Şimdi Ara

73000 tl ye otomatik araç tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cruze var aklımda alternatif neler önerirsiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Cruze bakın bence de, 78e veriyorum ben de son fiyat benimkini. Alabilirseniz lt plus alın, yoksa lt de iyi. Bir tek yağmur-far sensörü ve dijital kliması yok. Alırken mutlaka motor yağ soğutucusuna dikkat edin. Yedek su deposunda tahinimsi bir renk ve kıvam varsa 1000tl kafadan kırın. Bir de HB bakın ya sedanlar bence dandik duruyor tabi yine siz bilirsiniz😅

• baykus_reyis kullanıcısına yanıt
    Baska neye dikkat etmem lazım? Şanzıman motor yağları vs? Çelik subab olması . Benım bıldıgım bunlar. Bide 113 deilde 124 beygir alın diolar.

2010 ile 2011 arasında hız sabitleyici ile beygir farkı var sizce. Lt plus ile lt arasındakı fark nedir?

• uyguna_iphone kullanıcısına yanıt
    2012 124 beygir zaten bildiğim kadarıyla. Hiç 2012 113 görmedim, eski model almanın bir mantığı yok ki herkes çok yakın koyuyor fiyatları. Şanzuman motor yağı kısmında çok bilmediğimden ekspere götürdüm. Siz de öyle yapın bence ve dediğiniz gibi çelik subapa dikkat edin çünkü mutlaka eninde sonunda o sorun veriyor ve çeliğe geçmek zorunda kalıyorsunuz motorun çalışma ısısından dolayı. lt lt plus farkı yukarıda belirttiğim kadar.

• yanlzı benzinde cruze a binmek bütçeyi sarsar lpgli de sorun çıkarabilir.
    benimki lpgde 100bin oldu bir sorun yok devam. zaten neredeyse arabanın parası kadar tasarruf ettim.
  • Cruze, benzinle binilmez, lpg ile de uyumsuz, evet yakisikli donanimli guvenlikli ama teknik ve maliyet acisindan iyi degil agir hantal musrif ve lpg uyumsuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O paraya alınacak en iyi araba, temizini bulun yeter.

Yağ soğutucusu, lpg ile 60-70 bin km kullanın sonucu subap istemesi, bir de egzantrik dişlisi sorunu olabiliyor, bunlara dikkat etmek lazım.

Lpg konusunda hassas olduğu doğrudur, usta ve lpg kiti kaliteli olacak, ayarı iyi yapılacak o zaman sıkıntı olmaz. Diğer araçlar da bir dikkat ediyorsan cruze'da iki dikkat edeceksin o kadar.

• Ben zamaninda 40bin liraya degisensiz otomatik cruze aldim. Araba tas gibi masallah. Altindan daha fazla degeleniyo 😀 80den asagiya vermem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.