolarınız varsa bu telefon, tam size göre. İlginç ama gerçek bir ürün.

Bahsettiğimiz telefonun modeli de aslına bakılırsa tanıdık. Motorola SLVR'den bahsediyoruz Hepsiburada'dan almaya kalktığınızda Kdv de dahil toplam 552 YTL ödemeniz yeterli. Peki, telefonu 75 bin dolar yapan şeyin ne olduğunu merak ediyor musunuz? Hemen söyleyelim; etrafındaki 260 parça elmas.

75 bin dolarlık telefon

Kutluyoruz kendilerini
    Bir Rus firması tarafından tanıtılan telefon, "75 bin dolarım var ama harcayamıyorum, bana yardım edin" diyen yardıma muhtaç kişiler için üretilerek tüm dünyada eksikliği hissedilen bir açığı da kapamış oldu. Kendilerini buradan tebrik ediyoruz.

Telefonu değerli yapan bir diğer özellik de platin gövdesi. Platin, altından sonra gelen en değerli metaller arasında yer alıyor. Üstelik altından daha dayanıklı ve sağlıklı.

Telefonun kamerasından, bluetooth var mı yok mu gibi diğer teknik özelliklerinden bahsetmiyoruz. Gerek de yok zaten.

Telefondan görüntüler

"Telefonu alınca bunu da alıyor muyuz?" diye sormaktan kendimi alamadığımız ürün."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WOWOZANGE -- 10 Haziran 2006; 4:31:20 >

|
    |

• Yarbay
    2309 Mesaj
    Aradığı statüyü bir türlü bulamayanlar şansını bu ürünle deneyebilir gibi bir lansman ile gelse hiç fena olmaz bu ürün
    |
    |
  • Yarbay
    2799 Mesaj
    İğrenç olmuş!! Mundar etmişler güzelim telefonu!! Estetik sıfır dizayn eksilerde karizma yerlerde sürünüyor..
    Ne yaptın sen motorola??? Hayır hayır hayır olmadı diyoruz ve bu telefonu haftanın rüküşü seçiyoruz!
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    3163 Mesaj
    Her ikinize de katılıyorum rezalet birşey. Avrupada da birçok .ıro olduğu tekrar tescillenmiş oluyor.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    elmas koyunca ne olursa telefona aşağılık kompleksi paranın fazla gelmesi gibi durumlar söz konusu.
    |
    |
  • Binbaşı
    1650 Mesaj
    bedava werseler almam
    |
    |
  • Yüzbaşı
    676 Mesaj
    bu daha önce verildi hatta resimleri ben koydum

http://forum.donanimhaber.com/m_6872846/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olgu -- 10 Haziran 2006; 14:46:17 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    920 Mesaj
    bende beğenmedim. üzerine kum serbilmiş gibi olmuş
    |
    |
  • Yüzbaşı
    658 Mesaj
    V3 un de boyle elmaslısı fln satılıyor... turkiyede gormedim ama ukrayna da var boyle telefonlar..
    motorola tamamen işi tasarım doktu diyebilirim.. V3 ve L7 tam bi tasarım harikası bence..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    581 Mesaj
    daha once de siemensiz zwarovski kristalleri ile bezenmis sl 55 i satiliyordu 6000 euro civarinda bence hicbirseye benzemiyordu tabi yine :_)
    |
    |
  • Binbaşı
    1980 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: olgu

Hocam haklısın hemen kızmana gerek yok dün gece demekki gözümden kaçmış (bende başka siteden aldım ve ilgimi çekti buraya koydum) yoksa bu şekilde hareketler yapmamaya özen gösteririm.Kusura bakma...
    |
    |

• Yüzbaşı
    676 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: WOWOZANGE

quote:

Orjinalden alıntı: olgu

Hocam haklısın hemen kızmana gerek yok dün gece demekki gözümden kaçmış (bende başka siteden aldım ve ilgimi çekti buraya koydum) yoksa bu şekilde hareketler yapmamaya özen gösteririm.Kusura bakma...

önemli değil ben topic kirliliğinin olamaması için sölemiştim
    |
    |

• Yüzbaşı
    356 Mesaj
    usta alsam da açmazdım bile yanımda yatırrdım heralde (öle bi şansım olmadına göre sorun yok)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj
    ohaaaaaaaaaaaa fiyata bak yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fcg -- 14 Haziran 2006; 23:08:37 >
    |
    |
  • Yarbay
    2007 Mesaj
    Bende 75.000 dolarlık motor diye okudum yaw.. hay allah
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: peacer

bedava werseler almam

+1

napıcan elmaslı telefonu çaldıracan mı kapkaççıya
    |
    |
  • Yarbay
    2799 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: xpress

quote:

Orjinalden alıntı: peacer

bedava werseler almam

+1

napıcan elmaslı telefonu çaldıracan mı kapkaççıya

Olurmu öyle şey yafs! Bana bedava verseler alırım elimi öpene ellibin dolara satarım gider bi ww polo alırım sonra gider keyfime bakarım!!!
    |
    |

• Çavuş
    69 Mesaj
    Arkadaslar one millet kıçına takacak don bulamıyor onlar 75.000$ bir telefon satıyolar ya onu bana bedava bile verseler almam burası türkiye basıma gelmedik iş kalmaz gece uyuyamam yaff ama su acıdan da düşünmek lazım galiba rusya denişti rusya köken bakımından zengin bir ülkü o yüzden maddi sıkıntılarıda olmadıgı için oonlara uygun olabilir.Ama bir türk insanı 75 yıl calışsa bu parayı zor denkleştirir(Sözüm meclisten dışarı)Ya arkadaslar ne yapacaklarını saşmışlar ama biz yinede buna güzel yönden bakalım göya yoksullar içinmiş=>(döner sermayeye atar onlar)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    296 Mesaj
    Bizim bi bakan vardı ruslara "sonradan görmeler " demişti..

Buyrun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yahya_EKE -- 18 Haziran 2006; 3:01:40 >
    |
    |
  • Yarbay
    3168 Mesaj
    Ya hiç bir estetik düşünce yok, adamlar almışlar tel.i direkt elmasları yapıştırmışlar.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Ko Cuce
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.